3 بهترین پل خانه هوشمند در سال 2022

بهترین بخش تهیه جعبه HOOBS این است که به عنوان یک کیت شروع به کار می‌رود. همه چیزهایی را که برای هماهنگ کردن تمام دستگاه های هوشمند ناسازگار شما نیاز دارید، دارد. پس از نصب و اتصال آن به شبکه، می توانید شروع به اضافه کردن دستگاه های هوشمند خود و جستجوی افزونه ها کنید.

منفی


منبع: https://www.zdnet.com/home-and-office/smart-home/best-smart-home-bridge/#ftag=RSSbaffb68

کاربران می‌توانند از افزونه‌های موجود برای HOOBS استفاده کنند و می‌توانند افزونه‌ها را نصب، به‌روزرسانی یا حذف کنند کتابخانه. توسعه‌دهندگان می‌توانند افزونه‌هایی ایجاد کنند که با HOOBS کار می‌کنند تا دستگاه‌های مختلف را به هم متصل کنند، به این معنی که هزاران افزونه برای جستجو در میان آنها وجود دارد.

HOOBS همچنین به صورت محلی در شبکه شما اجرا می شود و اطلاعات شما را ایمن تر نگه می دارد.

هوبس دارای یک دستگاه کوچک است که به عنوان یک پل خانه هوشمند واقعی عمل می کند. بیش از 2000 لوازم جانبی را با Google Home، Amazon Alexa یا Apple HomeKit متصل می کند. این پل با موفقیت شکاف بین برندها و سازگاری را که برای طرفداران اتوماسیون خانگی موسیقی است، می بندد.

HOOBS در واقع مخفف Homebridge out of the box است. این یک گزینه کاربرپسندتر برای کاربرانی است که راه حل کلید در دست را به پل خانه هوشمند ترجیح می دهند.

شما همچنین می توانید خرید کنید میکرو اس دی هوبس برای استفاده با Raspberry Pi خود، یا به سادگی دانلود کنید تصویر برای یک اهدا

طرفداران

  • راه حل Plug-and-play
  • بدون سرهم بندی (مگر اینکه بخواهید)