33 درصد در ترازوی دیجیتال InBody H20N صرفه جویی کنید

حفظ اندام در فرم گاهی اوقات ممکن است پیچیده به نظر برسد – به خصوص اگر فقط یک ترازو “گنگ” برای بررسی پیشرفت خود داشته باشید. ممکن است زمان آن رسیده باشد که برای ردیابی معیارهای مختلف غیر از وزن، به یک گزینه هوشمندتر ارتقا دهید. این ترازوی دیجیتال InBody H20N یک تجربه مقیاس هوشمند عالی ارائه می دهد تا به شما کمک کند پیشرفت را پیگیری کنید، مهم نیست در چه مرحله ای از زندگی هستید. و شما خوش شانس هستید، زیرا در حال حاضر این با 33 درصد تخفیف با یک کد خاص — می توانید آن را دریافت کنید فقط 234 دلار.

این مقیاس هوشمند برنده جوایز نه تنها درصد چربی بدن شما را اندازه گیری می کند، بلکه کاهش چربی را نیز ردیابی می کند و BMI را محاسبه می کند. برای اندازه گیری دقیق ترکیب بدن شما، ترازو دارای یک نوار دسته به عنوان نقطه تماس دیگر برای سنسورها است. فرمان و صفحه پا هر دو از الکترود برای محاسبه دقیق قرائت استفاده می کنند.

همچنین: 5 بهترین جایگزین Peloton

با استفاده از کد ویژه ZDNET33، تو می توانی این ترازوی دیجیتال هوشمند را تنها با 234 دلار دریافت کنید. اگر امروز آن را به سبد خرید خود اضافه کنید، 115 دلار در خرید ابزاری که می تواند به شما کمک کند سالم ترین زندگی خود را داشته باشید، صرفه جویی می کنید. همچنین مطمئن شوید که بهترین معاملات تناسب اندام ما را بررسی کنید، از جمله بهترین معاملات تجهیزات، ساعت های هوشمند و موارد دیگر.


منبع: https://www.zdnet.com/article/inbody-digital-scale-deal-coupon-promo-code/#ftag=RSSbaffb68ترازو هوشمند نیز بسیار سریع کار می کند. در کمتر از ده ثانیه، می توانید نتایج مقیاس خود را دریافت کنید و داده ها با برنامه هوشمند همراه در تلفن هوشمند شما همگام می شوند. با یک رابط کاربری آسان برای خواندن، می‌توانید اهداف خود را دنبال کنید و دفعه بعد که به متخصص تغذیه، پزشک یا مربی تناسب اندام خود مراجعه می‌کنید، داده‌ها را برای مرجع در تلفن خود بسازید.

همچنین: برترین ردیاب های تناسب اندام برای بهبود سلامت شما