چرا چراغ قوه LED Garmin Enduro 2 من ویژگی مورد علاقه من است

به طور پیش فرض، وقتی دکمه بالا سمت چپ را دوبار فشار می دهید، چراغ قوه LED روشن می شود. دوبار فشار دادن دیگر این دکمه آن را خاموش می کند و در ابتدا ممکن است فکر کنید این همه چیز است، اما اشتباه می کنید. به صفحه کنترل ها بروید (دکمه سمت چپ بالای Enduro یا Fenix ​​7X را فشار داده و نگه دارید) و سپس نماد چراغ قوه را برای عملکرد بسیار بیشتر انتخاب کنید.

یک سطح قرمز و چهار برای LED سفید

متیو میلر/ZDNET

garmin-enduro-2-flashlight-2

اوایل امسال، ساعت Garmin Fenix ​​7X Sapphire Solar را آزمایش کردم و از استفاده از چراغ قوه LED لذت بردم. با این حال، صفحه نمایش AMOLED در Garmin Epix من را به استفاده از آن ساعت به جای آن سوق داد. در ماه سپتامبر، Garmin Enduro 2 وارد شد و با وجود تمام ساعت‌های دیگری که از آن زمان آزمایش کرده‌ام، Enduro 2 یک نقطه دائمی روی مچ دست من پیدا کرده است.

چراغ LED به خوبی در قسمت بالایی ساعت تعبیه شده است

متیو میلر/ZDNET

نحوه استفاده از چراغ قوه

اکثر ساعت‌های دیگر فاصله دید بسیار محدودی دارند که با نشان دادن یک تصویر سفید روی صفحه ساعت فراهم می‌شود و بهتر است از چراغ LED گوشی خود در کنار ساعت‌های دیگر استفاده کنید. با Garmin Enduro 2 یا Fenix ​​7X می‌توانید با روشن شدن چراغ LED از تمام عملکردهای ساعت استفاده کنید.


منبع: https://www.zdnet.com/article/why-my-garmin-enduro-2s-led-flashlight-is-my-favorite-feature/#ftag=RSSbaffb68

نقد و بررسی: Enduro 2 گارمین ساعت فوق العاده اسپرتی است که می توان آن را شکست داد

راه های زیادی که من از چراغ قوه ساعتم استفاده می کنم

همچنین: 5 پرنورترین چراغ قوه

garmin-enduro-2-flashlight-1

هنگامی که برنامه چراغ قوه راه اندازی شد، از دکمه شروع بالا سمت راست برای روشن و خاموش کردن چراغ استفاده می شود. چهار نوار سفید و یک نوار قرمز روی نمایشگر وجود دارد. برای انتخاب سطح روشنایی سفید یا نور قرمز، روی نوارها ضربه بزنید. وقتی چراغ را خاموش می کنید، ساعت آخرین تنظیمات شما را به خاطر می آورد و دفعه بعد که چراغ قوه را روشن می کنید همان گزینه نور را فعال می کند.

وقتی پریشانی را انتخاب می‌کنید، نور SOS در نور سفید چشمک می‌زند در حالی که مالک و تماس اضطراری را روی صورت نشان می‌دهد، بنابراین اگر در شرایط اضطراری وخیم هستید، این ممکن است مفید باشد.

در ابتدا، ممکن است فکر کنید که داشتن یک چراغ قوه روی ساعت شما تازگی دارد و حتی ممکن است کلید داغ دکمه بالا سمت چپ را تغییر دهید. قبل از اینکه همه چیز را تغییر دهید، مطمئن شوید که تمام عملکردهای ارائه شده توسط Garmin برای چراغ LED را بررسی کنید. در اینجا بسیاری از روش هایی که من از چراغ LED در زندگی روزمره خود استفاده می کنم، آورده شده است.

 • در حالی که آب غرفه را پر می کنم، ناحیه زیر درخت کریسمس را روشن می کند
 • به من کمک کرد تا جوراب گم شده ای را که سگم زیر تخت کشیده بود پیدا کنم
 • گاراژ اطراف جعبه ها را روشن کنید تا در هنگام مونتاژ یک دوچرخه به من کمک کند تا یک پیچ را پیدا کنم
 • نور قرمز در شب به من کمک می کند تا در تاریکی راه خود را به حمام و از آن برگردم
 • حالت Strobe برای اینکه من را در تاریکی قابل مشاهده کند، کلیدی است
 • به لطف انعکاس نور، یک گوشواره گم شده زیر یک کاناپه پیدا شد
 • ساقه لاستیک روشن شده بود تا بتوانم در شب یک لاستیک کم روی ماشینم باد کنم
 • وقتی به سمت کمپینگ برگشتیم، مسیر در جنگل روشن شد
 • مدفوع سگ در حین پیاده روی عصرگاهی محله هرگز از بین نمی رود
 • مفید برای روشن کردن آبگیرهای کشتی با هر دو دست آزاد
 • خواندن کتاب در شب هنگام خواب همسرتان
 • بررسی علت صداها در شب

همچنین حالت های بارق چراغ قوه وجود دارد که می توانید برای فعالیت های خاص تنظیم کنید. به عنوان مثال، در یک trail run، به سمت پایین به گزینه strobe چراغ قوه بروید. می‌توانید بارق را انتخاب کنید تا بعد از غروب آفتاب فعال شود و سپس نور با آهنگ شما مطابقت داشته باشد. این گزینه آهنگ به این معنی است که یک چرخش به سمت عقب به رنگ قرمز و به جلو در سفید روشن می شود. هدف در اینجا این است که شما می توانید جلو را ببینید و سپس توسط افرادی که پشت سر شما قرمز هستند دیده شوید. حالت آهنگ نسبتاً خوب کار می کند، اما شما همچنین می توانید انتخاب کنید که نور در الگوهای چشمک زن، پالس، چراغ دریایی یا برق آسا تابیده شود.

مسابقه چیه؟

از بین تمام ساعت‌های دیگری که من آزمایش کرده‌ام، Apple Watch Ultra بهترین عملکرد را داشت و من احتمالاً می‌توانم در بیشتر موقعیت‌های ذکر شده در بالا با آن کنار بیایم. در تست ساید بای ساید در تاریکی کامل با Apple Watch Ultra، حالت سفید Ultra تقریباً برابر با سطح یک از چهار در چراغ LED Garmin است. حالت شب (قرمز) نیز تقریباً 25٪ به اندازه حالت قرمز در Garmin Enduro 2 روشن است و نور قرمز تیره تر است و دید در شب را نیز بهتر حفظ می کند.

هنگامی که در برنامه چراغ قوه هستید، دکمه وسط سمت چپ را فشار داده و نگه دارید تا به تنظیمات نور بیشتری دسترسی پیدا کنید. در اینجا می توانید الگوهای strobe یا distress را انتخاب کنید. اگر strobe را انتخاب کنید، گزینه های موجود عبارتند از blitz، beacon، pulse، blink و custom. می توانید آنها را انتخاب کنید و سپس برای مشاهده الگوی نور به بالا و پایین بروید. الگوی نور در بالای صفحه نمایش ساعت نیز نشان داده شده است.

راه های زیادی وجود دارد که می توانید از چراغ قوه ای که همیشه همراه شماست استفاده کنید. یکی روی Garmin Enduro 2 و Fenix ​​7X به اندازه کافی قدرتمند است که بتواند در نقش چراغ پشت گوشی شما عمل کند.

garmin-enduro-2-flashlight-3

نقد و بررسی: من اپل واچ اولترا را در شرایط سختی قرار دادم: در اینجا نحوه ماندگاری آن آمده است

چراغ LED بالایی در Garmin Enduro 2 تاریکی را روشن می کند

متیو میلر/ZDNET

در حالی که دلایل زیادی برای دوست داشتن Enduro 2 وجود دارد، به نظر می رسد که یکی از عملکردهایی که من تقریباً هر روز استفاده می کنم، چراغ LED یکپارچه موجود در بالای ساعت است. این چراغ قوه دو برابر روشن تر از چراغ قوه در Fenix ​​7X تبلیغ می شود و درست مانند بهترین دوربینی که همراه شماست، بهترین چراغ قوه ممکن است چراغ قوه ای باشد که همیشه روی مچ شما باشد.

بسیاری از ساعت‌های دیگر دارای حالت چراغ قوه هستند که در آن یک تصویر سفید تمام صفحه را با حداکثر روشنایی پوشش می‌دهد. این بهترین عملکرد را در ساعت‌های دارای نمایشگر OLED دارد، اما درخشش آن تنها تا کنون می‌درخشد. را اپل واچ اولترا همچنین دارای یک حالت شب است که در آن یک تصویر رنگی قرمز نشان داده می شود تا به شما در حفظ دید در شب کمک کند.