چرا Tray.io می خواهد ابراتوماسیون را در نقشه IT قرار دهد

شما می‌پرسید که هایپراتوماسیون دقیقاً چیست؟ این شبیه به DevOps است که نیروهای توسعه و عملیات را برای سرعت بخشیدن و خودکارسازی تولید نرم افزار ترکیب می کند. هایپراتوماسیون یک رویکرد فناوری اطلاعات منضبط و مبتنی بر کسب و کار است که برای شناسایی سریع، بررسی و خودکارسازی هر چه بیشتر فرآیندهای تجاری و فناوری اطلاعات استفاده می شود. این شامل ارکستراسیون سریع – با استفاده از SaaS – فناوری‌ها، ابزارها یا پلتفرم‌های متعدد از جمله هوش مصنوعی (AI) و یادگیری ماشین است.

تحقیقات گارتنر ادعا می کند که نیاز به ابر اتوماسیون یک بازار نرم افزاری کل ایجاد می کند که تا سال 2025 به 860 میلیارد دلار خواهد رسید.

“هدف ما ایجاد جهانی است که در آن هرکسی در هر بخش بتواند مشکلات تجاری را بدون محدودیت های فناوری ضعیف حل کند.”

والدرون به ZDNET گفت که پلتفرم Tray.io نه تنها سیستم هایی را برای استفاده از هایپراتوماسیون راه اندازی می کند، بلکه به حل پیامدهای ناخواسته تحول دیجیتال نیز کمک می کند.

والدرون گفت: «تحول دیجیتال و تغییر به سمت فضای ابری، معماری‌های سازمانی را وادار کرده است که از مقیاس، کشش و اقتصادی موجود در حال حاضر استفاده کنند و کاستی‌های رویکردهای قدیمی برای iPaaS را آشکار کند. “محصولات قدیمی ساختارهای قدیمی مانند تهیه دستی، مقیاس محدود، چرخه های توسعه طولانی و تعمیر و نگهداری سنگین را به ارمغان می آورند.

نمونه‌های مورد استفاده کنونی ابراتوماسیون شامل درک اسناد با استفاده از OCR (تشخیص کاراکتر نوری) است. خواندن سریع چندین ایمیل با استفاده از NLP (پردازش زبان طبیعی). پیش بینی سهام و افزایش جریان اتوماسیون با استفاده از AI/ML.

Tray.io، یک سازنده نرم افزار اتوماسیون/ادغام نسل بعدی، می خواهد بخش نوظهور ابر اتوماسیون را در اختیار داشته باشد. این شرکت قصد دارد این کار را با ارائه ابزارهای جدید اتوماسیون با کد پایین از طریق IPaaS (پلتفرم یکپارچه سازی به عنوان یک سرویس) برای ارتقاء سیستم های قدیمی به واحدهای فوق خودکار بسیار سریعتر انجام دهد.

والدرون گفت، 40 میلیون دلار بودجه جدید Tray.io بیشتر به توسعه محصول جدید اختصاص خواهد یافت. سرمایه گذاران شامل هیئت سرمایه گذاری برنامه بازنشستگی کانادا (CPP Investments)، True Ventures، GGV Capital، Spark Capital، Meritech Capital Partners و Stepstone Group بودند که مجموع بودجه VC Tray.io را به 109.1 میلیون دلار رساند.


منبع: https://www.zdnet.com/article/why-tray-io-wants-to-put-hyperautomation-on-the-it-map/#ftag=RSSbaffb68

سرویس ابری بسیار مقیاس‌پذیر Tray.io به کاربران فنی و تجاری این امکان را می‌دهد تا سیستم‌های متفاوت را به هم متصل کرده و گردش‌های کاری ابراتوماسیون ایجاد کنند. به عنوان مثال، اعضای تیمی که نیاز به حل چالش‌های فرآیند دپارتمان دارند، مانند عملیات درآمد، جذب منابع انسانی، نقل قول مالی به پول نقد، یا تامین کاربران فناوری اطلاعات، دیگر نیازی به اتکا به شخص ثالث برای حل پیچیدگی‌های پشتیبان ادغام‌ها ندارند (این شامل تست، مدیریت خطا، ورود به سیستم، انعطاف پذیری، هزینه و امنیت).

این شرکت مستقر در سانفرانسیسکو، که اخیراً دهمین سالگرد خود را جشن گرفت و امروز هجوم 40 میلیون دلاری بودجه جدید VC را فاش کرد، به شرکت‌ها این امکان را می‌دهد تا با استفاده از موج جدیدی از توسعه اتوماسیون با کد پایین برای خط تولید، به مشکلات فرآیند تجاری خود رسیدگی کنند. کاربران تجاری ریچ والدرون، مدیرعامل و یکی از بنیان‌گذاران، به ZDNET گفت: «این قدرت را در دست اعضای تیم قرار می‌دهد که بهترین گزینه برای حل آن‌ها هستند.