20 نکته مهم که پیش از نصب دوربین مداربسته باید بدانید! | arya-cctv

تعداد دوربین های مورد نیاز با توجه به زوایای دید مورد نیاز، پارتیشن بندی قسمت های مختلف، اهمیت جزییات تصویر و همچنین نوع لنز و رزولوشن دوربین های مورد استفاده توسط کارشناس نصب مشخص خواهد شد. دستگاه های ضبط تصاویر دارای حافظه داخلی از نوع HDD هستند که با توجه به قدرت دستگاه مورد استفاده، تعداد هاردهای قابل نصب و ظرفیت هر هارد مشخص میشود. دستگاه های رکوردر عموما به 4 – 8 – 16 – 32 یا 64 کانال تقسیم میشوند و در هر پروژه با توجه به تعداد دوربین های استفاده شده و کانال های خالی مورد نیاز، رکوردر مناسب انتخاب میشود.

  • اگر قصد دارید کابل اترنت خود را برای دوربین های مداربسته تحت شبکه IP سوکت بزنید، باید از کدگذاری رنگ خاصی از جفت های پیچ خورده پیروی کنید.
  • به عبارت دیگر می توان گفت که انتخاب نصاب دوربین مداربسته ماهر و باتجربه باعث می شود تا از نتیجه کارتان رضایت کامل داشته باشید.
  • استفاده از سوئیچ PoE همچنین به شما امکان می دهد چندین دوربین را به یک سوئیچ متصل کرده و سپس فقط یک کابل اترنت را به شبکه ای که NVR به آن متصل شده است، وصل کنید.
  • مشاوره رایگان در زمینه تجهیزات امنیتی با توجه به نیاز خود را دریافت می کنید.
  • بعد از وارد شدن به منوی شبکه بایدIP یا شناسه دوربین خود را تنظیم نمایید.

در صورتی که قصد نصب دوربین مداربسته را دارید حتما از یک مجموعه معتبر کمک بگیرید. هزینه خرید تجهیزات که شامل دوربین، دستگاه ضبط تصاویر، کابل و متعلقات، هارد و . می‌شود و هزینه نصب شامل کابل کشی، نصب فیزیکی دوربین، نصب داکت و فلکسی، تنظیمات دستگاه ضبط تصاویر، تنظیمات خود دوربین و . پشتبانی از سیستم دوربین مداربسته اجرا شده توسط مجری یکی از موارد بسیار مهمی است که کارفرمایان باید به آن توجه کنند. هستند افراد و شرکت‌هایی که نه تنها این سیستم را به صورت اصولی و استاندارد نصب نمی‌کنند بلکه با پشتیبانی ضعیف و ناقص موجب دلخوری بسیاری از کارفرمایان می‌شوند. بهتر است به جای کلمه بهترین، از کلمه مناسب‌ترین دوربین مدار بسته برای پروژه استفاده کرد.

چرا دوربین مارکت را انتخاب کنیم ؟

بنابراین شما باید برای اینگونه خدمات از یک شرکت نصب دوربین مداربسته معتبر بخواهید که امور نصب دوربین مداربسته شما را انجام دهد. پس از انتخاب شرکت نصب دوربین مدار بسته، باید مکان نصب دوربین و تجهیزات مربوط به آن را فراهم کنید. با خواندن این مطلب اموزشی آموزش جامع نصب دوربین مدار بسته در منزل شما در انتها قادر به انتخاب و نصب کامل دوربین مداربسته خواهید بود. همچنین اگه دوست دارین اطلاعات بیشتری از مقاله آموزش نصب دوربین مدار بسته تحت شبکه داشته باشین پیشنهاد میکنم که فایل تهیه دیده شده در مورد آموزش نصب دوربین مدار بسته تحت شبکه رو دانلود و استفاده کنین.

دیدگاه برای “نصب دوربین مداربسته در تهران (شمال، مرکز، غرب و شرق) ”

به صورتی که پس از گذراندن دوره و کسب تجربه ابتدایی آماده ورود به بازار کار باشید. از آنجایی که تنوع مدل ها و قابلیت های دوربین های مداربسته زیاد است؛ توصیه می شود جهت جلوگیری از سردرگمی با کارشناس فروش دوربین مداربسته مشورت بگیرید. این تجهیز داخل دستگاه ضبط نصب می شود و براساس مشخصات دستگاه می توانید از تعداد با ظرفیت مشخصی در دستگاه نصب کنید.

از آنجایی که یادگیری نصب و کار با دوربین های مداربسته آنالوگ پیش زمینه ای برای نصب دوربین های IP است دوره ای برای شما مفید خواهد بود که ترتیب و پیش نیازی آموزش ها در آن رعایت شده باشد. تمام تصاویر دوربین مداربسته در سیستم مجله خبری دوربین مداربسته آریا های آنالوگ اچ دی و تحت شبکه درون هاردی که داخل دستگاه ضبط نصب می شود، ذخیره خواهند شد. بنابراین؛ توصیه می شود DVR/NVR را درون محفظه قفل شده نگه دارید تا افراد غیرمجاز و سارقین نتوانند فیلم های ضبط شده را از بین ببرند.

http://66toolkit.ir