معامله مانیتور جمعه سیاه: صفحه نمایش 49 اینچی مینی LED سامسونگ 39 درصد تخفیف قبل از دوشنبه سایبری 2022 دارد.

حتی اگر از آن برای بازی استفاده نمی‌کنید، صفحه‌نمایش بزرگ برای نمایش چندین برگه کار می‌کند تا بتوانید هنگام ارسال ایمیل و شرکت در جلسه زوم، صفحات گسترده خود را پیگیری کنید. استفاده از چند مانیتور با این ابزار که به شما کمک می کند از یک صفحه سازماندهی شده بمانید، منطقی نیست.

بهترین معاملات گوشی های هوشمند جمعه سیاه

24 بهترین پیشنهادات تلفن جمعه سیاه در گوشی های آیفون و اندروید

 • صفحه نمایش خمیده 49 اینچی به شما دید پرنده ای می دهد، به خصوص در بازی های تازه منتشر شده و ریمسترهایی مانند ویچر III. صفحه نمایش 4K UHD Mini LED، همراه با صفحه نمایش منحنی، شما را در هنگام بازی در جلو و مرکز قرار می دهد. همچنین می‌توانید انتظار زمان‌های پاسخگویی ۱ میلی‌ثانیه را داشته باشید که زمان‌های پاسخ دقیق را برای زمانی که بیشتر به آن نیاز دارید، به شما ارائه می‌دهد.

  معاملات بازی جمعه سیاه 2022

  154 بهترین معاملات بازی جمعه سیاه در کنسول ها، لپ تاپ ها و بازی ها

 • همانطور که قبلا گفتیم، مانیتور است به قیمت 1399 دلار به فروش می رسد. Prime Day شاهد کاهش این مانیتور به 1599 دلار بود. ما انتظار نداشتیم که قیمت حتی بیشتر از این کمتر شود، بنابراین چه کسی می داند که برای چه مدت با این قیمت در دسترس خواهد بود. حتما امروز آن را به سبد خرید خود اضافه کنید برای استفاده از این فروش عالی و صرفه جویی 39% در این مانیتور گیمینگ درجه یک

  بهترین معاملات تبلت جمعه سیاه

  30 بهترین معامله تبلت جمعه سیاه در iPad، Fire HD، Kindle و موارد دیگر


 • منبع: https://www.zdnet.com/article/black-friday-monitor-deal-samsung-49-inch-mini-led-display-cyber-monday-2022-sale/#ftag=RSSbaffb68 بهترین معاملات تلویزیون جمعه سیاه

  74 بهترین پیشنهادهای تلویزیون جمعه سیاه در مدل های سامسونگ، سونی و ال جی

 • فروش و معاملات جمعه سیاه همچنان قوی است، به خصوص برای گیمرها. مورد ما در این مورد: مانیتور گیمینگ سامسونگ Odyssey Neo G9 دوباره به فروش می رسد به قیمت 1399 دلار، می توانید این غول بازی را روی میز خود بیاورید و در طول جلسات بازی تجربه ای واقعاً همه جانبه داشته باشید.

  معاملات لپ تاپ جمعه سیاه 2022

  42 بهترین پیشنهاد لپ تاپ جمعه سیاه در Dell، Lenovo، Mac و 2-in-1s

 • بهترین معاملات تبلت جمعه سیاه

  30 بهترین معامله تبلت جمعه سیاه در iPad، Fire HD، Kindle و موارد دیگر

 • samsung-odyssey-neo-g9.jpg

  سامسونگ
  جمعه سیاه و دوشنبه سایبری

  وبلاگ زنده: 100+ از بهترین معاملات جمعه سیاه هنوز موجود است

 • اگر مانیتور Odyssey Neo G9 را احساس نمی‌کنید، حتماً بهترین معاملات مانیتور ما را نیز بررسی کنید.