من تعداد زیادی لوازم جانبی GoPro دارم اما این موردی است که بیشتر از همه استفاده می کنم

کل پایه از پلاستیک سخت و اتصالات فولادی ضد زنگ ساخته شده است که باعث می شود دستگاه در برابر آنچه عناصر می توانند به آن پرتاب کنند قوی و غیرقابل نفوذ باشد. می توانید آن را رها کنید، روی آن بپرید، آن را در آب نمک خیس کنید، به طور تصادفی روی آن قدم بگذارید و به کار خود ادامه می دهد.

مفصل توپی 360 درجه که به شما این امکان را می دهد که دوربین را دقیقاً در جایی که می خواهید نشانه بگیرید

آدریان کینگزلی هیوز/ZDNET

داشتن اتصالات فولادی ضد زنگ همه تفاوت را ایجاد می کند، زیرا من با تعداد زیادی پایه مشابه ساخته شده از مواد بی کیفیت مواجه شده ام که در عرض چند روز پس از قرار گرفتن در معرض عناصر زنگ می زند.

ساخت بسیار بادوام به این معنی است که این پایه می تواند استفاده و سوء استفاده زیادی را ببرد

برای اتصال دوربین خود به پایه به سگک نصب GoPro خود نیاز دارید، بنابراین ایده خوبی است که قبل از خرید آن را بررسی کنید (یا جایگزین بخر).

شما به سگک نصب نیاز دارید!

شما به سگک نصب نیاز دارید!

آدریان کینگزلی هیوز/ZDNET

در یک انتها یک دسته قرار دارد و دیگری یک مفصل توپی 360 درجه است که به شما اجازه می دهد دوربین را دقیقاً در جایی که می خواهید نشانه بگیرید. تمام اتصالات پایه ثابت و مطمئن هستند و در عین حال به راحتی شل می شوند تا بتوانید پایه را تنظیم کنید.

مچ بند ممکن است مانع از دست دادن g`oPro شود!

آدریان کینگزلی هیوز/ZDNET

اگر می توانید به آن فکر کنید، احتمالاً ساخته شده و در دسترس است.

اما یکی از لوازم جانبی وجود دارد که من بیش از هر وسیله دیگری از آن استفاده می کنم. در واقع، این یکی است که به نظر من همه کاره ترین و مفیدترین است.

ساخت بسیار بادوام به این معنی است که این پایه می تواند استفاده و سوء استفاده زیادی را ببرد

آدریان کینگزلی هیوز/ZDNET

یکی از مزایای واقعی انتخاب یک GoPro بیش از هزاران دوربین اکشن دیگر، اکوسیستم عظیمی از لوازم جانبی شخص ثالث وجود دارد که برای دوربین موجود است. همه چیز از فیلترها به سوار می شود، از جانب آستین های سیلیکونی به a مهار برای حیوان خانگی شما.

همچنین یک بند مچی تعبیه شده وجود دارد که می تواند به جلوگیری از ناپدید شدن دوربین شما در پایین کوه یا پایین اقیانوس کمک کند – تا زمانی که یادتان باشد آن را ببندید.

پایه GoPro 3-Way 2.0

آدریان کینگزلی هیوز/ZDNET

همچنین: 2022 M2 Apple iPad Pro خلبان (پهپاد) من است

من لوازم جانبی GoPro زیادی دارم، اما این موردی است که بیشتر از همه استفاده می کنم. این فوق العاده همه کاره است و به من اجازه می دهد عکس هایی را انجام دهم که در غیر این صورت، اگر غیرممکن نباشد، دشوار خواهد بود. و با وزن کمتر از 8 اونس، به اندازه کافی سبک برای ماجراجویی است، اما به اندازه کافی محکم است که در هنگام استفاده در برابر وزش باد مقاومت کند.


منبع: https://www.zdnet.com/home-and-office/i-have-a-ton-of-gopro-accessories-yet-this-is-the-one-i-use-the-most/#ftag=RSSbaffb68

پایه GoPro 3-Way 2.0 چیست؟ این یک دستگیره دوربین، یک سه پایه، و یک بازوی اضافی همه در یک است. این یک بازوی کششی تاشو است که به عنوان یک بوم دستی برای سلفی‌ها، عکس‌های بالای سر، و فیلم‌برداری دوربین دنباله‌دار عمل می‌کند و دارای یک دستگیره ارگونومیک برای آن ماجراجویی‌های تمام روز است.

مچ بند ممکن است مانع از دست دادن g`oPro شود!