100 دلار تخفیف برای GoPro HERO10 Black در روز پرایم 2 دریافت کنید

همچنین: بهترین معاملات اولیه دسترسی زودهنگام در دوربین ها

وقتی نوبت به ضبط محتوای شدید می رسد، دوربین های GoPro بهترین راه هستند. با قابلیت 5.3K و 60 فریم بر ثانیه دوربین 23 مگاپیکسلی خود، این GoPro HERO10 Black اکشن کم برای وحشیانه ترین تجربیات ساخته شده است.

این پکیج به همراه دوربین شامل دو عدد باتری قابل شارژ، یک مینی قطب داخلی، یک گیره گردان مغناطیسی و یک کیف برای محافظت از تمامی این موارد می باشد.

دست‌هایی که GoPro HERO10 Black را در مقابل گرافیتی بالا گرفته‌اند

GoPro

علاوه بر این، اگر به حالت اسلو مو علاقه دارید، خوش شانس هستید زیرا این دوربین می تواند 8 برابر اسلوموشن با وضوح 2.7K فیلمبرداری کند. وقتی صحبت از تطبیق‌پذیری دوربین به میان می‌آید، گوپرو برندی است که باید شکست بخورد GoPro HERO10 Black دوربین اکشن این شهرت را دارد.


منبع: https://www.zdnet.com/article/gopro-hero10-black-deal-prime-day-october-amazon/#ftag=RSSbaffb68اگر می خواهید از این دوربین برای گرفتن عکس و همچنین فیلمبرداری استفاده کنید، GoPro این را در نظر گرفته است و به آن امکان می دهد تصاویر 15.8 مگاپیکسلی را از ویدیوی 5.7K ثبت کند.

با تراشه GoPro GP2، می‌توانید سرعت پردازش فوق‌العاده‌ای داشته باشید تا با ماجراجویی‌هایی که در این اکشن کم انجام می‌دهید همراه باشید. حتی اگر می‌خواهید این دوربین را روی امواج قرار دهید، HERO10 دارای پوشش لنز آبگریز است که آب را دفع می‌کند تا بدون توجه به آب و هوای آن، بهترین عکس‌ها را بگیرید.