پشتیبانی سایت وردپرس به صورت کاملا حرفه ای و 24 ساعته در تیم پشتیبانی درنافا-ترازنت

گروه فنی و مهندسی ایتی اموز ارئه دهنده خدمات حوزه IT از سال 1385 با عنایت خداوند مهربان برای ایجاد فضایی برای بهتر شدن ساز و کار استفاده از تجهیزات فناوری اطلاعات و خدمات تخصصی به همشریان و هم وطنان عزیز دایر شد . این بدین معنا است که رایانه ها می توانند با یکدیگر صحبت (ارتباط) و تبادل اطلاعات داشته باشند. معمولاً در چنین حالتی رایانه های موجود در شبکه با یکدیگر ارتباطی پرسرعت دارند. این ارتباط پرسرعت می تواند به واسطه اتصال کابلی یا به صورت بی سیم برقرار شود که اولی را شبکه کابلی، و دومی را شبکه بی سیم می نامند.

ناگفته نماند مدیریت زمان یکی از بزرگ‌ترین ویژگی‌های یکسیستم پشتیبانی شبکه کارخانهبه حساب می‌آید. این سیستم پشتیبانی به طور معمول به عنوان یک سیستم حرفه‌ای و کامپیوتری تعریف می‌شود که با تغییراتشبکه کارخانه و شرکتسروکار دارد. در زمان بروز انواع مشکلات،سیستم پشتیبانی شبکه کارخانه و شرکتباید دست به کار شود و در راستای بهبود اوضاع به وجود آمده تصمیم‌گیری‌های مهمی انجام دهد. همه ما می‌دانیم پشتیبانی به معنای نگهداری، رفع خطاها، و مراقبت از بخش‌های مختلف یک سازمان است. در واقع امروزه سیستم پشتیبانی یکی از عوامل ضروری و کاربردی هر شبکه کارخانه یا شرکت محسوب می‌شود.

مرکز عملیات شبکه تکنویار متشکل از متخصصان شبکه با تجربه و آموزش دیده برای ارائه مدیریت ایمن و خدمات پشتیبانی شبکه است. ما برای شرکت‌های کوچک و متوسط تا شرکت های بزرگ، راه‌حل‌های مقرون‌ به‌ صرفه‌ای ایجاد می‌کنیم که به شما کمک می‌ کند تا بهترین عملکرد و بهره‌ وری را با امنیت بالا برای شبکه کامپیوتری خود به دست آورید. ما کل شبکه شما از جمله روترها، سوئیچ ها، سرورها و سایر دستگاه‌های شبکه را با ابزارهای مدیریت قدرتمند با بهترین شیوه‌های صنعت شبکه مدیریت و نظارت می‌کنیم. درصورت نداشتن پشتیبانی شبکه یا پشتیبانی کامپیوتر، یک لحظه قطع شدن شبکه یا خراب شدن یک سیستم ممکن است هزینه زیادی برای شرکت شما داشته باشد. زمانی که شبکه قطع میشود، ارتباط شما و مشتریانتان قطع میشود، ارتباط بین همکاران در بخش ها مختلف، ارتباطات بخش های مالی و فروش با نرم افزارهای EPR و در نهایت امنیت مجموعه مختلف میشود. پشتیبانی شبکه بیشتر یک سرمایه گذاری یا به عبارتی بیمه ارتباطات شما می باشد.

تاثیر سیستم پشتیبانی شبکه کارخانه و شرکت در روند کاری

این راه، معنی و مفهوم بخش اعظمی دارا ‌هست؛ ولی معمولاً با مقولاتی نظیر تفویض مسئولیت ها به نهاد های برون سازمانی، استخدام نیروهای برون سازمانی، استناد به مرکز ها ارتباطی برون سازمانی و همینطور کاهش مخارج کالاها و سرویس ها در رابطه است. شناخت با طرز کارکرد دسته برون سپاری سرویس های پشتیبانی شبکه ، از اهمیت بیشتری شامل است؛ چون به‌این نحوه، با تفاوت بین رویکردهای برون سپاری نوین و رویکردهای سنتی نیز آشنا خوا‌هیم شد. اگر در فکر راه‌اندازی یک کسب‌وکار حرفه‌ای هستید، بعد از مشخص کردن اهداف شرکت یا کارخانه خود و پیش بردن کارهای ابتدایی آن، بدون‌شک به سیستم پشتیبانی نیز فکر می‌کنید.

طراحی سایت ارزان با کمترین قیمت

از آنجایی که امنیت اطلاعات هر کارخانه تحت نظارت همین سیستم پشتیبانی است، بنابراین باید شبکه پشتیبانی قابل‌قبولی برای هر شرکت یا کارخانه در نظر گرفته شود. در ادامه به صورت گسترده به بررسی موضوعاتی همچوننگهداری شبکه کارخانه،کابل کشی شبکهکارخانه وعیب یابی شبکهکارخانه می‌پردازیم. بعضی از مشکلات پشتیبانی شبکه های کامپیوتری می‌بایست به صورت تلفنی و شفاهی به کارشناسان اعلام گردد و یا بالعکس کارشناسان ما برای حل برخی مشکلات رایج، می‌توانند شما مشتریان عزیز را به صورت تلفنی راهنمایی کنند.

در تعریفی دیگر، یک شبکه کامپیوتری مجموعه ای متشکل از تمام «چیزهایی» است که سازمان برای اشتراک‌گذاری، ذخیره و پردازش اطلاعات، ارائه خدمات و انجام کار استفاده می‌کند. کلمه شبکه بلافاصله سرور، دستگاه های ذخیره سازی؛ سوئیچ ها، فایروال ها، روترها، چاپگرها و سیستم های دسکتاپ را در ذهن کاربران معمولی تداعی می کند. همچنین ممکن است به چیزهایی مانند گوشی های هوشمند، گوشی های رومیزی و تبلت فکر کنیم. با این حال، شبکه امروزی شامل بسیاری از تجهیزات دیگری مانند دستگاه‌های فکس، دستگاه‌های پست، ماشین‌های تولید رباتیک، سیستم‌های گرمایشی و تهویه مطبوع، سیستم‌های روشنایی، سیستم‌های امنیتی، و حتی چیزهایی مانند سیستم‌های سرگرمی، یخچال، توستر و قهوه سازها می باشند. پس از پشت سر گذاشتن این دوره می‌توانید در دوره‌های پیشرفته‌تر CCNP یا CCIE نیز شرکت کنید. اگر می‌خواهید به یک متخصص پشتیبانی شبکه های کامپیوتری تبدیل شوید باید این نکته مهم را بدانید که آموزش شبکه هیچوقت قرار نیست تمام شود چرا که شما به عنوان یک متخصص باید دائما در حال بروزرسانی دانش و آموخته‌های خود باشید.

  • هنگامی حرف از برون سپاری سرویس های پشتیبانی شبکه میکنیم سوالهای متعددی در باب حد و حدود این سرویس ها و دسترسی های شرکتی که اجراکننده این سرویس ها می‌باشند پیش میاید.
  • در واقع این تعهد باید در قالب یک بند از قرارداد پشتیبانی شبکه به شما ارائه شود.
  • صرف نظر از مدل صنعتی که در آن عمل می‌کنید، این تأمین کننده می تواند با سازمان و نهاد شما مخلوط شود.
  • تنها با یک تماس یا ثبت تیکت کارشناس متخصص ما برای رفع مشکل کامپیوتر و یا خدمات شبکه فورا با مراجعه حضوری در محل شما آن را برطرف خواهد ساخت.

کارشناسان یک شرکت پشتیبانی شبکه واقف به این موضوع هستند که کارکنان شرکت مشتری متخصص فناوری اطلاعات نیستند وهمه آنچه برای مشتری اهمیت دارد، تداوم کسب و کارشان با راندمان بالا است. کارشناسان باید توضیحات ساده و کاربردی را در مورد آنچه در حال رخ دادن است، به شما ارائه دهند. یک شرکت معتبر وجود یک کارشناس پشتیبانی شبکه از زمانی که شما به مشکل بر میخورید یا درخواستی را اعلام می کنید ، تضمین می کند که در حداقل زمان ممکن (با توجه به مشکل و اهمیت موضوع و تاثیر آن بر روی کسب و کار شما) درخواست شما را انجام دهد. در واقع این تعهد باید در قالب یک بند از قرارداد پشتیبانی شبکه به شما ارائه شود. خدمات پشتیبانی شبکه های کامپیوتریبه مجموعه‌ای از فعالیت‌ها در حوزه خدمات شبکه گفته می‌شود که در جهت نگهداری و رفع مشکلات شبکه‌های کامپیوتری صورت می‌گیرد.

شایگان آماده است تا از ابتکارات فناوری اطلاعات سازمان شما حمایت کند. پس این‌طور می‌توان نتیجه گرفت که شبکه سازمان شما در صورتی که عملکرد عالی و صحیح داشته باشد می‌تواند سکوی پرتاب شرکت شما به سمت اهدافتان با سرعتی باورنکردنی خواهد بود. اما اگر شما هر روز در یک نقطه از سازمانتان با مشکل و قطعی روبرو شوید، آهسته آهسته تمام انگیزه و نیروی کار شما دچار اصطکاک شده و از این مدل کار کردن خسته خواهید شد. تا جایی که بسیاری از سازمان‌ها اعم از دولتی و خصوصی علیرغم برخورداری از واحد IT ترجیح می‌دهند که خدمات پشتیبانی شبکه خود را برون سپاری کنند. بدین ترتیب از بهترین خدمات نگهداری و پشتیبانی سخت افزار، نرم افزار و زیر ساخت شبکه بهره مند خواهند شد.

پشتیبانی سایت وردپرس به صورت کاملا حرفه ای و 24 ساعته در تیم پشتیبانی درنافا-ترازنت

البته هدف نهایی این فرآیند پشتیبانی، جایگزینی موارد مختلف نیست اما سعی می‌کند تا حد ممکن به ارزش‌های مورد نظر یک شبکه کارخانه یا شرکت توجه پشتیبانی شبکه تخصصی کند. به عنوان مثال یکی از معایب روش اول نداشتن وقت و زمان کافی برای بروزرسانی های مورد نیاز و… است. یا در روش دوم حقوق، بیمه، مالیات و… باعث می شود که کسب و کارها خصوصا کسب و کار های نوپا نتوانند به طور جدی به آن فکر کنند.

طراحی سایت های خبری