12 بهترین پیشنهاد Cyber ​​Monday Apple Watch هنوز در سال 2022 موجود است

آخرین باری که این صفحه به‌روزرسانی دریافت کرد، این‌ها آخرین معاملات اپل واچ بودند که ارزش بررسی دارند:

بهترین معاملات سایبر دوشنبه اپل واچ

جمعه سیاه و دوشنبه سایبری برخی از بهترین زمان‌های سال برای چانه‌زنی در زمینه فناوری هستند.

ZDNET فروش Cyber ​​Monday را برای یافتن بهترین معاملات امسال بررسی کرد و بسیاری از آنها هنوز در دسترس هستند:

ما وب را برای یافتن بهترین معاملاتی که می‌توانیم در محصولات اپل واچ پیدا کنیم جستجو کرده‌ایم و همچنان مراقب ردیاب‌های قیمت، فروش قدیمی، و اینکه آیا خرده‌فروشانی از جمله Amazon، Best Buy، و Walmart با یکدیگر در قیمت رقابت می‌کنند یا خیر، ادامه خواهیم داد. قطره می کند.

T-Mobile دارای یک طیف وسیعی از پیشنهادات اپل واچ. در میان معاملات تخفیف 100 دلاری سری 8 با فعال سازی خط جدید است. شما می توانید یک Apple Watch SE (نسل دوم) را با قیمت 99 دلار با یک خط جدید انتخاب کنید و می توانید یک Apple Watch SE1/SE2 را به صورت رایگان با خرید آیفون داشته باشید.

اسپرینت

در حالی که بسیاری از معاملات اپل واچ که ما پیدا کرده‌ایم نیاز به خرید مستقیم دستگاه دارند، برخی از اپراتورهای ایالات متحده فروش خود را راه‌اندازی کرده‌اند، با اپل واچ‌ها به صورت رایگان یا ارزان در ازای ثبت‌نام برای یک سرویس اشتراک. در اینجا بهترین معاملاتی است که پیدا کرده ایم:

AT&T

کارشناسان ما بهترین معاملات را بر اساس خرده‌فروش، برند و دسته تقسیم می‌کنند که می‌توانید در زیر مشاهده کنید.

معاملات Cyber ​​Monday همچنان توسط خرده‌فروش در دسترس است

معاملات Cyber ​​Monday همچنان بر اساس برند موجود است

معاملات دوشنبه سایبری همچنان بر اساس دسته بندی موجود است

دوشنبه سایبری پس از روز شکرگزاری و جمعه سیاه رخ می دهد. در حالی که در ابتدا با عنصر تجارت الکترونیکی خرید آنلاین مرتبط بود، اکنون، بسیاری از خرده فروشان ایالات متحده از این روز برای ترویج فروش فناوری از جمله لپ‌تاپ، تلفن‌های هوشمند، تبلت و لوازم الکترونیکی خانگی استفاده می‌کنند.

رویداد اصلی خرید جمعه سیاه، که در اوایل هفته به پایان رسید، همیشه شامل طیف وسیعی از معاملات الکترونیکی از جمله لپ‌تاپ، رایانه‌های شخصی رومیزی، گوشی‌های هوشمند، لوازم خانگی و دستگاه‌های اینترنت اشیا (IoT) می‌شود.

در اینجا برخی دیگر از معاملات سایبر دوشنبه اپل واچ وجود دارد که هم اکنون در Best Buy انجام می شود:

بهترین معاملات سایبر دوشنبه

در زیر بهترین معاملات اپل واچ را که می‌توانیم پیدا کنیم، آورده شده است. در پایین صفحه، سایر معاملات جالب اپل واچ را خواهید دید که در آمازون، Best Buy، و Walmart مشاهده کردیم.

  • قیمت فعلی: 449 دلار
  • قیمت اصلی: 499 دلار

محصولات اپل واچ به اندازه بسیاری از ساعت‌های هوشمند دیگر در فروش ظاهر نمی‌شوند، اما زمانی که ظاهر می‌شوند، سعی می‌کنیم بهترین تخفیف‌های موجود را متناسب با بودجه‌های مختلف پیدا کنیم – و این ممکن است شامل مدل‌های تجدید شده باشد.

در اینجا برخی دیگر از معاملات Apple Watch Cyber ​​Monday وجود دارد که در حال حاضر در Walmart اتفاق می افتد:

بهترین تخفیف‌های خرید سایبر دوشنبه اپل واچ

در نهایت، ما یک تخفیف 100 دلاری برای Apple Watch SE پیدا کردیم. این مدل که در Walmart موجود است، یک دستگاه 40 میلی متری با اتصال GPS و سه گزینه رنگی است. شما می توانید یک مدل 44 میلی متری را با قیمت 149 دلار انتخاب کنید.

معاملات اپل واچ سایبر دوشنبه والمارت

نسل اول اپل واچ شیک SE نیز در Walmart به فروش می رسد. این جی پی اس و مدل 44 میلی متری سلولی در رنگ طلایی و با حلقه اسپرت آلو عرضه می شود. اپل واچ SE 95 دلار تخفیف دارد.

  • قیمت فعلی: 149 دلار
  • قیمت اصلی: 249 دلار (اکنون به عنوان 279 دلار مشخص شده است)

بهترین تخفیف‌های Cyber ​​Monday Apple Watch را که هنوز به صورت آنلاین در دسترس هستند را در زیر بررسی کنید.

آخرین معاملات Cyber ​​Monday Apple Watch

روزی که پس از روز شکرگزاری برگزار می شود، شروع فصل خرید در ایالات متحده است. با این حال، در سال های اخیر، جمعه سیاه در کنار دوشنبه سایبری به کل هفته تمدید شده است.

اپراتور به مشتریان سه ماه پیشنهاد می دهد دسترسی رایگان به ساعت هوشمند با خرید اپل واچ.

وقتی صحبت از اپل به میان می‌آید، معمولاً این اتفاق می‌افتد که معاملات کم هستند. با این حال، اگر مایل به بازدید از خرده‌فروش‌های مختلف از جمله آمازون، والمارت، و Best Buy هستید، همچنان می‌توانید چند جواهر از جمله مدل‌های اپل واچ را بیابید که پس از رویداد و در دوشنبه سایبر در فروش هستند.

در نهایت، اگر می‌خواهید تخفیف‌های Cyber ​​Monday را از وبلاگ زنده ما ببینید:


منبع: https://www.zdnet.com/article/cyber-monday-apple-watch-deals-still-available-november-29-2022/#ftag=RSSbaffb68

AT&T با استفاده از عبارت “bye one, gift one” به مشتریان پیشنهاد می دهد یک اپل واچ SE رایگان (معادل). با خرید اپل واچ. شما باید دو اپل واچ را با طرح اقساطی بخرید، حداقل یک خط جدید اضافه کنید و هر دو دستگاه را فعال کنید. سپس تا 330 دلار اعتبار صورت حساب دریافت می کنید.

تی موبایل

اگر مایلید از مزیت‌های والمارت استفاده کنید اما هم GPS و هم اتصال سلولی را می‌خواهید، سری 8 41 میلی‌متری با این ویژگی‌ها به فروش می‌رسد. 50 دلار تخفیف در نظر گرفته شده است.

  • قیمت فعلی: 279 دلار
  • قیمت اصلی: 374 دلار

جمعه سیاه هر سال در آخرین جمعه ماه نوامبر برگزار می شود. در سال 2022، جمعه سیاه در 25 نوامبر آغاز شد.

در سال 2022، دوشنبه سایبری در روز دوشنبه، 28 نوامبر برگزار می شود.

در اینجا برخی از ارزان ترین معاملاتی که پیدا کردیم و هنوز در دسترس هستند آورده شده است:

معاملات وبلاگ زنده سایبر دوشنبه هنوز موجود است

اسپرینت که بخشی از T-Mobile است نیز ارائه می دهد 100 دلار تخفیف برای دستگاه های اپل واچ، Apple Watch Series 8 یا Apple Watch Ultra، زمانی که خطی را در یک طرح واجد شرایط فعال می کنید.

طیف موبایل

از آنجایی که بسیاری از خرده‌فروشان از جمعه سیاه و دوشنبه سایبری استفاده می‌کنند، جابه‌جایی از فروشگاهی به فروشگاه دیگر و یافتن بهترین پیشنهاد برای محصول مورد نظر شما می‌تواند دشوار باشد.