12 بهترین ایده برای هدیه سفر در این فصل تعطیلات

جعبه کریسمس مبارک سفرهایی را برای یک یا دو نفر برای بازدید از یکی از 100 کشور ارائه می دهد. گیرنده هدیه شما می تواند یک سفر نزدیک به خانه را برای یک گشت و گذار روزانه سرگرم کننده انتخاب کند، یا یک تعطیلات طولانی تر را در اطراف تجربه ای دورتر بسازد. آنها می توانند با گاو دریایی های فلوریدا شنا کنند، در کالیفرنیا درس موج سواری بگذرانند، از گشت و گذار در مناظر دو نفره در مین لذت ببرند، یا حتی در آبشار در هاوایی پیاده روی کنند. اگر می‌خواهند کشور را ترک کنند، می‌توانند یک شام لذیذ پنج غذا در ریودوژانیرو را تجربه کنند، از استودیو هری پاتر در لندن دیدن کنند، از تجربه بازی تاج و تخت در کرواسی بازدید کنند، یا از یک برنامه شبانه اپرای پکن بازدید کنند.

Tinggly به گیرنده شما این امکان را می دهد که به بیش از 100 کشور جهان سفر کند. بسته به بودجه‌تان، می‌توانید یک تجربه رایگان 0 دلاری یا یک جعبه تجربه از 59 تا 299 دلار داشته باشید. هرچه پول بیشتری برای هدیه صرف کنید، طیف وسیع تری از تجربیات خواهید داشت. بیش از هزار تجربه برای انتخاب وجود دارد و تاریخ انقضا وجود ندارد.

شما می توانید یک جعبه تجربه یا یک جعبه فرار انتخاب کنید – مورد دوم شامل اقامت در هتل می شود. می تواند بسیار گران تر باشد، از 199 دلار تا 1299 دلار. من در ماه مه (به مناسبت تولد او) برای خواهرم یک جعبه کادویی برای فرار خریدم و او آن را دوست داشت. من جعبه هدیه 10 دلاری اضافی را خریدم، به طوری که او یک هدیه فیزیکی برای باز کردن است، اما شما همچنین می توانید هدیه را به عنوان یک eVoucher از طریق چاپ یا ایمیل ارسال کنید. گزینه دوم سازگارتر با محیط زیست است.


منبع: https://www.zdnet.com/home-and-office/best-travel-gift/#ftag=RSSbaffb68

  • قیمت: 0 تا 299 دلار برای تجربه و 199 تا 1299 دلار برای استراحت
  • امکانات: همه کاره | به گیرنده انتخاب می دهد | قابل تنظیم با بودجه شما