کاهش قیمت مانیتورهای بازی سامسونگ Odyssey در Samsung, Best Buy

اگر قیمت هنوز بالاتر از چیزی است که می‌خواهید اما همچنان یک Odyssey می‌خواهید، Best Buy یک فروش جایگزین ۵۷۹ دلاری دارد که به آن علاقه‌مند خواهید بود.

اگر به دنبال یک مانیتور بازی جدید به عنوان ارتقاء تنظیمات خانه یا هدیه تعطیلات هستید، سامسونگ 32 اینچ Odyssey Neo G7 مانیتور بازی منحنی در حال حاضر در فروش است.

مانیتور 32 اینچی (نسبت تصویر 16:9) برای گیم پلی همه جانبه خمیده است و دارای پایه قابل تنظیم است. به عنوان یک امتیاز، می توانید صفحه را بچرخانید یا بچرخانید تا محتوا را به جای افقی به صورت عمودی نمایش دهید.

مانیتورهای بازی با تمرکز بر چند ویژگی که تجربه بازی را افزایش می دهند، با سایر محصولات موجود در بازار تفاوت دارند. وضوح و نرخ تازه‌سازی مهم‌ترین جنبه‌های یک مانیتور بازی هستند تا بتوانند بازی‌ها و رسانه‌ها را به بهترین شکل نمایش دهند و به عنوان یک امتیاز، مانیتورهای بازی ممکن است از فناوری‌هایی از جمله G-Sync برای کاهش تاخیر یا تاخیر استفاده کنند.

توضیحات محصول را در یک جمله بنویسید.

سامسونگ

این سامسونگ Odyssey G7 مدل دارای صفحه نمایش کوچکتر در 28 اینچ است و به جای خمیده، مسطح است، اما وضوح UHD 4K با زمان پاسخگویی 1 میلی‌ثانیه و نرخ تازه‌سازی 144 هرتز ارائه می‌کند. مانیتور بازی همچنین از G-Sync و FreeSync Premium پشتیبانی می‌کند.


منبع: https://www.zdnet.com/home-and-office/samsung-odyssey-gaming-monitors-deal-sale-coupon-code/#ftag=RSSbaffb68

مانیتور بازی معمولا با قیمت 1299 دلار به فروش می رسد. با این حال، سامسونگ قرارداد Odyssey Neo G7 را برای مدت محدودی راه اندازی کرده است و قیمت آن را ۲۰۰ دلار (یا ۱۵ درصد) کاهش داده است. این فروش هزینه را به 1099 دلار کاهش داده است.

در ادامه بخوانید: بهترین مانیتورها: با یک صفحه نمایش زیبا از خودتان پذیرایی کنید

مانیتور 32 اینچی Odyssey Neo G7 سامسونگ وضوح 4K Ultra HD (3840×2160)، با استفاده از LED های کوانتومی مینی، زمان پاسخگویی 1 میلی ثانیه و نرخ تازه سازی 165 هرتز را به کاربران ارائه می دهد. AMD FreeSync Premium Pro پشتیبانی می شود.

همچنین ببینید: 6 بهترین مانیتور بازی: برای دنیایی از هرتز آماده شوید