300 دلار برای دوربین بدون آینه Panasonic LUMIX G7 4K صرفه جویی کنید

اگر علاقه مند به تجربه عکاسی بدون آینه هستید، پاناسونیک در حالی که در حال فروش است، می تواند یک فرصت عالی باشد.

در آمازون، علاقه مندان به عکاسی می توانند از تخفیف قابل توجهی برای دوربین بدون آینه پاناسونیک استفاده کنند که اکنون بسیار کمتر از مرز 1000 دلار است.

در حالی که هنوز همان اکوسیستم لنز عظیم DSLR برای دوربین‌های بدون آینه موجود نیست، برخی از مزایای بالقوه دوربین‌های بدون آینه در مقابل دوربین‌های DSLR، عوامل کوچک‌تر و سبک‌تر، عکاسی آرام‌تر، و قابلیت‌های ویدیویی گسترده‌تر است.

دوربین بدون آینه پاناسونیک LUMIX G7 دارای سنسور 16 مگاپیکسلی، سه حالت عکس شامل انفجار، منظره یاب OLED و ردیابی فوکوس خودکار است. این دوربین قادر به فیلمبرداری با کیفیت 4K (2160p) است و همچنین دارای لنز قابل تعویض 14-140 میلی متری است.

بعید است که این معامله مدت زیادی دوام بیاورد، بنابراین اگر علاقه مند به اضافه کردن دوربین بدون آینه به تجهیزات عکاسی خود هستید، به سرعت از تخفیف 300 دلاری استفاده کنید.


منبع: https://www.zdnet.com/home-and-office/save-deal-on-the-panasonic-lumix-g7-4k-mirrorless-camera/#ftag=RSSbaffb68

این شرکت که معمولاً با برچسب قیمت خرده فروشی 1097 دلار در آمازون عرضه می شود، قیمت دوربین بدون آینه Panasonic LUMIX G7 4K را 300 دلار کاهش داده است و هزینه آن را برای مدت محدود به 797 دلار کاهش داده است.

بسیاری از تولیدکنندگان دوربین، از جمله کانن، نیکون، سونی و پاناسونیک، انتقال از دوربین‌های کامپکت و DSLR سنتی به فرمت‌های بدون آینه را آغاز کرده‌اند.