23 بهترین معاملات Cyber ​​Monday Apple Watch 2022: AT&T، Verizon، فروش بهترین خرید

در نهایت، اگر می‌خواهید جدیدترین معاملات اوایل سایبر دوشنبه را در حین سقوط ببینید:


منبع: https://www.zdnet.com/article/cyber-monday-apple-watch-deals-november-28-2022/#ftag=RSSbaffb68

AT&T با استفاده از عبارت “bye one, gift one” به مشتریان پیشنهاد می دهد یک اپل واچ SE رایگان (معادل). با خرید اپل واچ. شما باید دو اپل واچ را با طرح اقساطی بخرید، حداقل یک خط جدید اضافه کنید و هر دو دستگاه را فعال کنید. سپس تا 330 دلار اعتبار صورت حساب دریافت می کنید.

تی موبایل

در اینجا برخی دیگر از معاملات سایبر دوشنبه اپل واچ وجود دارد که در حال حاضر در آمازون اتفاق می افتد:

معاملات اپل واچ سایبر دوشنبه والمارت

ما وب را برای یافتن بهترین معاملاتی که می‌توانیم در مورد محصولات اپل واچ پیدا کنیم جستجو کرده‌ایم و همچنان مراقب ردیاب‌های قیمت، فروش قدیمی، و اینکه آیا خرده‌فروشانی از جمله Amazon، Best Buy، و Walmart با یکدیگر در قیمت رقابت می‌کنند یا خیر، ادامه خواهیم داد. قطره می کند.

کارشناسان ما همچنین بهترین معاملات را بر اساس خرده‌فروش، برند و دسته تقسیم می‌کنند که می‌توانید در زیر مشاهده کنید.

معاملات Cyber ​​Monday توسط خرده‌فروش

معاملات Cyber ​​Monday بر اساس برند

معاملات دوشنبه سایبری بر اساس دسته بندی

Verizon به شما تا 250 دلار تخفیف می دهد اپل واچ سری 8 یا اپل واچ اولترا وقتی یکی را با هر طرحی خریداری می کنید. تخفیف در اعتبارات تبلیغاتی اعمال می شود.

طیف موبایل

اسپرینت که بخشی از T-Mobile است نیز ارائه می دهد 100 دلار تخفیف برای دستگاه های اپل واچ، Apple Watch Series 8 یا Apple Watch Ultra، زمانی که خطی را در یک طرح واجد شرایط فعال می کنید.

Verizon

اگر مایلید از مزیت‌های والمارت استفاده کنید اما هم GPS و هم اتصال سلولی را می‌خواهید، سری 8 41 میلی‌متری با این ویژگی‌ها به فروش می‌رسد. در حالی که با قیمت 499 دلار بالاتر، همان تخفیف 50 دلاری در دسترس است.

  • قیمت فعلی: 479 دلار
  • قیمت اصلی: 529 دلار

آخرین باری که این صفحه به‌روزرسانی دریافت کرد، این‌ها آخرین معاملات اپل واچ بودند که ارزش بررسی دارند:

بهترین معاملات سایبر دوشنبه اپل واچ

در اینجا برخی دیگر از معاملات سایبر دوشنبه اپل واچ وجود دارد که هم اکنون در Best Buy انجام می شود:

بهترین معاملات سایبر دوشنبه

روزی که پس از روز شکرگزاری برگزار می شود، شروع فصل خرید در ایالات متحده است. با این حال، در سال های اخیر، جمعه سیاه در کنار دوشنبه سایبری به کل هفته تمدید شده است.

وقتی صحبت از اپل به میان می‌آید، معمولاً این اتفاق می‌افتد که معاملات کم هستند. با این حال، اگر مایل به بازدید از خرده‌فروش‌های مختلف از جمله آمازون، والمارت، و Best Buy هستید، همچنان می‌توانید چند جواهری از جمله مدل‌های اپل واچ را پیدا کنید که پس از رویداد و قبل از شروع Cyber ​​Monday به فروش می‌رسند.

اپراتور به مشتریان سه ماه پیشنهاد می دهد دسترسی رایگان به ساعت هوشمند با خرید اپل واچ.

محصولات اپل واچ به اندازه بسیاری از ساعت‌های هوشمند دیگر در فروش ظاهر نمی‌شوند، اما زمانی که ظاهر می‌شوند، سعی می‌کنیم بهترین تخفیف‌های موجود را متناسب با بودجه‌های مختلف پیدا کنیم – و این ممکن است شامل مدل‌های تجدید شده باشد.

از آنجایی که خرده‌فروشان زیادی از جمعه سیاه و دوشنبه سایبری استفاده می‌کنند، جابه‌جایی از فروشگاهی به فروشگاه دیگر و یافتن بهترین پیشنهاد برای محصول مورد نظرتان می‌تواند دشوار باشد.

جمعه سیاه و دوشنبه سایبری برخی از بهترین زمان‌های سال برای چانه‌زنی در زمینه فناوری هستند.

T-Mobile دارای یک طیف وسیعی از پیشنهادات اپل واچ. در میان معاملات تخفیف 100 دلاری سری 8 با فعال سازی خط جدید است. شما می توانید یک Apple Watch SE (نسل دوم) را با قیمت 99 دلار با یک خط جدید انتخاب کنید و می توانید یک Apple Watch SE1/SE2 را به صورت رایگان با خرید آیفون داشته باشید.

اسپرینت

نسل اول اپل واچ شیک SE نیز در Walmart به فروش می رسد. این جی پی اس و مدل 44 میلی متری سلولی در رنگ طلایی و با حلقه اسپرت آلو عرضه می شود. اپل واچ SE 95 دلار تخفیف دارد.

  • قیمت فعلی: 149 دلار
  • قیمت اصلی: 249 دلار (اکنون به عنوان 279 دلار مشخص شده است)

بهترین معاملات Cyber ​​Monday Apple Watch را در زیر مشاهده کنید.

آخرین معاملات Cyber ​​Monday Apple Watch

در زیر بهترین معاملات اپل واچ را که می‌توانیم پیدا کنیم، آورده شده است. در پایین صفحه، سایر معاملات جالب اپل واچ را خواهید دید که در آمازون، Best Buy، و Walmart مشاهده کردیم.

  • قیمت فعلی: 449 دلار
  • قیمت اصلی: 499 دلار

معامله دیگری که انجام شد مربوط به مدل بزرگتر اپل واچ سری 8 در Walmart است. این دستگاه 45 میلی متری دارای GPS و اتصال سلولی است و در چهار رنگ عرضه می شود. شما می توانید 50 دلار از RRP معمولی صرفه جویی کنید.

  • قیمت فعلی: 279 دلار
  • قیمت اصلی: 374 دلار

رویداد اصلی خرید جمعه سیاه، که در اوایل هفته به پایان رسید، همیشه شامل طیف وسیعی از معاملات الکترونیکی از جمله لپ‌تاپ، رایانه‌های شخصی رومیزی، گوشی‌های هوشمند، لوازم خانگی و دستگاه‌های اینترنت اشیا (IoT) می‌شود.

دوشنبه سایبری پس از روز شکرگزاری و جمعه سیاه رخ می دهد. در حالی که در ابتدا با عنصر تجارت الکترونیک خرید آنلاین مرتبط بود، اکنون، بسیاری از خرده فروشان ایالات متحده از این روز برای ترویج فروش فناوری از جمله لپ‌تاپ، تلفن‌های هوشمند، تبلت و لوازم الکترونیکی خانگی استفاده می‌کنند.

در سال 2022، دوشنبه سایبری در روز دوشنبه، 28 نوامبر برگزار می شود.

ZDNET فروش اولیه Cyber ​​Monday را بررسی کرد تا بهترین معاملات امسال را پیدا کند:

در نهایت، ما یک تخفیف 100 دلاری برای Apple Watch SE پیدا کردیم. این مدل که در Walmart موجود است، یک دستگاه 40 میلی متری با اتصال GPS و سه گزینه رنگی است. شما می توانید یک مدل 44 میلی متری را با قیمت 149 دلار انتخاب کنید.

معاملات اپل واچ سایبر دوشنبه آمازون

در اینجا برخی دیگر از معاملات Apple Watch Cyber ​​Monday وجود دارد که در حال حاضر در Walmart اتفاق می افتد:

بهترین تخفیف‌های خرید سایبر دوشنبه اپل واچ

در اینجا برخی از ارزان ترین معاملاتی که تاکنون پیدا کرده ایم آورده شده است:

سایبر دوشنبه معاملات وبلاگ زنده

جمعه سیاه هر سال در آخرین جمعه ماه نوامبر برگزار می شود. در سال 2022، جمعه سیاه در 25 نوامبر آغاز شد.

در حالی که بسیاری از معاملات اپل واچ که پیدا کرده‌ایم نیاز به خرید مستقیم دستگاه دارند، برخی از اپراتورهای ایالات متحده فروش خود را راه‌اندازی کرده‌اند، با اپل واچ‌ها به صورت رایگان یا ارزان در ازای ثبت‌نام برای یک سرویس اشتراک. در اینجا بهترین معاملاتی است که پیدا کرده ایم:

AT&T