29 بهترین پیشنهاد جمعه سیاه اپل واچ هنوز در دسترس است: فروش های AT&T، Verizon، Best Buy


بلک فرایدی یکی از بهترین زمان‌های سال برای چانه‌زنی در زمینه فناوری است.

این رویداد خرید که دیروز به پایان رسید، همیشه شامل مجموعه ای از معاملات الکترونیکی از جمله لپ تاپ، رایانه های شخصی رومیزی، تلفن های هوشمند، لوازم خانگی و دستگاه های اینترنت اشیا (IoT) می شود.

وقتی صحبت از اپل به میان می‌آید، معمولاً این اتفاق می‌افتد که معاملات کم هستند. با این حال، اگر مایل به بازدید از خرده‌فروشی‌های مختلف از جمله آمازون، والمارت، و Best Buy هستید، همچنان می‌توانید چند جواهر از جمله مدل‌های اپل واچ را پیدا کنید که پس از این رویداد به فروش می‌رسند.

همچنین: وبلاگ زنده: بهترین معاملات فناوری جمعه سیاه 2022 در زمان واقعی

بهترین پیشنهادات جمعه سیاه اپل واچ را که هنوز به صورت آنلاین در دسترس هستند را در زیر بررسی کنید.

آخرین معاملات جمعه سیاه اپل واچ

آخرین باری که این صفحه به‌روزرسانی دریافت کرد، این‌ها آخرین معاملات اپل واچ بودند که ارزش بررسی دارند:

بهترین معاملات جمعه سیاه اپل واچ

در زیر بهترین معاملات اپل واچ را که می‌توانیم پیدا کنیم، آورده شده است. در پایین صفحه، سایر معاملات جالب اپل واچ را خواهید دید که در آمازون، Best Buy، و Walmart مشاهده کردیم.

  • قیمت فعلی: 349 دلار
  • قیمت اصلی: 399 دلار

از آنجایی که اپل واچ سری 8 به تازگی عرضه شده است، نمی‌توان انتظار معاملات عمده زیادی را در مورد محصول پرچمدار جدید داشت. با این حال، والمارت 50 دلار تخفیف برای مدل GPS سری 8 در نیمه شب با باند ورزشی Midnight ارائه می دهد.

  • قیمت فعلی: 449 دلار
  • قیمت اصلی: 499 دلار

اگر مایلید از مزیت‌های والمارت استفاده کنید اما هم GPS و هم اتصال سلولی را می‌خواهید، سری 8 41 میلی‌متری با این ویژگی‌ها به فروش می‌رسد. در حالی که با قیمت 499 دلار بالاتر، همان تخفیف 50 دلاری در دسترس است.

  • قیمت فعلی: 479 دلار
  • قیمت اصلی: 529 دلار

معامله دیگری که انجام شد مربوط به مدل بزرگتر اپل واچ سری 8 در Walmart است. این دستگاه 45 میلی متری دارای GPS و اتصال سلولی است و در چهار رنگ عرضه می شود. شما می توانید 50 دلار از RRP معمولی صرفه جویی کنید.

  • قیمت فعلی: 279 دلار
  • قیمت اصلی: 374 دلار

نسل اول اپل واچ شیک SE نیز در Walmart به فروش می رسد. این جی پی اس و مدل 44 میلی متری سلولی در رنگ طلایی و با حلقه اسپرت آلو عرضه می شود. اپل واچ SE 95 دلار تخفیف دارد.

  • قیمت فعلی: 149 دلار
  • قیمت اصلی: 249 دلار (اکنون به عنوان 279 دلار مشخص شده است)

در نهایت، ما یک تخفیف 100 دلاری برای Apple Watch SE پیدا کردیم. این مدل که در Walmart موجود است، یک دستگاه 40 میلی متری با اتصال GPS و سه گزینه رنگی است. شما می توانید یک مدل 44 میلی متری را با قیمت 149 دلار انتخاب کنید.

فروش اپل واچ جمعه سیاه آمازون

در اینجا برخی دیگر از معاملات جمعه سیاه اپل واچ وجود دارد که در حال حاضر در آمازون اتفاق می افتد:

فروش اپل واچ جمعه سیاه والمارت

در اینجا برخی دیگر از معاملات جمعه سیاه اپل واچ وجود دارد که در حال حاضر در Walmart اتفاق می افتد:

بهترین معاملات جمعه سیاه اپل واچ خرید

در اینجا برخی دیگر از معاملات جمعه سیاه اپل واچ وجود دارد که هم اکنون در Best Buy انجام می شود:

بهترین معاملات بلک فرایدی حامل

در حالی که بسیاری از معاملات اپل واچ که پیدا کرده‌ایم نیاز به خرید مستقیم دستگاه دارند، برخی از اپراتورهای ایالات متحده فروش خود را راه‌اندازی کرده‌اند، با اپل واچ‌ها به صورت رایگان یا ارزان در ازای ثبت‌نام برای یک سرویس اشتراک. در اینجا بهترین معاملاتی است که پیدا کرده ایم:

AT&T

AT&T با استفاده از عبارت “bye one, gift one” به مشتریان پیشنهاد می دهد یک اپل واچ SE رایگان (معادل). با خرید اپل واچ. شما باید دو اپل واچ را با طرح اقساطی بخرید، حداقل یک خط جدید اضافه کنید و هر دو دستگاه را فعال کنید. سپس تا 330 دلار اعتبار صورت حساب دریافت می کنید.

تی موبایل

T-Mobile دارای یک طیف وسیعی از پیشنهادات اپل واچ. در میان معاملات تخفیف 100 دلاری سری 8 با فعال سازی خط جدید است. شما می توانید یک Apple Watch SE (نسل دوم) را با قیمت 99 دلار با یک خط جدید انتخاب کنید و می توانید یک Apple Watch SE1/SE2 را به صورت رایگان با خرید آیفون داشته باشید.

اسپرینت

اسپرینت که بخشی از T-Mobile است نیز ارائه می دهد 100 دلار تخفیف برای دستگاه های اپل واچ، Apple Watch Series 8 یا Apple Watch Ultra، زمانی که خطی را در یک طرح واجد شرایط فعال می کنید.

Verizon

Verizon به شما تا 250 دلار تخفیف می دهد اپل واچ سری 8 یا اپل واچ اولترا وقتی یکی را با هر طرحی خریداری می کنید. تخفیف در اعتبارات تبلیغاتی اعمال می شود.

طیف موبایل

اپراتور به مشتریان سه ماه پیشنهاد می دهد دسترسی رایگان به ساعت هوشمند با خرید اپل واچ.

سایر معاملات جمعه سیاه اپل واچ

با وجود خرده‌فروشان زیادی که از جمعه سیاه استفاده می‌کنند، جابه‌جایی از فروشگاهی به فروشگاه دیگر و یافتن بهترین پیشنهاد برای محصولی که می‌خواهید دشوار است.

ما وب را برای یافتن بهترین معاملاتی که می‌توانیم در مورد محصولات اپل واچ پیدا کنیم جستجو کرده‌ایم و همچنان مراقب ردیاب‌های قیمت، فروش قدیمی، و اینکه آیا خرده‌فروشانی از جمله Amazon، Best Buy، و Walmart با یکدیگر در قیمت رقابت می‌کنند یا خیر، ادامه خواهیم داد. قطره می کند.

محصولات اپل واچ به اندازه بسیاری از ساعت‌های هوشمند دیگر در فروش ظاهر نمی‌شوند، اما زمانی که ظاهر می‌شوند، سعی می‌کنیم بهترین تخفیف‌های موجود را متناسب با بودجه‌های مختلف پیدا کنیم – و این ممکن است شامل مدل‌های تجدید شده باشد.

جمعه سیاه هر سال در آخرین جمعه ماه نوامبر برگزار می شود. در سال 2022، جمعه سیاه در 25 نوامبر آغاز شد.

روزی که پس از روز شکرگزاری برگزار می شود، شروع فصل خرید در ایالات متحده است. با این حال، در سال های اخیر، جمعه سیاه در کنار دوشنبه سایبری به کل هفته تمدید شده است.

دوشنبه سایبری پس از روز شکرگزاری و جمعه سیاه رخ می دهد. در حالی که در ابتدا با عنصر تجارت الکترونیک خرید آنلاین مرتبط بود، اکنون، بسیاری از خرده فروشان ایالات متحده از این روز برای ترویج فروش فناوری از جمله لپ‌تاپ، تلفن‌های هوشمند، تبلت و لوازم الکترونیکی خانگی استفاده می‌کنند.

در سال 2022، دوشنبه سایبری در روز دوشنبه، 28 نوامبر برگزار می شود.

ZDNET فروش جمعه سیاه را بررسی کرد تا بهترین معاملات امسال را پیدا کند:

کارشناسان ما همچنین بهترین معاملات را بر اساس خرده‌فروش، برند و دسته تقسیم می‌کنند که می‌توانید در زیر مشاهده کنید.

معاملات جمعه سیاه توسط خرده فروش

معاملات جمعه سیاه بر اساس برند

معاملات جمعه سیاه بر اساس دسته بندی

در اینجا برخی از ارزان ترین معاملاتی که تاکنون پیدا کرده ایم آورده شده است:

در نهایت، اگر می‌خواهید جدیدترین تخفیف‌های بلک فرایدی را در حین سقوط ببینید:


منبع: https://www.zdnet.com/article/black-friday-apple-watch-deals-november-26-2022/#ftag=RSSbaffb68