20 دلار صرفه جویی در صفحه کلید ارگونومیک مجسمه سازی مایکروسافت

با 26 درصد تخفیف 59 دلار قیمت بسیار خوبی برای این ابزار ضروری است. اگر برای کار به ماوس نیاز دارید، می توانید آن را انتخاب کنید بسته یکپارچه 99 دلاری. در غیر این صورت، همین امروز صفحه کلید را به سبد خرید خود اضافه کنید قبل از اینکه به قیمت عادی خود برگردد. همچنین می‌توانید انتخاب‌های دیگر ما برای صفحه‌کلیدهای ارگونومیک را در اینجا بررسی کنید.


منبع: https://www.zdnet.com/home-and-office/microsoft-ergonomic-sculpt-keyboard-deal-promo-code-coupon-sale/#ftag=RSSbaffb68به عنوان فردی که روزانه از Sculpt استفاده می کند، برای کسانی که مچ درد دارند گزینه بسیار خوبی است. این دستگاه دارای یک تکیه گاه داخلی ارگونومیک مچ است که به حفظ زاویه طبیعی مچ دست کمک می کند و درد را کاهش می دهد. همچنین کار می کند – وقتی شروع به استفاده از این صفحه کلید کردم درد مچ دستم از بین رفت. اگر به بالابر اضافی برای تنظیم صفحه کلید خود نیاز دارید، می توانید یک پیوست مغناطیسی اضافه کنید که صفحه کلید گنبدی را تقویت می کند.

صفحه کلید تقسیم شده، همراه با طراحی صفحه کلید گنبدی، به مچ دست و دستان شما اجازه می دهد تا با زاویه بسیار طبیعی تری نسبت به صفحه کلیدهای سنتی کار کنند. من بیش از یک سال است که از Sculpt برای کار استفاده کرده ام، و این یکی از بهترین صفحه کلیدهایی است که تا به حال استفاده کرده ام، زیرا کلیدهای غشایی به راحتی قابل تایپ هستند. اگر از آن دسته تایپیستی هستید که از مقاومت زیاد کلیدها لذت نمی برید، این صفحه کلید برای نیازهای شما عالی است.

من هم از این کیبورد برای بازی استفاده می کنم. این پاسخی را ندارد که بگوییم یک صفحه کلید سوئیچ مکانیکی اختصاصی ممکن است داشته باشد، اما من هنوز هیچ مشکلی با تاخیر یا شکست در باس‌ها نداشته‌ام زیرا از این صفحه کلید استفاده می‌کنم. وقتی ساعت‌ها روی این صفحه کلید می‌نشینم، دست‌ها و مچ‌هایم احساس راحتی می‌کنند.

این مجموعه همچنین دارای یک صفحه شماره مجزا برای کسانی است که با اعداد کار می کنند و ترجیح می دهند یک صفحه جداگانه داشته باشند. و عمر باتری برای مدت زمان غیرمعمولی دوام می آورد. در بیش از یک سال کار بر روی دستگاه، فقط یک بار مجبور شدم باتری های کیبورد را تعویض کنم، مطمئن شوید که می توانید ماه ها با باتری های دوبل A تایپ کنید (پد شماره از یک CR2430 استفاده می کند که به راحتی نیز کار می کند. قابل تعویض).

وقتی در حال کار، بازی یا حتی گشت و گذار در اینترنت هستید — به یک صفحه کلید نیاز دارید. برای کسانی که با درد مچ دست سر و کار دارند یا فقط می خواهند تنظیمات بهتری برای تکمیل کار خود داشته باشند، به من اعتماد کنید وقتی می گویم نیاز دارید صفحه کلید Microsoft Sculpt اگر دردی را تجربه می کنید با 26 درصد تخفیف، برای یکی از بهترین کیبوردهای ارگونومیک موجود در بازار بسیار عالی است و می توانید آن را برای فقط 59 دلار.

microsoft-sculpt-ergonomic-wireless-desktop-keyboard

آمازون