12 ایده هدیه برای عاشقان قهوه در این فصل تعطیلات

بخشی از جذابیت بیرون رفتن برای قهوه، تجملاتی است که به لاته 6 دلاری شما وارد می شود. بامبین برویل آن طعمی را در سطح باریستا در یک دستگاه پنج پوندی بدون افت کیفیت بسته بندی می کند. قیمت 499 دلاری ممکن است سنگین به نظر برسد، اما با زمان گرم شدن سریع، پیش تزریق با فشار کم، و میکروفوم متصل به آن، نه تنها در زمان خود، بلکه در پول استارباکس نیز صرفه جویی کرده اید.

با این حال، می‌گویم که اگر این اولین قهوه‌ساز غیر کپسولی شما باشد، می‌تواند کمی منحنی یادگیری باشد. آب بندی پورتافیلتر در ابتدا می تواند مشکل باشد، اما مطمئن شوید که از ابزار تسطیح که همراه دستگاه ارائه می شود استفاده کنید تا قهوه ای نریزد. با این حال، تنظیمات کف کردن خودکار نسبتاً آسان است و نیازی به حدس زدن زیادی ندارد.


منبع: https://www.zdnet.com/home-and-office/kitchen-household/coffee-gift/#ftag=RSSbaffb68بامبینو جدا از اینکه ظاهری حرفه ای و شیک برای پیشخوان آشپزخانه شما دارد، نه تنها یک صرفه جویی در فضا و زمان است، بلکه باعث صرفه جویی در ضایعات نیز می شود. با استفاده از تنها 19 گرم قهوه آسیاب شده، نیازی به نگرانی در مورد هدر دادن چندین غلاف در روز برای تامین سوخت قهوه خود نیست. زمان راه‌اندازی سریع همچنین به این معنی است که کمتر از روز و برق شما را تلف می‌کند، زیرا لازم نیست Bambino را یک شبه به برق وصل کنید تا روشن شود.