10 برند برتر بهترین دوربین مداربسته در سال 1401با قیمت عالی و کیفیت | arya-cctv

حتی با نور محیطی بسیار کم (مانند نور از ستارگان) هنوز دوربین کامپوزیت Starlight قادر به تولید یک تصویر رنگی کامل است. در دنیای امروز، کاربرد دوربین های مداربسته بسیار افزایش پیدا کرده است. اکثر افراد با هدف نظارت و افزایش امنیت، در ساختمان تجاری و یا مسکونی خود، دوربین مداربسته نصب می کنند. بنابراین تصویر کسانی که در محیط های عمومی رفت و آمد می کنند، توسط دوربین های مداربسته زیادی شکار می شود. با توجه به اینکه دوربین های مداربسته حارس تولید داخل است، پس از خرید دوربین مداربسته حارس می توانید از خدمات پس از فروش این محصول هم استفاده کنید. همچنین لازم است بدانید که کلیه دوربین های حارس دارای 2 سال گارانتی می باشد.

http://66toolkit.irفعالیت شرکت هگزا بسیار گسترده بوده و تنوع زیادی در محصولات خود دارد. این شرکت از انواع دزدگیر و دوربین‌های امنیتی و ضبط کننده دوربین مداربسته تا کارت کپچر ، سنسور نشت گاز، سیستم اعلان حریق …را تولید می‌کند. این برند تنوع محصول بالای داشته و مجله خبری دوربین مداربسته آریا برای منزل را تولید می‌کند.

  • لازم به ذکر است دوربین‌هایی که با عنوان دوربین‌های صنعتی طراحی و ساخته شده باشند بدین معنی وجود ندارد بلکه برخی مدل‌ها و تکنولوژی‌های دوربین مدار بسته و سیستم‌های نظارت تصویری مناسب استفاده در محیط‌های صنعتی هستند که باید آنها را بشناسیم.
  • و دارای سیستم های نظارت تصویری از جمله IP، NVR، Encoder، Decoder، Storage و Client نرم افزار و برنامه.
  • و در نهایت امیدواریم که مقاله دوربین مداربسته ایرانی به شما در خرید دوربین مداربسته مدنظر خود کمک کرده باشد.
  • این شرکت در سایر زمینه ها اعم از خدمات AI، IOT، Cloud و… نیز فعالیت می کند.

مورد دیگر در جستجو برترین دوربین مداربسته هوشمند سال 2022، نصب آسان است که با دستورالعمل‌های گام به گام با یک برنامه ادغام شده یا راه‌اندازی آسانی داشته باشد. برخی از دوربین‌ها با هاب فعال هستند که ترجیح ما نیستند، زیرا فضای بیشتری را اشغال می‌کنند. فضای ذخیره سازی ابری برای حداکثر 10 دوربین، نظارت حرفه‌ای 24 ساعته بر سیستم امنیتی و اتوماسیون خانه هوشمند است.

۵. دوربین مداربسته ایرانی برند اکسوم

در یک سیستم نظارت تصویری در یک محیط صنعتی گاهی لازم است تصاویر دوربین مدار بسته صنعتی در قسمت‌های مختلف نمایش داده شوند. یکی از مهم‌ترین مواردی که در هنگام خریداری دوربین مداربسته باید به آن توجه کنید، کیفیت فیلم‌های ضبط شده است. اما مدل‌های پیشرفته‌تر و گران‌تری نیز در بازار وجود دارد که قادر به ضبط فیلم با رزولوشن 2K و 4K هستند.

نقاط قوت دوربین مداربسته برند بوش

تا اینجا بطور کامل از مزایای بهترین دوربین مداربسته ایرانی و اینکه بهترین برند دوربین مداربسته ایرانی کدام است صحبت کردیم. حال در این قسمت بطور مختصر به بررسی مزایای بهترین دوربین مدار بسته ایرانی پرداخته و کارشناسان مسترکم شما را تا آخرین مرحله خرید بهترین مارک دوربین مداربسته ایرانی راهنمایی میکنند. یکی دیگر از برندهای تولید کننده دوربین مدار بسته ایرانی برند فانوس می باشد که تمامی قطعاتی که این شرکت در تولید دوربین های خود استفاده می نماید تحت لیسانس کمپانی تجهیزات حفاظتی داهوا می باشد. از این رو کیفیت تصاویر این دوربین ها بسیار بالا است و به جهت استفاده از دو تکنولوژی تصویر ۷۲۰P و ۱۰۸۰P ، یکی از بهترین برند دوربین مداربسته ایرانی موجود در بازار می باشند که قیمت مناسبی دارند. اگر قصد افزایش امنیت مکانی اعم از مسکونی و تجاری را دارید، قطعا یکی از بهترین راه ها نصب دوربین مداربسته در آن قسمت است. چند سالی است که بحث بهترین دوربین مدار بسته برای فضای داخل و نصب و استفاده از آنها در بسیاری از فضاها به ویژه فضاهای مسکونی رواج پیدا کرده است و برای بسیاری از افراد برای انتخاب محل زندگی ملاک است.

فروشگاه اینترنتی اینصب