30٪ در چاپگر سه بعدی Creality Ender 3 V2 صرفه جویی کنید

یکی از ویژگی‌های مهمی که باید به آن توجه کنید: این چاپگر سه بعدی دارای گواهی منبع تغذیه MeanWell است، بنابراین می‌توانید به راحتی چاپ کنید و بدانید که الزامات چاپ گرمایش سریع و قابلیت‌های چاپ طولانی مدت را برآورده می‌کند. مهمتر از همه، این منبع تغذیه در زیر کاپوت ساخته شده است تا بتوانید با خیال راحت چاپ کنید.

و، اگر قبلاً این کار را نکرده‌اید، به به‌روزرسانی‌های زنده ما سر بزنید، جایی که با ادامه روز آخر فروش، بهترین معاملات را برای شما به ارمغان می‌آوریم. همچنین می‌توانید مرکز دسترسی زودهنگام Prime ما را بررسی کنید تا بهترین تخفیف‌ها را در مورد محصولات اصلی مانند رایانه‌های لوحی، بازی‌ها و موارد دیگر ببینید.


منبع: https://www.zdnet.com/article/official-creality-ender-3-v2-3d-printer-deal/#ftag=RSSbaffb68

دستگیره چرخشی روی اکسترودر بارگیری و تغذیه فرآیند فیلامنت را آسان می کند و می توانید از صفحه نمایش هوشمند 4.3 اینچی نظارت کنید. و در صورت بروز هرگونه وقفه، چاپگر بلافاصله از همان جایی که کار را متوقف کرده است شروع به کار می کند، بنابراین شما مجبور نخواهید بود که با برنامه ریزی مجدد چیزی مخالفت کنید.

با 30 درصد تخفیف، این چاپگر سه بعدی گزینه ای عالی برای هر کسی است که می خواهد وارد زمینه چاپ سه بعدی شود. همین الان آن را به سبد خرید خود اضافه کنید برای به دست آوردن معامله، به ویژه از آنجایی که قیمت ها در طول فروش اولیه دسترسی زودهنگام در نوسان هستند.

همچنین: 14 بهترین معاملات Prime Day اکتبر در آمازون زیر 20 دلار است

با داشتن یک مادربرد بی‌صدا که خود توسعه یافته است، می‌توانید در حالی که بچه‌های جوان در اتاق همسایه خوابیده‌اند، چاپ کنید. برای چاپ بی صدا و همچنین برای عملکرد حرکت پایدارتر در حین کار طراحی شده است.

چاپگر سه بعدی ارتقا یافته رسمی Creality Ender 3 V2

آمازون

یکی از جالب‌ترین ویژگی‌های جدید در مورد فناوری در سال‌های اخیر، اجرای چاپگرهای سه بعدی روزمره بوده است، بنابراین می‌توانید آزمایشگاه طراحی را مستقیماً به خانه خود بیاورید. اگر برای امتحان طرح‌های خود احساس خارش کرده‌اید، می‌توانید — و در این فرآیند می‌توانید 96 دلار صرفه‌جویی کنید. را چاپگر سه بعدی ارتقا یافته رسمی Creality Ender 3 V2 حذف شد به فقط 223 دلار به عنوان بخشی از فروش اولیه دسترسی زودهنگام، بنابراین می توانید 30 درصد در این چاپگر سه بعدی صرفه جویی کنید.