4 بهترین کنسول بازی 2022

اگرچه انتخاب برتر جدیدترین پلی استیشن بود، رقابت زیر بسیار سخت است. با تطبیق پذیری Xbox Series X در دنیای بازی و همچنین دنیای استریم، کنسول باید گنجانده شود زیرا مایکروسافت تمام تلاش خود را با این دستگاه انجام داده است. در مقابل، Xbox Series S قدرت کمتری دارد، اما اگر یک گیمر معمولی هستید، همچنان ارزش پول را دارد. در حالی که گرافیک آن در سری S خوب نیست، بیشتر مشخصات آن مشابه سری X است.

در نهایت، مدل OLED نینتندو سوییچ به دلیل توانایی آن نه تنها یک کنسول، بلکه یک سیستم دستی نیز انتخاب شد. بازی‌های نینتندو بسیار محبوب هستند و Mario Kart یکی از اصلی‌ترین بازی‌ها در جامعه نینتندو است، اما شما فقط می‌توانید آن بازی‌ها را در سوییچ یا سایر محصولات نینتندو پیدا کنید. اگر عاشق بازی هستید و زیاد سفر می کنید، کنسول نینتندو سوییچ بهترین کنسول برای شماست.


منبع: https://www.zdnet.com/home-and-office/best-game-console/#ftag=RSSbaffb68

وقتی برای اولین بار به دنبال خرید جدیدترین کنسول خود بودم، قبل از خرید سنگین پلی استیشن 5، به شدت تحقیق کردم. اجازه دهید به شما بگویم، اصلاً از این کار پشیمان نیستم. PS5 به دلیل طراحی دقیقش در داخل و خارج، یک پیشتاز آشکار در صنعت کنسول های بازی است. اوه بله — کنترلر همچنین بهترین کنترلری است که در بازی دیده ایم.