11 تا از بهترین دستگاه بخور سرد و گرم خانگی دارودراگ | mehbaran

از طرفی با دریافت رطوبت موجود تقریباً مطمئن هستید که هوای دریافتی سالم و عاری از هر نوع میکروب و آلودگی است. این در‌حالی است که حتی احتمال آلودگی در هوای عادی تنفسی نیز وجود دارد. دستگاه بخور مناسب افرادی است که در محیط‌های نسبتا خشک زندگی می‌کنند و به مشکلات تنفسی یا خشکی پوست مبتلا هستند.

سوختن و خراب شدن دستگاه بخور، رایج‌ترین مشکل احتمالی در ارتباط با استفاده از این دستگاه است. اگر در خانه فرزند کوچکی دارید باید نسبت به نگهداری دستگاه و عدم دسترسی کودک به آن حساس باشید. یکی از مواردی که بیشتر کاربران دستگاه رطوبت ساز نسبت به آن بی‌توجه هستند، استفاده بیش از اندازه از دستگاه بخور است. این امر به رشد بیشتر کپک و باکتری کمک کرده و خطراتی برای سلامتی انسان به وجود می‌آورد.

دستگاه بخور سرد اکیومد مدل MD70D

از این دستگاه برای فصاهای کوچک و آپارتمان می‌توان استفاده کرد. دستگاه بخور و رطوبت ساز به این دلیل که رطوبت را در هوای قابل استنشاق افزایش می‌دهد، در سلامتی افراد بسیار تاثیر گذار است. اگر آب برای مدت طولانی به صورت راکد در مخز دستگاه باشد، امکان رشد وجود میکروب و آلودگی در آب زیاد است. بنابراین پیش از استفاده از این دستگاه لازم است مطابق با دستور العمل کارخانه، دستگاه را تمیز کنید. رطوبت ساز صنعتی مه آوران بر اساس به روز ترین استاندارد و تکنولوژی با بدنه مقاوم تماما از جنس A.B.S طراحی و ساخته شده است. رطوبت ساز در مدل ها و ظرفیت های مختلف مجهز به قابلیتهای فراوانی شده‌اند.

  • یکی از مواردی که بیشتر کاربران دستگاه رطوبت ساز نسبت به آن بی‌توجه هستند، استفاده بیش از اندازه از دستگاه بخور است.
  • این دستگاه همچنین می تواند با برخی از محصولات دارویی و عطاری برای بهبود تسکین سرفه استفاده شوند.
  • با توجه به این موضوع شستشو و تمیز کردن محفظه بخور سرد، از بروز این مشکل پیشگیری خواهد کرد.
  • از نشستن گرد و غبار بر روی ابزار آلات جلوگیری می کند و همچنین باعث ثابت ماندن ابعاد چوب و وسایل می شود.
  • این دستگاه با تولید بخار سرد به روش تبخیری از لحاظ قیمت ارزانتر و مقرون به صرفه تر از دستگاه های رطوبت ساز به روش اولتراسونیک است.

دستگاه بخور گرم به وسیله بخار آب باعث ایجاد رطوبت در محیط می شود. این دستگاه با استفاده از جریان برق، آب درون خود را به درجه 100 میرساند و باعث ایجاد بخار می شود. معمولا در دستگاه های بخور گرم می توان از اسانس و یا خوشبو کننده های محیط استفاده نمود. دستگاه رطوبت ساز صنعتی همان طور که از نامش پیداست رطوبت ساز می باشد و برای سالن های صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد. با استفاده از دستگاه بخور اثرات بیماری‌های تنفسی مانند آسم، آنفولانزا و… استفاده از دستگاه رطوبت ساز برای بیماران مبتلا به انسداد مزمن ریوی مفید واقع می‌شود.

انواع دستگاه بخور

رنگ زرد نشان دهنده ی رطوبت کمتر از 45%، رنگ سبز نشان دهنده ی رطوبت متعادل بین 45% تا 60% و رنگ آبی نشان دهنده ی رطوبت زیاد بین 60% تا 90% می باشد. در این لینک درباره تفاوت دستگاه‌های صنعتی و نیمه صنعتی بیشتر بخوانید. تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت فروشگاه تجهیزات پزشکی توانی نو می باشد. برند های محبوب دستگاه بخور به ترتیب الویت عبارتند از شیائومی,امسیگ,وکتو,بیورر, فروش دستگاه رطوبت ساز … از این دستگاه در مکان‌هایی استفاده می‌شود که نیاز به رطوبت دقیق و منظم باشد.

11 تا از بهترین دستگاه بخور سرد و گرم خانگی دارودراگ | mehbaran