39% صرفه جویی در خرید لپ تاپ گیمینگ Gigabyte A5 K1

مشخصات مورد علاقه شخصی من در این لپ تاپ کارت گرافیک است. کارت گرافیک Nvidia GeForce RTX 3060 تقریباً می تواند کار کند. مطمئناً، می‌توانید لپ‌تاپ‌هایی را انتخاب کنید که 3070 یا حتی 3080 ارائه می‌دهد، اما این قیمت را به شدت بالا می‌برد. 3060 گرافیک عالی نسبت به قیمت این لپ تاپ ارائه می دهد.

بعلاوه، شما نسبت به قیمت، فضای ذخیره‌سازی فوق‌العاده‌ای دریافت می‌کنید، زیرا این لپ‌تاپ 512 گیگابایت PCle Gen3 SSD را برای نیازهای ذخیره‌سازی شما ارائه می‌کند — که شکست دادن آن سخت است.

شما می خواهید امروز این لپ تاپ 729 دلاری را به سبد خرید خود اضافه کنید — ما نمی دانیم این فروش چه زمانی به پایان می رسد. ZDNET همچنین بهترین معاملات لپ‌تاپ موجود در بازار در حال حاضر را پوشش می‌دهد، اگر می‌خواهید برای سایر معاملات عالی خرید کنید.


منبع: https://www.zdnet.com/article/gigabyte-a5-laptop-deal-coupon-promo-code/#ftag=RSSbaffb68

این یکی از پایین‌ترین قیمت‌هایی است که در این مدل دیده‌ایم، و دستگاه دارای ویژگی‌های فراوان است. پردازنده موبایل AMD Ryzen 5600H در زیر صفحه کلید دارای نور پس‌زمینه، قادر به اجرای بازی‌های سنگین است، بنابراین می‌توانید آهنگ‌های برتر مانند Stray یا Elden Ring را اجرا کنید. به علاوه، با 16 گیگابایت رم، در بازی پاسخ‌های سریعی دریافت خواهید کرد.

شما یک صفحه نمایش 15.6 اینچی ضد تابش نور با نرخ تازه سازی حداکثر 144 هرتز دریافت خواهید کرد. این لپ تاپ همچنین دارای محافظ قیمت جمعه سیاه است، بنابراین اگر قیمت دوباره کاهش یابد – چیزی که ما پیش بینی نمی کنیم – Newegg به طور خودکار تفاوت قیمت را از طریق روش پرداخت اصلی شما به شما بازپرداخت می کند.

پیدا کردن یک لپ تاپ گیمینگ می تواند مشکل باشد، به خصوص اگر به دنبال یک کارت گرافیک قوی هستید. را لپ تاپ گیگابایت A5 K1 یک دستگاه عالی است که گرافیک جامد، فضای ذخیره سازی مناسب و موارد دیگر را ارائه می دهد. در حال حاضر، شما می توانید آن را در Newegg برای فقط 729 دلار، 470 دلار برای شما صرفه جویی می کند.

لپ تاپ گیمینگ گیگابایت A5 K1

نیوگ