کیت روشنایی هوشمند Philips Hue تنها با قیمت 84 دلار به فروش می رسد

همانطور که تابستان به پایان می رسد و زمستان در افق است، ممکن است بیشتر به این فکر کنیم که خانه هایمان در طول فصل چقدر راحت هستند.

همچنین می توانید یک مجموعه دوگانه از لامپ های LED سفید Philips Hue خریداری کنید در بهترین حالت 21 دلار بخرید، تخفیف 9 دلاری.

2

بهترین خرید

کیت روشنایی هوشمند Philips Hue با قیمت 84 دلار، 30 درصد تخفیف یا 36 دلار صرفه جویی در قیمت معمولی 119 دلاری به فروش می رسد.

نور و محیط اغلب می تواند یک فکر بعدی باشد، اما اگر به درستی برنامه ریزی شود، می تواند یک عامل آرامش بخش باشد – به خصوص در عصرها و شب ها.

در چیدمان اتاق نشیمن خودم، چراغ‌های LED در اطراف پرده‌ها، نوارهای LED در پشت تلویزیون و لامپ‌های ایستاده آویزان دارم. با این حال، دو چراغ Philips Hue من که به الکسا متصل هستند، منابع نوری هستند که بیشتر از همه استفاده می کنم زیرا می توان آنها را با صدا کنترل کرد.

اگر بیشتر به بررسی گزینه های رنگی علاقه دارید، Best Buy یک استارتر رنگی بازسازی Geek Squad نیز ارائه می دهد. کیت 134 دلاری65 دلار از قیمت 199 دلاری RRP برای مشتریان صرفه جویی می کند.


منبع: https://www.zdnet.com/home-and-office/philips-hue-smart-lighting-starter-kit-is-on-sale/#ftag=RSSbaffb68

اگر می‌خواهید از لامپ‌های استاندارد به لامپ‌های هوشمندتر ارتقا دهید، می‌توانید از مزایای فروش فعلی Best Buy در محصولات Philips Hue استفاده کنید. می‌توانید کیت روشنایی هوشمند Philips Hue شامل چهار لامپ هوشمند و یک دستگاه پل را انتخاب کنید (اگرچه مورد دوم برای کنترل لامپ‌های شما ضروری نیست).

در حالی که مجموعه استارت Philips Hue در بالا فقط سفید است و نه رنگی، کیفیت روشنایی همچنان نسبت به لامپ های استاندارد برتر است. زمانی که کار می‌کنم یا درس می‌خوانم، معمولاً چراغ‌ها را برای رنگ سفید روشن‌تری تنظیم می‌کنم، و سپس می‌توانم آن‌ها را برای محیطی آرام‌تر در هنگام استراحت کم کنم.