400 دلار در برج صوتی سامسونگ با قدرت بالا صرفه جویی کنید


برج صدا SAMSUNG MX-ST90B

آمازون

ZDNET قراردادی را مشاهده کرده است که احتمالاً برای هر کسی که به دنبال ارتقاء سیستم صوتی خانگی خود است، مورد توجه قرار خواهد گرفت.

سامسونگ برج صوتی MX-ST90B، جایگزینی برای ساندبارهای سنتی تر، در حال حاضر 400 دلار تخفیف دارد. در حالی که به طور معمول حدود 1200 دلار قیمت دارد، اما در آمازون می توانید یکی را با قیمت 797 دلار خریداری کنید که 33 درصد کاهش قیمت دارد.

برج صوتی Samsung MX-ST90B برای هر اتاق نشیمن یا اتاق خواب علاقه مندان به صدا مناسب است. این دستگاه عملکرد یک نوار صوتی معمولی را دارد، اما سامسونگ طراحی عمودی با ساختار مثلثی را برای بهبود صدای دو جهته انتخاب کرده است.

این بلندگوی روی زمین 1700 وات صدای پرقدرت با اتصال بلوتوث و سازگاری با دستگاه های اندروید و iOS را به کاربران ارائه می دهد. می‌توانید بلندگو را بچرخانید و از حالت مهمانی حاوی جلوه‌های نور LED استفاده کنید یا بیش از یکی از سیستم‌های بلندگو را برای مهمانی‌ها به هم وصل کنید. علاوه بر این، سامسونگ دو جک میکروفون برای کارائوکه در نظر گرفته است.

شما می توانید از برج صدا در داخل یا خارج از منزل استفاده کنید و فروشنده می گوید این محصول دارای استاندارد IPX5 برای مقاومت در برابر آب است. آخرین باری که شاهد تخفیف مناسب در این محدوده بودیم بهمن ماه بود.

اگر برج صوتی ۷۹۷ دلاری کمی فراتر از بودجه شما است، آمازون چندین فروش دیگر در محصولات صوتی سامسونگ دارد که ممکن است مورد علاقه شما باشد. به عنوان مثال، می توانید نسخه ای با قدرت کمتر را انتخاب کنید از برج صدا برای 347 دلار (30٪ تخفیف، 150 دلار صرفه جویی) یا سنتی نوار صوتی سامسونگ HW-S50B/ZA برای 177 دلار، پس انداز 70 دلاری.


منبع: https://www.zdnet.com/home-and-office/save-on-samsungs-high-power-sound-tower/#ftag=RSSbaffb68