چگونه و چرا باید از حالت کم مصرف در اپل واچ استفاده کنید

Apple Watch Ultra با زمان و تاریخ.

جیسون سیپریانی/ZDNET

وقتی حالت کم مصرف را در اپل واچ خود فعال می کنید چه اتفاقی می افتد

می توانید به راحتی بررسی کنید که حالت کم مصرف روشن است یا خیر: باید یک دایره زرد در بالای صفحه ساعت شما وجود داشته باشد، درصد باتری در مرکز کنترل زرد می شود و دایره شارژ زمانی که ساعت شما در حال شارژ است به جای سبز، زرد خواهد بود. .


منبع: https://www.zdnet.com/article/how-and-why-you-should-use-low-power-mode-on-the-apple-watch/#ftag=RSSbaffb68 تصاویری از حالت کم مصرف اپل واچ

اسکرین شات های جیسون سیپریانی/ZDNET

آیفون سال‌ها حالت مشابهی دارد که وقتی فعال شود، برخی از جنبه‌های عملکرد گوشی شما را محدود می‌کند تا قبل از اینکه نیاز به شارژ مجدد آن داشته باشید، آخرین ذره باتری را ذخیره کنید و عمر آن را افزایش دهید.

اما این همه ماجرا نیست. حالت کم مصرف همچنین Wi-Fi و اتصالات تلفن همراه را خاموش می‌کند و تماس‌ها و اعلان‌ها را زمانی که آیفون شما نزدیک نیست غیرفعال می‌کند. اما برای روشن بودن، این بدان معنا نیست که شما به داده ها، اعلان ها یا تماس های تلفنی دسترسی ندارید.

به گفته اپل، در اینجا ویژگی هایی وجود دارد که با روشن کردن حالت کم مصرف خاموش می شوند:

با انتشار iOS 16 و WatchOS 9، اپل مجموعه ای از ویژگی های جدید را به آیفون و اپل واچ یکسان آیفون دارای ویژگی هایی مانند امکان ویرایش یا حذف iMessages است، در حالی که اپل واچ ابزارهای تناسب اندام بهتری را دریافت می کند، و چیزی که به عنوان افزودنی مورد علاقه من به اپل واچ شکل می گیرد – حالت جدید کم مصرف.

نماد شارژ در اپل واچ سری 8 در پس زمینه زرد.

انتخاب کنید روشن کن اگر می‌خواهید فوراً آن را روشن کنید و اجازه دهید هنگامی که ساعت بعدی شما تا 80 درصد شارژ شد، به طور خودکار خاموش شود. انتخاب کنید روشن کردن برای… اگر می خواهید حالت کم مصرف را برای یک، دو یا سه روز روشن کنید.

نمایی از اپل واچ سری 8 هنگام شروع شارژ شدن.

ژوئن Wan/ZDNET

برای مشاهده Control Center، انگشت خود را از پایین صفحه اپل واچ به بالا بکشید. کاشی درصد باتری را پیدا کنید و روی آن ضربه بزنید.

شما کاملاً از دنیای بیرون جدا نیستید، اما فقط انتظار نداشته باشید که هیچ ارتباطی در زمان واقعی باشد.

در پایین صفحه یک سوئیچ برای روشن کردن حالت کم مصرف وجود دارد — روی سوئیچ ضربه بزنید تا به موقعیت روشن بکشید. صفحه دیگری ظاهر می شود و توضیح می دهد که حالت کم مصرف چیست و گزینه های زیر را در اختیار شما قرار می دهد: روشن کردن، روشن کردن برای… و رد کردن.

هنگامی که باتری اپل واچ شما به 10% می رسد، یک هشدار در ساعت دریافت می کنید که از شما می پرسد آیا می خواهید حالت کم مصرف را روشن کنید، اما می توانید هر زمان که بخواهید این ویژگی را روشن کنید.

نحوه فعال کردن حالت کم مصرف در اپل واچ

مرور: اپل واچ 8 حتی اگر با سنسورهای سامسونگ همخوانی نداشته باشد، در حالت خواب بسیار موفق است

حالت کم مصرف (Low Power Mode) یک ویژگی خوب برای آیفون است، اما حتی بهتر است آن را روی چیزی مانند اپل واچ داشته باشید که باتری کوچکی دارد و معمولاً یک روز دوام می آورد.

خوب، ممکن است، و در واقع، شما واقعاً نباید تفاوتی را در داده‌های گرفته شده مشاهده کنید. در واقع، می‌توانید هنگام شروع تمرین حالت کم مصرف را به طور خودکار فعال کنید تا در مصرف باتری صرفه‌جویی کنید.

در زیر، به اتفاقاتی که برای اپل واچ شما می‌افتد با روشن کردن حالت کم مصرف می‌پردازم و مراحلی را که برای روشن کردن آن باید طی کنید، بیان می‌کنم.

همچنین: Ultra همان ساعت اپل است که من همیشه می خواستم، یا فکر می کردم

اگر آیفون شما نزدیک نیست و برنامه‌ای را باز می‌کنید که به داده نیاز دارد، اپل واچ شما به طور موقت اتصال را برای بازیابی داده‌ها دوباره روشن می‌کند و پس از اتمام کار، آن را غیرفعال می‌کند. در مورد هشدارها و اعلان‌ها، اپل واچ به صورت دوره‌ای هرگونه هشدار جدید را بازیابی و روی ساعت نشان می‌دهد.

برای حفظ عمر باتری و اطمینان از ماندگاری اپل واچ شما تا زمانی که به شارژر برسید، حالت کم مصرف برخی از ویژگی ها را غیرفعال می کند.

در مورد پیگیری تمرین در حالت کم مصرف چطور؟