کتاب‌های الکترونیکی AWS و CompTIA با قیمت 20 دلار: مطالعه برای مصاحبه‌های فناوری اطلاعات، آزمون‌های صدور گواهینامه

محتوای زیر توسط شرکای ZDNet برای شما آورده شده است. اگر محصولی را بخرید که در اینجا مشخص شده است، ممکن است کمیسیون وابسته یا غرامت دیگری دریافت کنیم.

چه به دنبال ورود به صنعت پردرآمد فناوری باشید یا بخواهید در حرفه فناوری اطلاعاتی که در حال حاضر دارید سریعتر پیشرفت کنید، باید بدانید که تجربه همیشه برای رسیدن به اهدافتان کافی نخواهد بود. چند عامل مهم دیگر وجود دارد که جویندگان کار همیشه آنها را در نظر نمی گیرند. یکی این که شما باید بدانید که چگونه در یک مصاحبه شغلی فنی تاثیر خوبی داشته باشید و دیگری این که گواهینامه های چشمگیر در رزومه شما وزن زیادی دارد.

کتاب ها توسط ExamsDigest، که آموزش آنلاین مبتنی بر آزمون را برای برخی از معتبرترین گواهینامه های فناوری اطلاعات مانند CompTIA، Amazon، Google و Cisco ارائه می دهد. شما به تمام کتاب‌هایی که می‌توانید روی دسکتاپ، لپ‌تاپ و دستگاه‌های تلفن همراه خود مشاهده کنید، مادام العمر دسترسی دارید. به راحتی می توان فهمید که چرا Exams Digest در Trustpilot رتبه پنج ستاره عالی دارد.

جایگزین-this-image.jpg

StackCommerce

اگر آماده تغییر شغل هستید یا از نردبان ترفیع بالاتر بروید، می توانید آن را خریداری کنید مجموعه کتاب الکترونیکی CompTIA و AWS Practice Exam 2022 امروز فقط با 19.99 دلار یا 85 درصد تخفیف.
منبع: https://www.zdnet.com/article/study-for-it-interviews-and-certification-exams-with-20-aws-comptia-e-books/#ftag=RSSbaffb68

هر دوی اینها ممکن است بسیار ساده تر از آن چیزی باشد که تصور می کنید. آموزش مناسب می تواند به شما کمک کند برای مصاحبه های شغلی فنی و آزمون های گواهینامه آماده شوید. می‌توانید آموزش‌هایی را برای هر دو دسته کتاب الکترونیکی CompTIA و AWS Practice Exam 2022 بیابید، که برای مدت محدودی با قیمت 19.99 دلار به فروش می‌رسد.

این کتاب‌ها شامل آموزش‌هایی هستند که به شما کمک می‌کنند تا گواهینامه‌های بسیار معتبر از CompTIA، از جمله A+، Network +، Security+، CySA+، PenTest+، و Data+ را دریافت کنید. یا می توانید برای تبدیل شدن به یک متخصص AWS Cloud Practitioner، Solutions Architect، Developer، یا Administrator SysOps آموزش ببینید. همچنین کتاب هایی برای گواهینامه های Cisco CCNA، Microsoft Azure و Google Cloud وجود دارد.

این بسته شامل 14 کتاب الکترونیکی است که شما را در همه چیز از اصول اولیه تا موضوعات پیشرفته تر در سخت افزار، امنیت سایبری، شبکه و رایانش ابری راهنمایی می کند. تضمین شده است که آنها به روز هستند تا به شما کمک کنند امتحانات گواهینامه AWS، Google، Microsoft، Cisco و CompTIA را بگذرانید. محتوا مملو از امتحانات تمرینی، تئوری و سوالات است، بنابراین چه به تازگی یک حرفه فناوری اطلاعات را شروع کرده باشید یا بخواهید مهارت های خود را تقویت کنید، برای شما مفید خواهد بود. و آزمون ها برای آماده سازی شما برای مصاحبه های شغلی و همچنین امتحانات طراحی شده اند.