16٪ صرفه جویی در لامپ های LED هوشمند GE Cync

به‌علاوه، وقتی در خانه هستید، می‌توانید زمان‌بندی کنید که چراغ‌هایتان به‌طور خودکار قبل از رسیدن روشن شوند، بنابراین دیگر مجبور نخواهید شد وارد خانه‌ای تاریک شوید. علاوه بر این، می‌توانید چراغ‌ها را با رنگ‌های خاصی روشن کنید و از رنگ‌های خاص برای تزئین مهمانی‌های جشن، تعطیلات و غیره استفاده کنید.

لامپ‌های هوشمند Cync مستقیماً به روتر Wi-Fi شما متصل می‌شوند، بنابراین می‌توانید چراغ‌ها را با دستیارهای هوشمند از جمله Alexa، Google Assistant و Apple HomeKit کنترل کنید. حتی می‌توانید از این لامپ‌های هوشمند برای افزایش امنیت خانه‌تان در هالووین امسال با برنامه‌ریزی لامپ‌ها برای روشن شدن در زمان‌های مشخصی در طول روز و شب استفاده کنید (تا جلوه‌ای را به شما بدهد که در خانه هستید).

من شخصاً از این لامپ‌های هوشمند در خانه‌ام استفاده می‌کنم و از اینکه از خانه هوشمند الکسا خود بخواهم تا نور لامپ‌ها را در شب‌های فیلم کم کند، واقعاً لذت برده‌ام. من همچنین دوست دارم در صورت نیاز بتوانم لامپ ها را از راه دور از تلفن هوشمند خود کنترل کنم — وقتی فراموش می کنم چراغ اتاق دیگری را خاموش کنم کمک بزرگی است.

همچنین: بهترین دوربین های امنیتی

به عنوان کسی که عاشق لامپ‌های هوشمند است، اجازه دهید به شما بگویم: لامپ‌های هوشمند ابزاری شگفت‌انگیز برای تقویت خانه شما با فناوری ظریف هستند. در حال حاضر، لامپ های LED هوشمند GE Cync برای فروش هستند فقط 15 دلار. اگر می‌خواهید در اکتبر امسال کمی نور مفرح یا روشنایی به خانه خود اضافه کنید، می‌توانید صرفه جویی 16% با این تخفیف در آمازون

همچنین: بهترین چراغ های هوشمند

این لامپ ها در جوراب های پایه متوسط ​​برای لامپ های رشته ای 60 واتی A19 قرار می گیرند. اگر می‌خواهید در قبض انرژی خود صرفه‌جویی کنید، می‌توانید خیالتان راحت باشد که نه تنها 84 درصد انرژی کمتری نسبت به لامپ‌های سنتی مصرف می‌کنند، بلکه تا 15 برابر بیشتر عمر می‌کنند. این لامپ ها واقعاً یک سرمایه گذاری هوشمندانه و سازگار با محیط زیست هستند.

با 16 درصد تخفیف، دو لامپ و 3 دلار صرفه جویی کنید. اگرچه ممکن است در مورد پس انداز زیاد به نظر نرسد، این یک سرمایه گذاری عالی برای ساخت خانه هوشمند شما قبل از شروع فصل خرید تعطیلات است. امروز این لامپ ها را به سبد خرید خود اضافه کنید — نمی دانیم این معامله تا چه زمانی ادامه خواهد داشت.


منبع: https://www.zdnet.com/home-and-office/smart-home/cync-smart-light-bulbs-deal/#ftag=RSSbaffb68