مک‌دونالد از مشتریان می‌خواهد به دلیل واقعاً رقت انگیزی از برنامه آن استفاده کنند

اما چند نفر با تماشای این تبلیغ ممکن است چند نکته را در نظر بگیرند؟

(اسکرین شات از تبلیغات مک دونالد.)

کریس ماتیشزیک/اسکرین شات

همچنین: مک دونالد و Chick-fil-A هر دو مشکل بزرگی دارند. فقط یکی راه حل داره

لورین دوست داشتنی آنجاست تا او را در درب خانه ای که فرد تصور می کند خانه آنهاست ملاقات کند. قهرمان ما به آشپزخانه می رود و یک هدیه برای او پشت سرش می گیرد.

همیشه در مورد پول است.

یا شاید این واقعیت است که او احساس می کند نیاز فوری به استفاده از برنامه خود برای جمع آوری هرچه بیشتر امتیاز MyRewards مک دونالد دارد.

یک یا دو نفر ممکن است از سلامتی او بترسند. به نظر می رسد تنها چیزی که او می خورد بیشتر و بیشتر از مک دونالد است. بسیاری از مک دونالد.

ممکن است تعجب کنید که مک دونالد اکنون به چه چیزی فکر می کند. ممکن است به شما بگویم که از شما می‌خواهد از برنامه‌اش استفاده کنید، خوب، لطفاً با من کمی سونوگرافی ببرید.

اوه، همه اینها طوری پخش می شود که انگار این یک شوخی است.

شما قبلاً آنجا هستید، نه؟ این ساندویچ مک چیکن است.

اوه، اما پس از آن یک پیچ وجود دارد.

اینجاست که همه‌گیری برای برندهای فست فود کاملاً مناسب است. مردم در خانه گیر کرده بودند. آنها می توانند از برنامه ها برای تحویل گرفتن یا تحویل استفاده کنند. برای افرادی مانند مک دونالد و چیک فیل ای، کسب و کار نسبتاً خوب بود.

آیا افرادی که این آگهی را تأیید کردند نمی توانستند تعجب کنند که این یک الگوی سالم برای کسانی نیست که دوست دارند مدت طولانی زندگی کنند؟

بله، قهرمان ما به قدری لورن خود را دوست دارد که روزها و روزها صورتش را پر کرده است، فقط برای اینکه بتواند از پرداخت 1.29 دلار – حداقل در ایالات متحده – برای هدیه ای برای تحت تأثیر قرار دادن لورن خود اجتناب کند.

بازوی زنجیره ای برگر در بریتانیا به تازگی یک تبلیغ منتشر کرده است که ممکن است ذهن و حتی معده را به هم بزند.

یکی، یک برند فست فود که مشتریانش را تشویق می کند دائماً غذای ناسالم خود را پر کنند، ممکن است کاملاً مسئول نباشد.

screen-shot-2022-08-16-at-9-00-30-am.png

نقاط با سرعتی سریع در حال افزایش هستند. آیا این راننده کامیون واقعاً می توانست هر صبحانه، ناهار و شام را در یک مکان بخورد؟

وقتی یکی از مارک های مورد علاقه شما شروع به تشویق شما به استفاده از برنامه خود می کند، واقعاً تنها یک دلیل وجود دارد – اینکه شما را به خرید بیشتر اجناس ترغیب کند.

اوه، معشوق او واقعاً از این قدردانی خواهد کرد.

“چرا او باید این کار را بکند؟” ممکن است بپرسید شاید این تنها چیزی است که در سفرهای او باز است. شاید این راحتی و ارزش محض است که او را اغوا می کند.

رایگان همیشه جذابیت های خودش را دارد. چقدر دوست داشتنی است که او مجبور نیست برای این غذای لذیذ هزینه کند.

همه چیز به پول مربوط می شود.

دوم، عشق ممکن است حول محور پول نباشد، اما باز هم چیزی کاملاً بی‌عاطفه وجود دارد که یک ساندویچ مک‌چیکن سرد را به معشوق خود برگردانید تا عادات غذایی مشکوک خود را در زندگی او تلقین کنید و به او بگویید که چقدر برایتان مهم است.

واقعا چرا این کار را می کند؟ اینجاست که مک دونالد سعی می کند جذابیت را روشن کند. ببینید این راننده کامیون به اندازه کافی امتیاز کسب کرده است تا خودش یک ساندویچ مک چیکن رایگان بگیرد.

در اینجا، می بینید، راننده کامیون ما وقت خود را با خواندن می گذراند – در واقع فقط یک آهنگ. «بازگشت به خانه» اثر لئون بریجز. او همچنین وقت خود را با توقف در هر مک دونالدی که می تواند می گذراند.

و سوم، لورین، آیا این مرد واقعاً برای شما مناسب است؟


منبع: https://www.zdnet.com/article/mcdonalds-wants-customers-to-use-its-app-for-a-truly-pitiful-reason/#ftag=RSSbaffb68

دارای یک راننده کامیون در مسافت طولانی است. کار سختی است نیاز به نشستن زیاد دارد. برای عزیز شما که در این مورد لورن نامیده می شود نیاز به پینگ زدن زیادی دارد. همچنین ظاهراً نیاز به خوردن زیاد در مک دونالد دارد.