380 دلار در خرید تلویزیون هوشمند Hisense 65 اینچی در Best Buy صرفه جویی کنید

این فروشنده برای بهینه سازی محتوای پویا، Game Mode Plus و Sports Mode را در نظر گرفته است. می توانید انتظار نرخ تازه سازی تا 60 هرتز را داشته باشید.

در حالی که تخفیف 380 دلاری تلویزیون هوشمند Google Hisense 65 اینچی را به یک دزدی تبدیل می کند، اگر می خواهید اندازه و کیفیت صفحه نمایش خود را بیشتر ارتقا دهید، Best Buy نیز 700 دلار تخفیف ارائه می دهد. تلویزیون گوگل هایسنس 75 اینچی کوانتومی ULED 4K UHD. در حالی که معمولاً با برچسب قیمت 1799 دلار نمایش داده می شود، می توانید این مدل را با قیمت 1099 دلار تا زمانی که فروش ادامه دارد خریداری کنید.


منبع: https://www.zdnet.com/home-and-office/save-on-a-hisense-65-smart-tv-at-best-buy-deal/#ftag=RSSbaffb68

این مدل 2022 هایسنس دارای یک صفحه نمایش LED 65 اینچی است که برای اکثر اتاق های نشیمن بیش از اندازه کافی است و اگر می خواهید از پایه دیواری استفاده کنید می تواند گزینه اندازه خوبی باشد. علاوه بر این، می توانید انتظار داشته باشید که محتوا با کیفیت 4K نمایش داده شود. وضوح Ultra HD، که عمق رنگ و وضوح بالاتری را نسبت به وضوح‌های HD قدیمی و پایین‌تر ارائه می‌دهد.

یکی از مواردی که ما به ویژه دوست داریم تخفیف 380 دلاری برای تلویزیون هوشمند Google Hisense 65 اینچی 4K UHD است که در حال حاضر با قیمت 419 دلار عرضه می شود. از آنجایی که تلویزیون معمولاً 799 دلار به فروش می رسد، این 47 درصد از قیمت خرده فروشی معمولی آن است.

تلویزیون هایسنس بر روی سیستم عامل Google TV اجرا می شود و از طریق کنترل از راه دور می توان به Google Assistant داخلی برای کنترل های صوتی فعال دسترسی داشت. Chromecast نیز برای پخش رسانه از لپ‌تاپ یا تبلت در تلویزیون ادغام شده است.

اگر به معاملات داغ در تلویزیون های هوشمند علاقه دارید، باید از Best Buy دیدن کنید زیرا خرده فروش ایالات متحده در حال حاضر تخفیف های زیادی را برای طیف وسیعی از تلویزیون های هوشمند ارائه می دهد.