3 بهترین برنامه زبان در فروش در روز کارگر

جایگزین-this-image.jpg

StackCommerce

گرفتن یک Speakly: اشتراک مادام العمر (همه زبان ها) به قیمت 48.99 دلار (رجوع 399 دلار) با کد YOURWAY30 هنگامی که سه مورد را از ما بسته بندی می کنید مجموعه روز کارگر در مجموع حداقل 49 دلار.

بسته اشتراک مادام العمر زبان آموز ft. uTalk

مکالمه تنها راه برای استفاده از مهارت های زبانی جدید شماست. با TexTalky نمی توانید تبدیل متن به صدا با استفاده از بیش از 745 صدای شبیه به زندگی که به بیش از 128 زبان و گویش صحبت می کنند. TexTalky از هوش مصنوعی استفاده می کند تا اطمینان حاصل کند که صداها رباتیک به نظر نمی رسند. و استفاده از همه صداها حتی به صورت تجاری رایگان است. بنابراین می‌توانید از آن‌ها در پادکست‌ها، کتاب‌های صوتی، روایت‌های یوتیوب و موارد دیگر استفاده کنید.

اکنون که کار از راه دور مقبولیت جهانی پیدا کرده است، افراد بیشتری از خارج از کشور کار می کنند و یادگیری زبان های محلی این انتقال را آسان تر می کند. بنابراین، چه این امکان برای شما وجود داشته باشد، چه دلایل دیگری برای چندزبانه شدن داشته باشید، ما تخفیف های عالی برای آموزش زبان و موارد دیگر را گردآوری کرده ایم که ممکن است به شما کمک کند. سپس تنها چیزی که باقی می‌ماند این است که پهپاد مسافرتی خود را جمع کنید و بلند شوید!

این بسته آموزشی بیش از 1000 دوره از StackSkills Unlimited ارائه می دهد که در آن می توانید مهارت های جدیدی را در همه چیز از بازاریابی گرفته تا برنامه نویسی و خیلی چیزهای دیگر بیاموزید. و اگر می خواهید از این مهارت ها برای کار از راه دور استفاده کنید، uTalk می تواند یادگیری یک زبان جدید را آسان کند. این پلتفرم بیش از 140 زبان را ارائه می دهد و این طرح به شما امکان می دهد شش زبان را انتخاب کنید. این برنامه شما را به متن خسته کننده نیز محدود نمی کند. شما می توانید با انجام بازی های گفتاری، گوش دادن به سخنرانان بومی و کشف واژگان کاربردی که در زندگی واقعی استفاده می کنید، یاد بگیرید.

قیمت ها قابل تغییر است


منبع: https://www.zdnet.com/article/the-3-best-language-apps-on-sale-this-labor-day/#ftag=RSSbaffb68محتوای زیر توسط شرکای ZDNet برای شما آورده شده است. اگر محصولی را بخرید که در اینجا مشخص شده است، ممکن است کمیسیون وابسته یا غرامت دیگری دریافت کنیم.

دریافت کنید بسته اشتراک مادام العمر زبان آموز ft. uTalk به قیمت 27.30 دلار (رجوع 1819 دلار) با کد YOURWAY30 هنگامی که سه مورد را از ما بسته بندی می کنید مجموعه روز کارگر در مجموع حداقل 49 دلار.

TexTalky AI Text-to-Speech: اشتراک مادام العمر

آیا می خواهید در این روز کارگر حتی بیشتر پس انداز کنید؟ اگر در این جمع بندی دو معامله خریداری کنید که مجموعاً حداقل 49 دلار است، می توانید با کد کوپن YOURWAY20 20٪ تخفیف اضافی دریافت کنید. یا هر مورد دیگری از ما اضافه کنید مجموعه شما باندل، راه شما به طوری که شما سه یا بیشتر از این مبلغ حداقل 49 دلار داشته باشید و از کد YOURWAY30 برای 30٪ تخفیف اضافی استفاده کنید. این رویداد در 5 سپتامبر ساعت 23:59 به پایان می رسد، پس زیاد منتظر نباشید!

Speakly: اشتراک مادام العمر (همه زبان ها)

گرفتن یک TexTalky AI Text-to-Speech: اشتراک مادام العمر به قیمت 25.90 دلار (540 دلار) با کد YOURWAY30 هنگامی که سه مورد را از ما بسته بندی می کنید مجموعه روز کارگر در مجموع حداقل 49 دلار.

گرفتن دسترسی مادام العمر به هشت دوره زباناز جمله اسپانیایی، ایتالیایی، فرانسوی، روسی، آلمانی، انگلیسی، فنلاندی و استونیایی. به لطف فناوری پیشرفته Speakly، تنها پس از 100 ساعت مطالعه، با اطمینان صحبت خواهید کرد. با این حال نسبت به سایر مارک های زبان مقرون به صرفه تر است. جای تعجب نیست که Speakly دارای امتیاز چشمگیر 4.8 از 5 ستاره در فروشگاه App است.