27 دلار در جدیدترین نوار نور GE CYNC صرفه جویی کنید


GE - CYNC 16 فوت چراغ LED هوشمند تغییر رنگ داخلی

بهترین خرید

در حالی که لامپ‌های هوشمند برای روشن‌تر کردن فضای شما وجود دارند، نوارهای نور هوشمند راه عالی دیگری برای تقویت نور اتاق بدون نیاز به لامپ دیگری هستند. اگر به دنبال خرید جدیدترین نوارهای چراغ هوشمند هستید، نوار چراغ هوشمند GE CYNC 16 فوت فقط قیمت کاهش یافته است، بنابراین به جای پرداخت کامل برچسب قیمت 90 دلار، می توانید آن را برای آن تهیه کنید فقط 63 دلار.

بخش مورد علاقه من در مورد این نوار چراغ هوشمند این است که در حالی که به خانه هوشمند شما متصل می شود، نیازی به هاب نور ندارد و کنترل آن را با برنامه همراه آسان می کند. از انتها تا انتها، اندازه آن 16 فوت است، و اگر نیاز به تنظیم آن دارید، می‌توانید بخشی از آن را بردارید – و بعداً اگر تصمیم گرفتید آن را به مکان دیگری منتقل کنید، کل طول را دوباره وصل کنید. نوار برای کار کردن به یک اتصال Wi-Fi 2.4 گیگاهرتز نیاز دارد.

در برنامه، می‌توانم وارد شوم و از بین میلیون‌ها رنگ، از جمله رنگین‌کمان‌های پر جنب و جوش تا رنگ‌های سفید، انتخاب کنم. این یک چرخ رنگ Truelmage ارائه می‌کند تا مطمئن شود که دقیقاً رنگ‌هایی را که می‌خواهم دریافت می‌کنم، خواه این موضوع اتاق نشیمن من را با یک روز پاییزی بارانی دنج یا یک مهمانی تعطیلات آینده طراحی کنم. جدای از برنامه، می‌توانم از دستورات صوتی خانه هوشمند الکسا برای روشن کردن چراغ‌ها استفاده کنم، اما برای کسانی که در سیستم Google درگیر هستند، با آن نیز سازگار است.

جدیدترین نوار نوری همچنین با قابلیت همگام سازی نوار نور با ضربات موسیقی شما ارائه می شود – یک پیشرفت عالی برای مهمانی ها، تمرینات، شب های بازی و موارد دیگر. ما آنقدر این نوار نور را دوست داشتیم که آن را در بهترین هدایای تعطیلات خود برای فصل 2022 به عنوان هدیه ای که در حال فروش است نشان دادیم.

با 27 دلار تخفیف، این یک معامله عالی برای آخرین نوار نور از جنرال الکتریک است. امروز آن را به سبد خرید خود اضافه کنید و آن را با 63 دلار دریافت کنید.


منبع: https://www.zdnet.com/home-and-office/smart-home/save-27-on-the-newest-ge-cync-light-strip/#ftag=RSSbaffb68