مسترکلاس رو امتحان کردم اینجاست که چرا ارزشش را دارد

داگلاس پیشگام پروفایل جنایی بود و روی 5000 پرونده خشونت آمیز برای اف بی آی کار کرد. در مجموعه‌ای از ویدیوهای MasterClass از 8 دقیقه تا 18 دقیقه، او پروفایل‌های جنایی را تجزیه می‌کند تا به بیننده کمک کند تا نحوه عملکرد آن را درک کند و همچنین امیدوار است که در زندگی خود ایمن بماند.

ویدیوهای Sessions که من دیدم فقط زیرنویس انگلیسی داشت، اما گزینه های سرعت و کیفیت مثل یک دوره معمولی بود.

خط پایین

منفی

  • بازپرداخت کامل برای قرارداد اشتراک جمعه سیاه 2 به 1 اعمال نمی شود

به MasterClass خوش آمدید

CLASS101+ دوره های زیادی را در موضوعاتی مانند تصویرسازی، موسیقی و عکاسی با 19.99 دلار در ماه ارائه می دهد.


منبع: https://www.zdnet.com/article/masterclass-review/#ftag=RSSbaffb68

Coursera برای جویندگان کار با مدارک، گواهینامه ها و دوره های مقرون به صرفه در زمینه های پردرآمد طراحی شده است. دوره های رایگان زیادی در این پلتفرم وجود دارد، اما اگر می خواهید گواهینامه دریافت کنید، احتمالاً باید هزینه آن را به صورت دوره به دوره پرداخت کنید. فراگیران مشتاق از Coursera Plus لذت خواهند برد، یک سرویس اشتراک که گواهینامه ها و آموزش های نامحدود را با قیمت 59 دلار در ماه ارائه می دهد.

تصمیم گرفتم دوره ویدیویی ویروسی ارائه شده توسط را امتحان کنم مارکز براونلی که 16.3 میلیون مشترک یوتیوب دارد. جلسات نسبت به دوره‌های معمولی در MasterClass حالت هدف‌محورتری دارند. هدف جلسه براونلی این است که بیننده مهارت هایی را که برای ساختن ویدیوهای باکیفیت نیاز دارد را به بیننده بدهد و او در طول مسیر تکالیفی می دهد تا بینندگان را در مسیر خود نگه دارد.

در بخش «جدید به کلاس کارشناسی ارشد» دوره جذاب «مثل یک نمایه اف بی آی فکر کن» را دیدم که توسط جان داگلاس تدریس شد.

من کیفیت ویدیو را در سطح بالایی یافتم و داگلاس مجری خوش‌حرف و خوش‌حرفی بود. اطلاعات از یک متخصص بود، اما به گونه ای ارائه شد که برای مخاطبان وسیع تری در دسترس و جذاب بود.

جلسات مسترکلاس

Mindvalley دوره‌هایی با پیام تغییر زندگی ارائه می‌دهد که باید با مخاطبان هدف MasterClass طنین‌انداز شود. در حال حاضر 99 دلار در ماه است.

از آن زمان MasterClass یک قالب عملی به نام Sessions اضافه کرده است که دارای یک برنامه درسی ساختار یافته 30 روزه با مشارکت همتایان و بازخورد دستیاران آموزشی است. نرخ عضویت هنوز بسیار معقول به نظر می رسد، از 180 دلار در سال شروع می شود، که 15 دلار در ماه خواهد بود. هر کلاس یک کتاب کار به همراه حدود 20 درس دارد که به طور متوسط ​​10 دقیقه طول می کشد. MasterClass هر ماه کلاس های جدیدی اضافه می کند که در صورت داشتن برنامه مناسب می توانید آنها را دانلود کرده و به صورت آفلاین تماشا کنید.

اگر به دنبال کاهش خدمات پخش با تمرکز بر تجربه‌های باکیفیت برای پول خود هستید، توصیه می‌کنم MasterClass را بررسی کنید.

جایگزین هایی که باید در نظر گرفته شوند

اول یک نظرسنجی سریع سه سوالی بود که در آن اهداف، دسته بندی های مورد علاقه و ساعات مطالعه در هفته من را می پرسید. بر اساس انتخاب های من، MasterClass 125 کلاس را برای در نظر گرفتن (از حدود 180 کلاس ارائه شده) پیشنهاد کرد. شما محدود به اینها نیستید و به دسته های دیگر دسترسی خواهید داشت. در پایان آن نظرسنجی، می توانید انتخاب کنید که آیا ثبت نام کنید یا خیر. تأیید دریافت خواهید کرد و از شما خواسته می شود که یک عکس نمایه (کمتر از 1 مگابایت) آپلود کنید — من برای این قسمت به دسکتاپ تغییر مکان دادم و هیچ مشکلی نداشتم.

MasterClass یک سرمایه گذاری قوی در توسعه خود است.

همچنین: چگونه می توانید سفر جبار به ماه را در زمان واقعی ردیابی کنید

و در حال حاضر یک وجود دارد قرارداد عضویت دو به یک در MasterClass برای جمعه سیاه، که در آن شما برای یک عضویت پرداخت می کنید و می توانید یکی را به صورت رایگان هدیه دهید. برای این بررسی، یک عضویت برای لذت بردن خودم خریدم و یک عضویت هدیه دادم.

چگونه با MasterClass در تلفن خود شروع کنید

MasterClass یک سرمایه گذاری قوی در توسعه خود است. این ویدیوی آموزنده از چهره های شناخته شده ارائه می دهد و امتحان کردن آن بسیار کم هزینه است زیرا دوره بازپرداخت کامل 30 روزه را ارائه می دهد. به خاطر داشته باشید که اگر قرارداد اشتراک جمعه سیاه 2 به 1 را انجام دهید و MasterClass را به شخصی هدیه دهید، بازپرداخت اعمال نمی شود.

من انتخاب کردم که با عضویت فردی با 180 دلار در سال بروم. این مبلغ به عنوان 15 دلار در ماه ذکر شده است، اما توجه داشته باشید که اگر عضویت خود را پس از دوره بازپرداخت 30 روزه و قبل از پایان سال لغو کنید، ماه های باقیمانده بازپرداخت نمی شود.

طرفداران

  • فیلم های متخصصان مشهور
  • زیرنویس ها به زبان های انگلیسی، آلمانی، اسپانیایی و فرانسوی ارائه می شوند
  • چندین گزینه کیفیت و سرعت ویدئو
  • بازپرداخت کامل ظرف 30 روز پس از خرید (ممکن است در برخی معاملات اعمال نشود)
می توانید از طریق مرورگر وب یا تلفن خود ثبت نام کنید. روند مشابه است. من تصمیم گرفتم با انتخاب تبلیغات دو به یک در آیفون 11 خود ثبت نام کنم.

همچنین: Mastodon توییتر نیست، اما با شکوه است

کلاس نمونه: «مثل یک نمایه گر اف بی آی فکر کن» جان داگلاس

نام های معروفی مانند مادلین آلبرایت، آر ال استاین، ایندرا نویی، دکتر جین گودال و سرنا ویلیامز چه وجه اشتراکی دارند؟ همه آنها دوره هایی را از طریق MasterClass تدریس کرده اند. این یک پلت فرم غنی از اعتبار و اشباع از الهام است.

غوطه ور شدن در کلمات برخی از بت هایم و یادداشت خردی که آنها باید به اشتراک می گذاشتند، تجربه ای متعالی بود. و نسبت به جذب ویدیوهای یوتیوب با هزاران تبلیغات و توصیه‌های پراکنده در پلتفرم، حواس‌پرتی کمتری داشت. تماشای MasterClass برای مدتی جایگزین سرویس‌های پخش مانند Hulu و Netflix برای من شد: MasterClass هم آرامش‌بخش و هم سازنده احساس می‌کرد.

در اینجا MasterClass در دسکتاپ به نظر می رسد.

شرین شیبو/ZDNET

وجود دارد سه گزینه عضویت: فردی، دوتایی و خانوادگی. گزینه عضویت Duo گزینه ای است که با ورود به آن صفحه به طور خودکار انتخاب می شود و نرخ آن 20 دلار در ماه یا 240 دلار در سال است.

ثبت نام MasterClass

شرین شیبو/ZDNET

قیمت گذاری

کلاس ها را می توان با سرعت 0.5x، 1x، 1.5x و 2x بازی کرد. زیرنویس ها به زبان های انگلیسی، آلمانی، اسپانیایی و فرانسوی ارائه می شوند. گزینه های کیفیت فیلمبرداری خودکار، 360p، 540p، 720p و 1080p هستند.

یادگیری یک مهارت یک چیز است، یادگیری آن از کسی که در آن زمینه موفقیت قابل اثبات و تجربی دارد چیز دیگری است. وقتی پیشنهادهای دوره را مرور کردم، نمی‌توانستم جلوی طرفدار شدن را بگیرم:آنها هستند در مستر کلاس؟”

جلسات یک تغییر عملی در دوره های MasterClass هستند. شما پروژه‌ها و فعالیت‌ها را در قالب ساختاریافته 30 روزه دریافت می‌کنید و می‌توانید کار خود را با همکارانی که در دوره شرکت می‌کنند به اشتراک بگذارید، و از TA در مورد آنچه ارسال می‌کنید بازخورد دریافت کنید. در صورت نیاز، می‌توانید یک یا دو روز را در برنامه جابجا کنید – سخنرانی‌ها از قبل ضبط شده‌اند، بنابراین می‌توانید هر زمان که مایل بودید از جایی که آن را ترک کردید ادامه دهید.

در اینجا چند گزینه Sessions وجود دارد که برای من قابل توجه بود:

من چند سال پیش اشتراک MasterClass داشتم و از آن برای گذراندن دوره های نویسندگی از مارگارت اتوود، جیمز پترسون، جودی بلوم و نیل گیمن استفاده کردم. (آموزش به صورت فیلم های ضبط شده و راهنماهای قابل دانلود است؛ انتظار تعامل و بازخورد از مربیان را نداشته باشید. سوالات متداول MasterClass برای جزئیات بیشتر.)