معرفی صرافی کوینکس – بدون ترس از تحریم در صرافی کوینکس فعالیت کنید!

توصیه می شود از آدرس Gmail استفاده شود زیرا قابلیت هایی که جیمیل ارائه می کند زیادتر است و با هیچکدام از سرویس دهنده های ایمیل دیگر قابل مقایسه نیست. بنابراین این دو صرافی قابل مقایسه با یکدیگر نیستند. در این قسمت دو نمونه leverage یا ضریب اهرم وجود دارد. موضوع دیگری که در آموزش کار با اپلیکیشن کوینکس باید به آن توجه کرد، این است که ریسک معاملات شما با توجه به ضریب مارجین (۲X, 3X, 4X,…) متغیر خواهد بود و هرچه این ضریب بالاتر باشد، به معنای ریسک بالاتر معامله شما نیز خواهد بود. در این صورت می توانید دوباره از QR Code و یا عبارت رشته ای مورد نیاز خود، پشتیبانی یا Back up تهیه نمایید. در صورت داشتن کد Referral در بخش Referral code وارد کنید (این مورد الزامی نیست.) و در آخر با زدن تیک تأیید قوانین استفاده از نرمافزار در بخش ۳ بر روی Sign Up کلیک کنید.

سپس وضعیت به “Always binded” تغییر کرده و تأیید میکند که 2FA را با موفقیت در حساب کاربری صرافی Coinex خود فعال کردهاید. در ادامه، چند پرسش کلیدی و متداول مرتبط با این صرافی را مطرح کرده و با پاسخهای کوتاه، به آنها جواب میدهیم. با انجام شدن این امور مدتی در حدود 5 الی 10 ثانیه طول می کشد تا ارز مورد نظر ما فروخته شود. علاوه بر آن برای اینکه ارزی را به این سایت وارد کرد نیازی به پرداخت کارمزد نیست اما مقداری کارمزد برای برداشت ارز از سایت مورد نیاز می باشد. در صورتی که از اپلیکیشن این صرافی استفاده می کنید می توانید از آموزش ثبت نام در صرافی کوکوین با موبایل استفاده کنید. در معاملات از لوریج پایین استفاده کنید، هرچه لوریج بالاتر انتخاب باشد، هر نوسان کم در بازار ممکن است باعث لیکوئید شدن گردد. صرافی ارز دیجیتال اولین گزینهای است که باید برای ورود به بازار بزرگ رمز ارزها انتخاب کنید.

برخی اوقات نوسانات زیاد قیمت باعث می شود که قیمت به عدد Stop که تعریف کرده ایم نرسد. قوی بودن پسورد باعث می شود که قابل حدس توسط هکرها نباشد. بازار خرسی و ریزش بی سابقه رمزارزها، باعث شده که بسیاری از موسسات، افراد و صرافی های رمزارز ضررهای قابل توجهی تجربه کنند. بسیاری از فعالان حوزه رمزارزها توصیه کردهاند که داراییهای بر بستر شبکه سولانا را به کیف پولهای سخت افزاری انتقال دهید. یکی از این روشها که هم به نفع سرمایهگذار و هم شبکه ارز بوده، استیکینگ است که شباهت بسیاری به سپردهگذاری دارد. اگر برنامه Google Authenticator از روی گوشی هوشمند شما پاک شود، در این صورت با در دست داشتن این عبارت و یا QR Code می توانید حساب خود را دوباره بازیابی نمایید. برای برداشت ریپل باید ۰.۰۰۸ یا ۱ ریپل کارمزد بپردازید. قرار است در ابتدا برای عضویت در این صرافی ثبت نام اولیه را انجام دهیم.

دسترسی به اپلیکیشن از طریق وب سایت رسمی صرافی، این اطمینان را حاصل می کند که اپلیکیشن اصلی را دانلود می کنید. با رفتن مستقیم به فروشگاه های Google Play یا App Store ممکن است به ورژن تقلبی این اپلیکیشن دسترسی پیدا کنیم. در واقع با فعال کردن آن در صورتی که حتی شخص موفق شود به رمز عبور شما دسترسی پیدا کند برای دسترسی به حسابتان به یک کد تصادفی نیاز خواهد داشت. توصیه می شود یک آدرس Gmail مخصوص صرافی کوینکس در نظر بگیرید تا بتوانید اطلاعیه ها و پیام هایی که از طرف صرافی کوینکس برایتان ارسال می شود به راحتی پیدا کنید. هدف CoinEx Chain ایجاد یک سیستم تجاری غیرمتمرکز (CoinEx DEX) است که توسط جامعه کوینکس اداره می شود. ورژن های مختلف اپلیکیشن تحت سیستم عامل های اندروید و iOS برای تلفن های همراه در دسترس می باشد.

نکته دیگر آنکه اگر QR Code و یا عبارت رشته ای که در مراحل قبل توصیه شد آن ها را یادداشت نموده و نگهداری کنید، را گم کردید، وارد قسمت Please enter TOPT code شده و کد داده شده توسط Google Authenticator را وارد می کنید. پس از وارد کردن کد کپی شده در محل مشخص شده صفحه ای ظاهر می شود که حاوی یک QR Code و یک عبارت رشته ای طولانی می باشد. در این صفحه عنوان شده که عبارت را یادداشت نموده و در محلی امن ذخیره نمایید و از QR Code مراقبت نمایید. این صرافی با کاربران ایرانی مشکلی نداشته باشد و بتوان در این صرافی فعالیت داشت. مهمترین دلیل آن پشتیبانی مناسب برای کاربران ایرانی است. اما از سوی دیگر، کوینکس از تعداد ارزهای بیشتری پشتیبانی میکند.

در سیستم های ارز دیجیتال هر انتقال یا برداشت در یک «لجر» (Ledger) ثبت میشود. توجه کنید که کوینکس از Mark Price برای تعیین سود و زیان (PNL) و قیمت لیکوییدی یک پوزیشن استفاده میکند – انحلال یا لیکویید اجباری زمانی آغاز میشود که Mark Price به قیمت انحلال یا لیکوییدی برسد. صرافی کوینکس به اعضای خود این امکان را می دهد تا تعداد زیادی رمز ارز و رمز ارز را خریداری کنند. این صراقی از لحاظ عملکرد بسیار شبیه به صرافی های بزرگ دنیا مثل بایننس و بیتمکس و …

درحقیقت دلیل این موضوع در وهله اول، ایمنی و اعتبار بالای این صرافی ارز دیجیتال و همچنین سطوح کاربری گوناگونی است که کوینکس در اختیار کاربران خود قرار میدهد. در صورت وقوع این احتمال، ممکن است سرمایه اینگونه کاربران مسدود شود. یعنی سرمایه بیشتری برای پوزیشن فعلی قرار داده ایم. به سود و زیان شناور پوزیشنهای فعلی گفته میشود. گفته می شود که شرکت کوکوین بیش از 300 کارمند در سراسر جهان دارد. این شرکت صاحب پنجمین استخر بزرگ بیتکوین در جهان است.

همچنین چه مزایایی برای کاربرانی که در این صرافی فعالیت میکنند دارد. در صفحه زیر می بینید که دو راه برای وارد کردن کد بازیابی وجود دارد. در ادامه آموزش اپلیکیشن کوینکس در صفحه بالا روی گزینه Security بزنید تا تنظیمات حساب خود را انجام دهید. همانطور که در بررسی صرافی کوینکس داشتیم، بایستی صرافی کوکوین را نیز از نظر فاکتورهای مختلف بررسی کنیم. همانطور که گفته شد، مردم تمام کشورهای جهان میتوانند از صرافی کوینکس استفاده کنند. امکان دارد پیام مهمی از طرف کوینکس برای شما ارسال شود که در میان ایمیل های دیگر گم شود و شما آن را نادیده بگیرید. کد ارسالی به ایمیل یک عدد شش رقمی است که برای سی دقیقه اعتبار دارد، اگر این زمان بگذرد، کد اعتبار خود را از دست می دهد و لازم است دوباره مراحل را تکرار کنید تا کد دیگری برای شما ارسال گردد.

به سود و زیان شناور پوزیشنهای فعلی گفته میشود.

تنوع ارز های دیجیتال بسیار زیاد است و کاربران می توانند با توجه به نیاز خود و بودجه مورد نظرشان، هر یک از آن ها را خریداری کنند. آنها همچنین می افزایند که همکاری با تیم امنیتی درجه یک جهان محافظت کامل را فراهم می کند اما هیچ اطلاعاتی در مورد اینکه چه کسی آن تیم امنیتی را تشکیل می دهد وجود ندارد. با توجه به اینکه پوزیشن شورت است پس از تعیین مقدار و Confirm کردن، پوزیشن در قسمت Stop Order قرار می گیرد. قرارداد را روی 65 سنت می گذاریم و گزینه Confirm را کلیک می کنیم. پس از کلیک بر روی عبارت وارد کردن کد، صفحه زیر ظاهر می شود. روش دیگر وارد کردن کپی عبارت رشته ای یا تایپ کردن صحیح آن می باشد.

به این منظور از سرویس VPN که رایگان نباشد و آن را از جای مطمئن خریداری کرده باشید استفاده نمایید. به دست آوردن و رمزگشایی این رمزها آسان نیست. البته از آنجا که تمامی مراحل کار با اپلیکیشن توسط گوشی همراه انجام می شود، اسکن کد امکان پذیر نیست و بایستی از همان امکان وارد کردن عبارت رشته ای استفاده نمود. البته دنبال کردن مراحل فوق در صورتی امکان پذیر است که داخل اکانت خود در صرافی باشید و نیازی به لاگین کردن مجدد نداشته باشید. برای برخورداری از تسهیلات ارزی فیات باید حداقل 6 KCS در کوکوین داشته باشید. در حالی که کمیسیون برداشت از کوینکس برای بسیاری از ارزها (از جمله بیت کوین کش) صفر مطلق است. حتی امکان دارد که در سرویس های ایمیل دیگر در سایت هایی زیادی ثبت نام کرده باشید و از طرف یکی از آنها ایمیلی تقلبی با نام صرافی کوینکس به شما برسد و شما را به خطا بیندازد.

یکی از بهترین صرافی های ارز دیجیتال که خدمات و رابط کاربری آن را بسیار نزدیک به صرافی معتبر بایننس به شمار می آورند صرافی کوکوین است. یکی از هدف های اصلی Kucoin این است که کمترین کارمزد را از تریدرها بگیرد. یکی از آن روش ها ترید یا معامله اسپات است. هرگونه بیاحترامی به کاربران، مدیران یا اشخصا حقیقی و حقوقی دیگر ممنوع است.10. حال که با تاریخچه این صرافی آشنا شدید، به سوال اصلی این مقاله آیا صرافی کوینکس کلاهبردار است؟

پس از وارد کردن کد، به صفحه دیگری وارد می شویم که از ما خواسته می شود عنوان اکانت کاربری و کد عبارت رشته ای را وارد نماییم که با وارد کردن آنها و فشار کلید Add به صفحه بعدی وارد می شویم که یک کد شش رقمی به ما نشان می دهد. در دفعات بعدی که ثبت نام انجام شده و عضویت ما در صرافی محرز شده است، پس از کلیک بر روی عبارت Please Sign in در صفحه بعدی فیلدهای خالی مربوط به آدرس ایمیل و گذرواژه را پر کرده و روی دکمه Sign in فشار می دهیم.

علاوه بر این دارای ویژگیهای متعددی بوده که آن را به یک پلتفرم مبادله توکن پرطرفدار تبدیل کرده است. در اینجا باید همان کد 6 رقمی که Authenticator تلید کرده را وارد می نماییم. برای فعال سازی 2FA در کوینکس، ما نیاز داریم که برنامه رمز ساز گوگل را در گوشی خود نصب کنیم. توسط کلیک بر روی کلید کپی در زیر عبارت رشته ای، این عبارت را کپی کرده و در برنامه Authenticator وارد نمایید. اما نکته اصلی این است که تقریباً تمام داراییهای از دست رفته مجدداً بازیابی شدند و با استفاده از قرارداد بیمه کوکوین و کاربران، به آنها بازگردانده شد.

شاید فکر کنید که چرا صرافی به این قدرتمندی باید در یک جزیره وبسایت ایران ارز دیجیتال تاسیس بشه! فکر کنم تا الان این قسمت دیگه دستتون اومده باشه که روی Send code کلیک میکنیم و کدی به ایمیل ما ارسال میشه که باید این کد را در باکس شماره 2 وارد کنیم و در انتها روی دکمه Next که با عدد 3 نمایش داده شده کلیک کنیم. با توجه به قابلیتهایی که در نحوه سفارشهای این صرافی وجود دارد، انتظار میرود که استقبال کاربران از آن روز به روز بیشتر و بیشتر بشود. توجه بفرمایید با یک خرید تمام کشورها و سرورهای بالا را از ما دریافت خواهید کرد و با توجه به نیاز خود از کشوری که تمایل دارید استفاده نمایید. اما باید توجه داشته باشید احراز هویت به صورت کامل در صرافی کوکوین برای کاربران ایرانی مقدور نیست، زیرا همانند بایننس کوکوین نیز تمایل به ارائه خدمات به برخی از کشور ها نیست و ایران نیز در لیست کشور های تحریم وجود دارد که باعث می شود فعالیت کاربران ایرانی با احراز هویت کامل امری غیر ممکن باشد.

در این قسمت دو نمونه leverage یا ضریب اهرم وجود دارد.

همانطور که گفتیم، صرافی های بسیاری وجود دارد که ارزهای دیجیتال را پشتیبانی می کنند که دو مورد از معروف ترین آن ها صرافی کوینکس یا بایننس هستند که هر کدام از این صرافی ها برای خود یک سری مزایا و یک سری معایب دارند که قصد داریم با بررسی این مزایا و معایب، در انتها نتیجه گیری کنیم که کدام یک از این صرافی ها برای کاربران ایرانی گزینه مناسب تری به حساب می آید. پس از آن همانطور که دیدید دوباره آدرس ایمیل و پسورد را وارد کرده و روی Sign in کلیک می نمایید. اولین نکته آن است که هر بار وارد بخش Security شویم و تغییری را روی آن اعمال کنیم همانطور که در پایین صفحه نیز مشخص شده تا 24 ساعت قابلیت برداشت از حساب یا Withdraw بسته می شود. نکته دیگر آنکه با استفاده از گزینه Bind Mobile می توان از طریق تلفن همراه نیز یک تاییدیه روی اکانت داشته باشیم.