150 دلار در جاروبرقی ربات Neato D10 صرفه جویی کنید


از زمانی که با شریکم به آپارتمان نقل مکان کرده‌ایم، خانه ما به مقصد تعطیلات تبدیل شده است، در حالی که تهیه نه تنها بوقلمون، بلکه خانه بدون لکه برای مهمانان زمان‌بر است. اگر بتوانید تعطیلات خود را “هوشمند” کنید، به هر طریقی، ارزش آن را دارد که در زمان ارزشمند خود صرفه جویی کنید. یک ابزار هوشمند برای کمک به شما در صرفه جویی در زمان؟ یک ربات جاروبرقی و در حال حاضر، جاروبرقی ربات Neato D10 در حال حاضر در فروش است در Wellbots برای فقط 450 دلار.

در دنیای ربات‌های گرد، شکل D شکل Neato برای رسیدن به جاهایی طراحی شده است که بسیاری از جاروبرقی‌ها نمی‌توانند، از جمله گوشه‌ها و دیوارها. می‌تواند با استفاده از فناوری LaserSmart LIDAR – نرم‌افزاری که خانه شما را نقشه‌برداری و هدایت می‌کند، این خاک اضافی را جذب کند.

در زیر جاروبرقی یک برس چند سطحی هلیکس وجود دارد که برای پوشش بیشتر تا 70 درصد بزرگتر است و روی سطوح سخت مانند کف کاشی و چوب سخت 50 درصد بی صداتر است. در حالی که می‌تواند بی‌صداتر روی سطوح سخت اجرا شود، اما برای استفاده چند سطحی از جمله فرش طراحی شده است. می‌توانید انتظار داشته باشید که آن را با حجم کمتر از 0.7 لیتر تمیز کنید و تا 99.67 درصد از آلرژن‌ها و ذرات ریز گرد و غبار به کوچکی 0.3 میکرون را نیز جذب می‌کند.

Neato D10 پلان های طبقه ای قابل تنظیم را ارائه می دهد، از جمله مناطق ممنوعه که می تواند شامل مناطق بازی کودکان، کاسه های غذای حیوانات خانگی و موارد دیگر باشد. با برنامه MyNeato می‌توانید خانه خود را نقشه‌برداری کنید، نظافت‌ها را برنامه‌ریزی کنید و موارد دیگر. اگر باتری آن تمام شود، به طور خودکار شارژ می شود و از همان جایی که متوقف شده بود، دوباره کار می کند.

با کد ویژه ZDNET5، می توانید آماده سازی تعطیلات خود را سریع تر، آسان تر، و 5% اضافی صرفه جویی کنید. امروز آن را با تنها 450 دلار به سبد خرید خود اضافه کنید و 150 دلار صرفه جویی کنید.


منبع: https://www.zdnet.com/home-and-office/smart-home/neato-d10-robot-vacuum-deal-promo-code-coupon/#ftag=RSSbaffb68