20 روش اصلی افزایش فالوور اینستاگرام (آموزش 100% کاملا رایگان)

بیوگرافی پیج از اهمیت بالایی برخوردار است، سعی کنید در بیوگرافی پیج خود از هشتگ و کلمه کلیدی استفاده کنید چون زمانی که مخاطب به پیج شما مراجعه می کند زمان کمی دارید تا بتوانید او را تبدیل به یک فالوور کنید. اینستاگرام به شما این امکان را میدهد تا بتوانید استوریهای خود را در فضایی به نام هایلایت دسته بندی کرده و آن را به مدت نامحدود نمایش دهید. در واقع، کسب و کارهای مختلف از استارتآپها گرفته تا برندهای بزرگ، فید خود را به گونهای میآرایند تا فالوورهای بیشتری را جذب کنند. از نشانههای سایت معتبر این است که بعد از افزایش فالوور کارش به پایان نمیرسد و تا رسیدن نتیجه دلخواه شما را پشتیبانی میکند و این ویژگی خاص در سایت خرید فالوور اینستاگرام مای ممبر است. چرا از تیم خود درخواست نمیکنید تا برای پست کردن یا اشتراکگذاری محتوا در مورد برنامههای کسب و کار، راهاندازیها یا یک کمپین خاص در سال جدید شرکت کنند؟ پست را از پروفایل شما پنهان میکند و بنابراین هیچکس (نه حتی خود شما) قادر به دیدن آن نیست. سایت اسلازر از سایتهایی میباشد که شما را بسیار مجذوب خود میکند، این سایت تصاویر را میگیرد و پس زمینه آن را جدا میکند و شما میتوانید با انتخاب پس زمینههای زیبا تصاویر خود را زیباتر کنید.

تنها با جذاب کردن و افزودن المانهای بامزه به محتوای روزانهی خود میتوانید کار فوقالعادهای در تبدیل مخاطب به فالوورهای وفادار انجام دهید! مسابقات اینستاگرامی این کار را برای شما سادهتر میکند. هایلایتهای اینستاگرام خود را به عنوان صفحات فرود وبسایت در نظر بگیرید. دقیقا با این روش خیلی ساده می توانید تا 30% لایک پست های خود را افزایش دهید. شما می توانید یک تصویر افقی با نسبت تصویر ۱٫۹۱ به ۱ ارسال کنید ، که دقیقاً مشابه تصویر پیش نمایش پیوند فیس بوک است. به عنوان مثال، اگر یک برند در زمینه مد و لباس هستید، میتوانید یک پیش نمایش از کلکسیون جدید خود را در یوتیوب به اشتراک بگذارید و از بازدیدکنندگان بخواهید تا نمایش کل کلیکسون را در یک تاریخ مشخص در استوریهای اینستاگرام دنبال کنند. ایجاد دید و آگاهی از برند یکی از بهترین راههایی است که میتوانید فالوورهای واقعی خود را در اینستاگرام جذب کنید. 2. سپس مخاطب مورد نظر خود را که قصد برقراری تماس تصویری با وی را دارید انتخاب نمایید. مخاطبان پر خطر: وقتی مخاطبان خود را بررسی کردیم متوجه شدیم، آنها یا نوجوانانی هستند که سلفیهای بدون لباس از خودشان پست میکنند یا رباتهایی هستند که محتواهای نامناسب به اشتراک میگذارند.

برای به دست آوردن نرخ تعامل اینستاگرام فرمولی به کار میرود که علاوه بر مشخص کردن امتیاز تعامل پیج شما به صورت درصدی، فعال بودن ادمین و کاربران را در طول زمان مشخصی نشان میدهد. در حالی که فیلترهای قابل خرید AR برای همه برندها قابل دستیابی نیستند، اما مزیت واقعی داشتن فیلتر سفارشی استوری اینستاگرام این است که وقتی شخصی از فیلتر شما استفاده میکند، بینندگان میتوانند ببینند که چه کسی آن را در گوشه سمت چپ بالای صفحهی نمایش ایجاد کرده است. البته، ممکن است گرایشات بصورت آنی ایجاد شوند، بنابراین اگر یک روز بیدار شدید و دیدید همه در مورد مثلأ بیگانگان صحبت میکنند، شما نیز در این بحث شرکت کنید. به یاد داشته باشید که اینستاگرام اول از همه یک فضای اجتماعی است و بهترین روش برای این که الگوریتم اینستاگرام از رابطه شما با دیگر حسابهای کاربری مطلع شود، لایک کردن، مشارکت و نظردهی در پستهای برندهای دیگر است. اینستاگرم (Instagram) یا آنگونه که بین کاربران ایرانی رواج دارد، اینستا؛ شبکه اجتماعی اشتراک عکس و ویدئو است. فرقی نمیکند که لینک حسابهای شبکههای اجتماعی خود را در پانویس ذکر کنید یا یک ایمیل را با تمرکز بر افزایش تعداد فالوورها ارسال نمایید، اگر قصد افزایش فالوورهای اینستاگرام خود را دارید هرگز قدرت فهرست ایمیل خود را نادیده نگیرید.

برای موفقیت لازم نیست که تمام زیباییشناسیهای بی عیب و نقص مینیمال اینستاگرام را اجرا کنید بلکه کافی است با برند و بازار هدف شما سازگاری داشته باشند. برای تعامل بیشتر توصیه می کنیم هیچ کامنتی را بی پاسخ نگذارید. به طور قطع باید آن را در سال 2020 Video downloader Instagram امتحان کنید! قبلا اینطور بود که پست ها بر اساس زمانبندی به دیگران نشان داده می شد ولی الان به این شکل است که اینستاگرام بر اساس علاقه مندی شما و نرخ اینگیجمنت(مجموع لایک،کامنت و سیو شدن یک پست یا همان نرخ تعامل کاربران با پست شما) پستها را به کاربران نشان می دهد. ما فیلترهای استوری اینستاگرام AR خلاقانه از برندهایی مانند Kylie Cosmetics، Rihanna، Gucci Beauty، Adidas و Summer Fridays را دیدهایم. برندهایی که در آنجا نمایش داده میشوند به شدت مورد بازدید قرار میگیرند.

اینستاگرام قابلیت جدیدی دارد که به تولیدکنندگان محتوا امکان میدهد برخی پستها را بهصورت اختصاصی برای کاربران سرویس اشتراکی صفحهی خود منتشر کنند. در حالی که تمایل این برند در استفاده از متنهای کوتاه و بلند برای پستهای خود است اما اغلب بینش، هدف و ایدئولوژی خود را در پستها میگنجانند. وقتی مردم پیامهای شما را Like میکنند، یا از شما در نظرات تشکر میکنند و یا حتی اسم و نام کاربری شما را منتشر میکنند، شما هم باید همین کارها را در قبال آنها انجام دهید. حتی اگر یک کامنت ساده با مضمون تشکر باشد. محمد معماریان میگه: دنیا جای بهتری بود اگر لباسهای راحتی را میشد در مهمانی پوشید، پیتزا آدم را چاق نمیکرد، عصر جمعه دلگیر نبود و علاقه به زجر منتهی نمیشد... به خصوص در صفحه مخاطبین خود این کار را بکنید.

اینستاگرام ما را با جامعه بزرگی روبهرو کرده است. وقتی اطلاعات بیشتری را از طریق پستهای اینستاگرام با جامعه هدف خود در میان بگذارید، میتوانید ارتباط قویتری با مخاطبان خود برقرار کنید (هم مخاطبان قدیمی و هم مخاطبان جدید). IGTV ظرفیت بسیاری دارد و به لطف تغییرات جدید صورت گرفته، ارتباط نزدیکتری با اینستاگرام ایجاد شده است. اگرچه ممکن است کسب و کار کاملاً متفاوتی داشته باشند اما همپوشانی شدیدی نیز بین مخاطبان و موضوعات مورد علاقهی آنها وجود دارد. بنابراین، آنچه اهمیت دارد این است که حساب اینستاگرام تا حد امکان شخصی و مرتبط باشد و دقیقاً نمایندهی برند یا کسب و کار شما باشد. اینستاگرام محل مناسبی برای مکالمههای طولانی نیستش، اما اینکه با مخاطبین خود معاشرت داشته باشین و نظرات اونها رو بشنوید بسیار مهم و حائز اهمیت هست.

مطمئنا میانبرهایی برای این کار نظیر خرید فالوور یا استفاده از رباتها وجود دارند، اما برای استفاده از این راهحلها ضمن صرف هزینهی زیاد با مشکلات زیادی نیز روبرو خواهید شد، مخصوصا که فالوور های غیر واقعی به راحتی برای افراد قابل شناسایی هستند، تصور کنید که صفحه ای با 50k فالوور تنها 800 لایک داشته باشد، چه احساسی به خد شما دست میدهد؟ یکی دیگر از راه های افزایش رایگان فالوور در اینستاگرام استفاده از IGTV است. برای مثال کپشن نویسی مناسب، اشتراکگذاری پستها در شبکههای اجتماعی دیگر و همچنین پست گذاشتن بطور منظم میتوانند منجر به افزایش فالوور های اینستاگرام شود. در واقع اینستاگرام علاوه بر شبکه اجتماعی که دامنة ارتباطات را گسترش میدهد به پایگاه استراتژی برای رقابت و ایجاد کسبوکارهای پولساز شده است. زمانهای مختلف ارسال پست و مشارکت افراد را با آزمونوخطا به دست آورید. همچنین میتوانید در تصاویری که پست میکنید، از رنگهای متضاد و جذاب استفاده کنید. در هر زمینهای که فعالیت میکنید، بیوگرافی شما معرف شخصیت و افکارتان است و همچنین استعدادهایتان را به اطلاع افراد میرساند؛ حتی اگر آنها شما را دنبال نکرده باشند. بهترین زمانها در نظر بگیرید و در همان زمان مطالب خود را ارسال کنید. مشخص کردن راههای ارتباطی: علاوه بر درج لینک بهتر است راههای ارتباطی مانند ایمیل و شماره تلفن خود را در «حساب کاربری تجاری» (Business Account) ثبت کنید تا دکمههای مربوط به آن در بیو اینستاگرام ایجاد شوند.

وقتی صحبت از تبدیل بازدیدکنندگان به فالوورها میشود، تنها سبک ویرایش عکسها کافی نخواهد بود. توجه کنید که استفاده از ربات ها تنها زمانی خوب است که به طور متناسب و با دانش کافی استفاده شود. یک عکس خوب نیازی نیست که یک عکس “کامل” باشد. ناگفته نماند که اینستاگرام از نظر شمار افراد قابل افزودن به لیست Close Friends، محدودیتی به وجود نیاورده است. واقعیت افزوده یا به اختصار AR، همچنان یک پدیدهی جدید و نوظهور به شمار میرود اما به سرعت در حال رشد در اینستاگرام است. برخی از بهترین فیلترهای AR، سادهترینها هستند. شما میتوانید برخی از پیشفرضهای مورد علاقه ما در Lightroom را در این پست وبلاگی بیابید!

به یاد داشته باشید که هر بار کسی از فیلتر AR شما استفاده میکند، برند شما به همراه اعلان اینستاگرام برای امتحان کردن آن، در بالای پست قرار خواهد گرفت. وقتی کاربری از پروفایل اینستاگرامی شما بازدید میکند، در عرض چند ثانیه در مورد دنبال کردن یا نکردن شما تصمیمگیری میکند. اگر صرفاً به دنبال عدد بالا برای فالوورهای خود هستید باید بگویم این عدد هیچ کمکی به شما نمیکند. اگر به دنبال افزایش فالوور و لایک اینستاگرام هستید باید در پیچ های دوستان خود و افراد دیگر فعالیت بیشتر داشته باشید.مثلاً برای عکس ها و ویدئوهای دیگران کامنت بگذاریدکه با اینکار باعث میشود آنها ترغیب شوند از پروفایل شما بازدید می کنند. در این مطلب بطور مفصل در مورد افزایش فالوور اینستاگرام با ۷ اصلی مهم صحبت کردیم و در ادامه با ارائه دستورالعمل با ۲۷ راهکار عالی برای افزایش فالوور اینستاگرام با مثال های کاربردی بیان کردیم. باید از این ابزار متعادلانه و هوشمندانه استفاده شود که در ادامه در مورد آن صحبت میکنیم .

ما استراتژیهای برتر ارائه شده توسط متخصصان این صنعت را در اختیار شما قرار دادیم تا کمکی در زمینهی رشد و ارتقای خود کرده باشیم. به عنوان مثال، آخرین برنامهی بسیار محبوب نتفلیکس Later به نام You و قدرت تجزیه و تحلیل اینستاگرام را در نظر بگیرید. شاید در نگاه اول وسوسهانگیز به نظر میرسد اما داشتن فالوور اینستاگرام واقعی و فعال مای ممبر لذت بیشتری دارد. در وب سایت های Upleap و buzzoid و مای ممبر برای خرید فالوور اینستاگرام می توانید اقدام کنید. در صورتی که اکانتی محتوای غیر اخلاقی قرار دهد می توانید ان را ریپورت کنید. وب سایت: تنها محلی که اینستاگرام به شما اجازه قرار دادن لینکهای قابل کلیک را میدهد، در همین بخش است (جدا از قابلیت لینک در تبلیغات یا استوری). با پیمایش سریع فید شما، خواندن بیو، یا کلیک کردن بر هایلایتهای استوری. این مقاله صرفا به منظور معرفی یک راه ماندگار جهت افزایش فالوور واقعی و فعال اینستاگرام و بدون استفاده از ربات ها بوده و در صورتی که تمایل دارید در رابطه با خدمات طراحی سایت بیشتر بدانید، کافیست اینجا کلیک کنید. بدون این که بیش از حد در این روش افزایش فالوور افراط کنید، باید مطمئن شوید که برخی از المانهای برندینگ کسب و کار شما در فیلتر AR گنجانده شدهاند.