معامله تلفن سایبر دوشنبه: 429 دلار در Galaxy Z Fold 4 سامسونگ صرفه جویی کنید

همچنین: سه چیز در مورد گلکسی زد فولد 4 سامسونگ دوست دارم (و دو چیز که ای کاش بهتر بود)

توضیحات محصول را در یک جمله بنویسید.

تصویر: سامسونگ
اما ما تمام نشده ایم. دو دوربین دیگر نیز وجود دارد، با یک دوربین سلفی چهار مگاپیکسلی که زیر نمایشگر قرار دارد و یک دوربین 10 مگاپیکسلی دیگر که روی صفحه نمایشگر قرار دارد. بدون شک، The سامسونگ گلکسی زد فولد 4 یک تن وزن فناوری را در 9.3 اونس کوچک خود ارائه می دهد.


منبع: https://www.zdnet.com/article/cyber-monday-phone-deal-2022-samsung-galaxy-z-fold-4/#ftag=RSSbaffb68مدلی که ما در اینجا به آن اشاره می کنیم 429 دلار در آمازون تخفیف دارد. این قفل آنلاک شده توسط کارخانه است و دارای 512 گیگابایت است. اگرچه این تلفن تاشو نوآورانه، S Pen آماده است خود قلم خرید جداگانه است این دستگاه از شارژ سریع مبتنی بر USB C یا شارژ بی سیم پشتیبانی می کند که به هم ریختگی کابل روی میز شما را از بین می برد.

این گوشی دارای پنج دوربین است. پنج! سه دوربین در پشت دستگاه وجود دارد که شامل یک دوربین 50 مگاپیکسلی با زاویه دید عریض، یک دوربین 12 مگاپیکسلی فوق عریض و یک دوربین تله فوتو 10 مگاپیکسلی با زوم اپتیکال تا 3 برابر است. زوم اپتیکال گزینه بسیار بهتری نسبت به زوم دیجیتال است زیرا لنزهای زوم اپتیکال در واقع اجسام دور را بهتر می بینند، در حالی که زوم دیجیتال به سادگی پیکسل ها را افزایش می دهد.

را گلکسی زد فولد 4 جدیدترین داغ در سری Z سامسونگ است. با داشتن یک صفحه نمایش پوششی 6.2 اینچی و یک صفحه نمایش اصلی تاشو 7.6 اینچی، تمام املاکی را که در طول روز به آن نیاز دارید در اختیار خواهید داشت. جیسون سیپریانی خود ما سه ویژگی را در این گوشی پیدا کرده است که دوست دارد، از جمله نوار وظیفه اندروید 12 که در صفحه نمایش پایین قرار دارد، صفحه کلید نرمی که اکنون برای نمایشگر تاشو بهینه شده است، و سه دوربین، از جمله یکی از هیولاهای 50 مگاپیکسلی.

همچنین: وبلاگ زنده: بهترین معاملات دوشنبه سایبری 2022 در زمان واقعی