12 بهترین ایده برای هدیه آشپزخانه: تکنولوژی برتر آشپزی

من این ایده‌های هدایای هوشمند آشپزخانه را با استفاده از روش‌های مختلف انتخاب کردم: آزمایش شخصی آنها، شنیدن نظرات دست اول، و جست‌وجو در بازار برای ابزارهای طاقچه‌ای که هر کدام دارای ارزش منحصر به فردی هستند.

من سایر ایده‌های هدیه آشپزخانه هوشمند را بر اساس نظرات مشتریان عالی و نظرات خانواده و دوستانم که در مورد ابزارها هیجان زده بودند، انتخاب کردم. نسپرسو Vertuo Next و Crock-Pot Slow Cooker در این دسته قرار می گیرند، و من در واقع سال گذشته یک دیگ قابلمه به برادرم هدیه دادم (این یک برنده است). من ابزارهای دیگری مانند Unique Automatic Pan Stirrer و Revolution Instaglo Touchscreen Toaster را بر اساس تازگی و محبوبیت روز انتخاب کردم. پس از همه، چه کسی نمی خواهد یک هدیه شگفت انگیز جدید باز کند؟

من همچنین هدایایی را انتخاب کردم که با انواع قیمت ها مطابقت داشت. همه نمی خواهند یک توستر 350 دلاری بخرند، اما یک تخم مرغ پز 17 دلاری نیز ممکن است احساس خوبی نداشته باشد. این راهنمای هدیه ایده های متنوعی برای هدیه ارائه می دهد تا بتوانید ابزار آشپزخانه هوشمند مناسب برای گیرنده هدیه و بودجه خود را پیدا کنید.


منبع: https://www.zdnet.com/home-and-office/kitchen-household/kitchen-gifts/#ftag=RSSbaffb68

من به صورت هفتگی از ویتامیکس 750 حرفه ای، دماسنج گوشت دیجیتال کیزن و سرخ کن بادی نینجا استفاده می کنم. چه در حال آزمایش یک دستور العمل جدید اسموتی باشم، چه برگر بوقلمون دیگر را سرخ کنم یا سبزیجات فصلی را به سرعت در هوا سرخ کنم، این ابزار هوشمند آشپزخانه کیفیت غذا و در نتیجه زندگی من را بهبود می بخشد.