118 دلار در این تشک یوگا هوشمند صرفه جویی کنید

در حالی که می‌توانید صدها، اگر نه هزاران دلار، روی تجهیزات بدنسازی خانگی سرمایه‌گذاری کنید، یوگا راهی عالی برای حفظ تمرینات قدرتی و لذت بردن از یک سبک زندگی سالم بدون عرق کردن زیاد است. واقعاً راهی برای ترکیب فناوری هوشمند با روتین یوگا وجود نداشته است — تا کنون. را تشک یوگا هوشمند YogiFi جدیدترین فناوری هوشمند را در روال یوگای شما ترکیب می کند و می توانید آن را به همراه یک عضویت سه ماهه دریافت کنید. فقط 340 دلار.

این تشک یوگا هوشمند از یک لایه حسگر داخلی برای ردیابی وضعیت‌های یوگای شما در حالی که روی روال خود کار می‌کنید، استفاده می‌کند. وقتی سوار سگ رو به پایین خود می شوید، تشک به شما اطلاع می دهد که وضعیت خود را اصلاح کنید. آیا به آن ویژگی دستی Vision نیاز ندارید؟ شما همچنین می توانید آن را خاموش کنید.

چیزی که باید در نظر داشت این است که خود تشک دو ساعت کار می کند و چهار ساعت شارژ می شود. برای بهره مندی از مزایای جلسه یوگا، نیازی به پوشیدن تشک یوگا ندارید، اما برای بهره مندی از ویژگی های هوشمند، باید آن را شارژ کنید.

به همراه یک نگهدارنده تلفن همراه/تبلت تاشو ارائه می‌شود تا بتوانید از سه ماه عضویت رایگان در برنامه Yogifi استفاده کنید. عملکرد این برنامه به‌گونه‌ای است که جلسات یوگا را مستقیماً به رایانه لوحی شما می‌آورد، بنابراین می‌توانید یکی را اجرا کنید و تمرین خود را انجام دهید. تشک در ارتباط با برنامه موارد حیاتی، از جمله قدرت، استقامت، تعادل و انعطاف‌پذیری را در زمان واقعی ردیابی می‌کند. همچنین می تواند کالری سوزانده شده را پیگیری کند.

در 118 دلار تخفیف، این تشک یوگا هوشمند یک محصول عالی است که می توانید آن را بردارید در Wellbots برای فقط 340 دلار. امروز آن را به سبد خرید خود اضافه کنید تا تمرینات یوگا خود را تقویت کنید. اگر احساس یوگا ندارید و فقط می خواهید یک تجربه تمرینی با موبایل داشته باشید، توصیه می کنیم به برنامه های تمرینی ما نگاهی بیندازید.


منبع: https://www.zdnet.com/article/this-smart-yoga-mat-is-118-off-right-now/#ftag=RSSbaffb68