مک دونالد می گوید ما می خواستیم اوضاع را بدتر کنیم، اما هزینه زیادی دارد

به طرز عجیبی، کمپچینکسی مقابله کرد با پاسخی به همان اندازه فلسفی: “ایده ربات ها و همه آن چیزها، اگرچه ممکن است برای به دست آوردن سرفصل ها عالی باشد، اما در اکثریت قریب به اتفاق رستوران ها عملی نیست.”

در تماس درآمد سه ماهه دوم مک‌دونالد، یک تحلیلگر همیشه هوشیار از یک بانک همیشه خنثی این سوال را پرسید: «آیا سرمایه‌گذاری یا نوع فناوری سرمایه‌گذاری در سال‌های آینده وجود دارد که به شما امکان دهد تقاضای خود را برای نیروی کار کاهش دهید و در عین حال به طور کلی افزایش دهید. خدمات مشتری؟”

کمپچینسکی اذعان داشت که نقش فزاینده ای در فناوری وجود دارد.

قرار نیست این اتفاق بیفتد؟ شما فکر نمی کنید که این می تواند یک چیز پولی باشد، نه؟

به جز تورم و نبود انسان هایی که بخواهند در مک دونالد کار کنند، یعنی.

screen-shot-2022-07-27-at-4-14-42-pm.png

با این حال، جنبه دیگری وجود دارد که بیش از مقداری ناراحتی را برای مشتریان بیگ مک به ارمغان می آورد.

خوب، کمپچینسکی اضافه کرد: “اقتصاد کاملاً مشخص نیست، شما لزوماً ردپایی ندارید، و سرمایه‌گذاری‌های زیرساختی زیادی وجود دارد که باید در مورد ابزار و سیستم‌های HVAC خود انجام دهید. به این زودی به آن به عنوان یک راه حل گسترده نگاه کنید.”

راه حل نهایی او، با این حال، قلب، ذهن و شاید حتی ابروهای هر کسی را که به این ایده چسبیده اند که بشریت هنوز فرصتی دارد را بالا خواهد برد.

خوب من هرگز. چه نوبتی آیا می توانید باور کنید که ربات ها نمی توانند جایگزین انسان ها شوند زیرا بسیار گران هستند؟ آیا می توانید باور کنید که برخی از شرکت ها متوجه می شوند که باید به کارفرمایان فوق العاده ای تبدیل شوند، در غیر این صورت هیچ کس نمی خواهد برای آنها کار کند؟

بنابراین، زمانی که از کریس کمپچینسکی، مدیرعامل مک‌دونالدز پرسیده شد که جاه‌طلبی‌های روباتیک این شرکت تا کجا ممکن است گسترش یابد، این امر بسیار خیره‌کننده بود.

این نیست؟ اما همه ما کمر خود را برای مکالمه بیشتر با یک ربات از نوع سیری در مسیر رانندگی بسته بودیم، که ممکن است به اندازه مکالمه با سیری در خانه باعث سوء تفاهم شود. و سپس این ایده باشکوه وجود داشت که روبات‌ها همبرگرهای ما را به کمال برگردانند.

شرکت های فست فود مانند مک دونالد خیلی خوب کار می کنند، خیلی ممنون.

ساخته دست انسان برای سالهای آینده؟

شما باید تاکیدات فلسفی را در اینجا تحسین کنید. این صرفاً این تصور را مطرح می‌کند که روبات‌ها می‌توانند خدمات بهتری نسبت به انسان‌ها به مشتریان ارائه دهند و خواهند داشت.

این تصور وجود دارد که مک‌دونالد به زودی چیزی بیش از یک دستگاه خودکار خونسرد نخواهد بود، برای پخش همبرگر و از بین بردن لبخند و انسانیت.

همچنین: مک دونالد و Chick-fil-A هر دو مشکل بزرگی دارند. فقط یکی راه حل داره

من امید را دوست دارم فکر می کنم به مک دونالد می روم و امیدوارم دستگاه بستنی کار کند.


منبع: https://www.zdnet.com/article/we-wanted-to-make-things-worse-says-mcdonalds-but-it-costs-too-much-money/#ftag=RSSbaffb68

این شرکت در حال حاضر به شدت در حال آزمایش سفارش ربات درایو عبور است. این تصور را ایجاد می کند که ماشین ها راه بهتری برای خوشحال کردن مشتریان نسبت به انسان ها هستند.

او متذکر شد: «کارهایی وجود دارد که می‌توانید در مورد سیستم‌ها و فناوری انجام دهید، به‌ویژه استفاده از تمام این داده‌هایی که در اطراف مشتریان جمع‌آوری می‌کنید و فکر می‌کنم می‌تواند کار را آسان‌تر کند، مواردی مانند زمان‌بندی، به عنوان مثال، سفارش دادن مثال دیگری که در نهایت به کاهش بخشی از تقاضای نیروی کار در رستوران کمک می کند.”

آیا من یک یا دو حسنا را می شنوم؟ آیا من یک آه از اشتیاق برای ادامه تعامل با انسان هایی احساس می کنم که ممکن است دبیرستان را ترک نکرده باشند اما واقعاً می خواهند مطمئن شوند که شما درون بیگ مک خود را به درستی دریافت می کنید؟

(اسکرین شات از تبلیغات مک دونالد.)

کریس ماتیشزیک/اسکرین شات

او گفت: “ما باید به نوعی از این روش قدیمی پیروی کنیم، یعنی فقط مطمئن شویم که یک کارفرمای عالی هستیم و به خدمه خود وقتی وارد رستوران می شوند، تجربه ای عالی ارائه می دهیم.”