20+ بهترین معاملات جاروبرقی ربات جمعه سیاه 2022: Ecovacs Deebot X1 Omni 550 دلار تخفیف دارد


این زمانی از سال است که بودجه‌های خانوار با برنامه‌ریزی برای جشن‌های تعطیلات و کادو دادن کم می‌شود. همچنین زمانی از سال است که معاملات واقعاً شروع به گرم شدن می کنند زیرا خرده فروشان برای دلارهای به دست آمده شما می جنگند.

همانطور که سعی می کنید در دریای تخفیف ها، فروش ها و تبلیغات رایگان بگذرید، می توانید با تمرکز بر روی آن اقلام بزرگ، بیشترین هزینه های خود را کاهش دهید. برخی از معاملات جاروبرقی ربات که ما پیدا کرده‌ایم صدها دلار کمتر از مبلغی است که معمولاً پرداخت می‌کنید. حتی می توانید 50 تا 100 دلار در برخی از مدل های مقرون به صرفه صرفه جویی کنید، که باعث می شود آن جاروبرقی ربات به اندازه بسیاری از جاروبرقی های استاندارد مقرون به صرفه باشد.

بیایید نگاهی به برخی از معاملات اولیه ربات جاروبرقی جمعه سیاه بیندازیم، و مطمئن شوید که در هفته های آینده با اضافه کردن معاملات بیشتر، دوباره بررسی کنید.

همچنین: بهترین جاروبرقی ربات

آخرین معاملات جاروبرقی ربات جمعه سیاه

بهترین معاملات جاروبرقی ربات جمعه سیاه

در زیر 8 بهترین پیشنهاد اولیه ربات خلاء را که می‌توانیم پیدا کنیم، آورده شده است. در پایین صفحه، سایر معاملات جالب جاروبرقی ربات را خواهید دید که در آمازون، Best Buy، و Walmart مشاهده کردیم.

 • قیمت فعلی: 400 دلار
 • قیمت اصلی: 600 دلار

Q7 Max با حداکثر 180 دقیقه زمان اجرا، نه تنها جاروبرقی می کند، بلکه تمیز می کند تا مطمئن شود که کف های شما بدون لک هستند. ویژگی تمیز کردن 30 سطح جریان آب برای از بین بردن سخت ترین لکه ها از روی کاشی شما ارائه می دهد و می توانید مطمئن شوید که موهای حیوان خانگی و خاک گربه شما با مکش حداکثر 4200 Pa از بین می روند.

 • قیمت فعلی: 640 دلار
 • قیمت اصلی: 900 دلار

iRobot Roomba i3+ EVO یک مدل میان‌رده است که دارای قابلیت‌های نقشه برداری هوشمند و تخلیه خودکار است. به گفته سازنده، فیلتر آن ذرات کوچکی به اندازه 5 میکرون را جذب می کند و کیسه محصور شده تا 60 روز نیازی به تعویض ندارد. این باندل همچنین به همراه ماپ ربات Braava Jet m6 ارائه می شود. می‌توانید جاروبرقی ربات و ماپ ربات را از برنامه iRobot به جاروبرقی و سپس تمیز کردن را متصل کنید تا به کف‌هایتان درخشش بیشتری ببخشید.

 • قیمت فعلی: 350 دلار
 • قیمت اصلی: 600 دلار

سناریوی کابوس برای صاحبان حیوانات خانگی با جاروبرقی ربات یک “حادثه” حیوان خانگی است که توسط یک ربات خوب به هر گوشه و کنار خانه سرایت می کند. j7 Roomba با ضمانت iRobot’s POOP (وعده رسمی صاحب حیوان خانگی) ارائه می شود، و اگر j7 شما از آشفتگی حیوان خانگی شما جلوگیری نمی کند، می توانید آن را به صورت رایگان تعویض کنید (جاروبرقی نه حیوان خانگی). همچنین می‌توانید j7 را برای تمیز کردن نقطه‌ای با قابلیت صوتی به الکسا پیوند دهید تا در صورت وقوع نشت‌ها از بین برود.

این کمترین قیمتی است که دیده ایم.

 • قیمت فعلی: 650 دلار
 • قیمت اصلی: 950 دلار

Ecovacs T10+ یک ترکیب جاروبرقی و جاروبرقی با سطل زباله خود تخلیه (برای جاروبرقی) و حداکثر سه ساعت زمان کار در هنگام جاروبرقی و پاک کردن است. دارای فناوری های داخلی اجتناب از موانع و ویژگی های نقشه برداری با تنظیمات قابل تنظیم است که به شما امکان می دهد مرزها را تعیین کنید یا مناطق خاصی را تمیز کنید.

 • قیمت فعلی: 300 دلار
 • قیمت اصلی: 500 دلار

Neato D9 دارای زمان اجرا و ظرفیت تمیز کردن برای رسیدگی به مناطق با اندازه معقول است. باتری آن 200 دقیقه زمان اجرا دارد و با یک بار شارژ می تواند تا 1600 فوت مربع را تمیز کند. می‌توانید قسمت‌هایی را برای جاروبرقی تنظیم کنید تا مرتباً تمیز شوند یا به طور کلی از آن اجتناب کنید. و یک برس با طراحی منحصر به فرد صداهای روی سطوح سخت را کاهش می دهد.

 • قیمت فعلی: 288 دلار
 • قیمت اصلی: 530 دلار

iRobot Roomba i1+ به‌طور خودکار در صورت نیاز شارژ می‌شود تا زمانی که کارش تمام شود و به‌طور خودکار تا دو ماه قبل از اینکه نیاز به تمیز کردن سطل زباله داشته باشید، خود را خالی می‌کند. فناوری iRobot Dirt Detect اتاقبا را قادر می‌سازد تا تلاش بیشتری را برای تمیز کردن مناطق خانه شما که نیاز به توجه بیشتری دارند، متمرکز کند. Roomba i1+ دارای یک برس لبه‌ای است که به فشار دادن کثیفی به سمت برس‌های لاستیکی دوگانه جاروبرقی که برای جلوگیری از گره خوردن با موهای حیوانات خانگی طراحی شده‌اند، کمک می‌کند.

 • قیمت فعلی: 1149 دلار
 • قیمت اصلی: 1449 دلار

Roomba s9+ و Braava Jet m6 در این بسته می‌توانند برای تمیز کردن کارآمد کف‌های شما و در حین انجام کارهای مهم‌تر همگام شوند. هر دوی آنها از یک فناوری ناوبری و نقشه برداری هوشمند استفاده می کنند. ماپ Braava Jet m6 را می توان برای تمیز کردن مرطوب یا تمیز کردن خشک مجهز کرد، اگرچه بر خلاف جاروبرقی، شما باید به صورت دستی بالشتک ها را تعویض کنید.

معاملات جاروبرقی ربات جمعه سیاه آمازون

در اینجا برخی دیگر از معاملات بلک فرایدی جاروبرقی ربات وجود دارد که در حال حاضر در آمازون اتفاق می افتد:

بهترین معاملات جاروبرقی ربات جمعه سیاه خرید

در اینجا سایر معاملات ربات جاروبرقی بلک فرایدی در Best Buy وجود دارد:

معاملات وکیوم ربات جمعه سیاه والمارت

در اینجا برخی دیگر از معاملات بلک فرایدی جاروبرقی ربات در حال حاضر در Walmart وجود دارد:

ما با نگاهی به مدل‌های موجود در فروش از انواع خرده‌فروشی‌های آنلاین بزرگ، این معاملات اولیه ربات‌های جاروبرقی جمعه سیاه را انتخاب کردیم. تاریخچه قیمت اقلام را هر زمان که ممکن بود بررسی کردیم تا از معاملات جعلی که در آن خرده‌فروش قیمت را قبل از فروش آن بالا می‌برد تا تخفیف بیشتر به نظر برسد، جلوگیری می‌کنیم.

در حالی که ما بررسی دقیقی از هر مدل و مدلی که در این لیست وجود دارد، انجام نداده‌ایم، اما در صورت امکان به بررسی‌های ZDNET و بهترین فهرست‌ها اشاره کردیم.

امسال جمعه سیاه در 25 نوامبر است. ما معاملات جاروبرقی ربات خود را از جمعه سیاه و بعد از آن به دوشنبه سایبری به روز می کنیم. معاملات در آن زمان خواهد آمد و خواهد رفت، و ما این صفحه را با جدیدترین و بهترین ها به روز خواهیم کرد.

امسال، Cyber ​​Monday در 28 نوامبر است. ما انتظار داریم در Cyber ​​Monday شاهد معاملات بیشتر ربات‌های خلاء باشیم، بنابراین حتماً این صفحه را نشانه‌گذاری کنید و اگر معامله‌ای را که می‌خواهید در جمعه سیاه پیدا نکردید، بررسی کنید.

ZDNET فروش جمعه سیاه را بررسی کرد تا بهترین معاملات امسال را پیدا کند:

کارشناسان ما همچنین بهترین معاملات را بر اساس خرده‌فروش، برند و دسته تقسیم می‌کنند که می‌توانید در زیر مشاهده کنید.

معاملات جمعه سیاه توسط خرده فروش

معاملات جمعه سیاه بر اساس برند

معاملات جمعه سیاه بر اساس دسته بندی

در نهایت، در اینجا برخی از ارزان ترین معاملاتی که تاکنون پیدا کرده ایم آورده شده است:


منبع: https://www.zdnet.com/home-and-office/early-black-friday-robot-vacuum-deals-november-21-2022/#ftag=RSSbaffb68