مراحل نصب دوربین مداربسته چیست؟ انواع درب های اتوماتیک | arya-cctv

تنظیمات مرتبط با دستگاه مانند زمانبندی ضبط و تنظیمات نور را انجام دهید. در هنگام جایگذاری دوربین در نقاط تعیین شده باید به این نکته توجه نمود که دوربین ها در زاویه ای درست نصب شوند تا برای مثال در معرض تابش نور مستقیم خورشید نباشند. در هنگام اضافه کردن دوربین‌ها، دقت کنید که دوربین‌ها را تک تک وصل نموده و IP آنها را تغییر دهید تا تداخل IP به وجود نیاید. کپی رایت تمامی حقوق مادی و معنوی این سرویس (وب سایت و اپلیکیشن های موبایل) متعلق به دریچه تجربه نو (سنجاق) است. در تلاش است تا خدمات خود را با ارزان ترین قیمت، بالاترین کیفیت و مطابق با استانداردها، به مشتریان… همانطور که در بالا گفته شد استفاده از این سیستم در خیلی از موارد شما را از استخدام نیروی نگهبان بی نیاز می‌کند.

  • دوربین مداربسته باید در ارتفاع مناسبی قرار گیرد تا از دسترس سارقین و افراد خرابکار دور باشد.
  • بعد از شناسایی ورودی ها و خروجی ها باید خروجی تصویر که قبلا معرفی کردیم, از طریق کابل تصویر RG59 (که دو طرف آن با فیش BNC اتصال خورده) به دستگاه DVRذخیره ساز تصویر, متصل کنید.
  • برای مثال شما می توانید محل کار خود را با استفاده از دوربین مداربسته از درون خانه مشاهده کنید.
  • همچنین برای انتقال تصویر دوربین مداربسته اکسوم در سیستم ها و کامپیوتر ها میتوان از نرم افزار گارد استیشن استفاده کرد.
  • اگر شناخت کافی در مورد دوربین مداربسته و تجهیزات و همچنین مهارت لازم جهت کابل کشی اصولی را دارید، با اصولی که در این مقاله به شما گفتیم می توانید اقدام به نصب دوربین مداربسته نمایید.

بر این اساس قیمت نصب دوربین مداربسته در تهران بنا بر تعرفه مشخصی تعیین می شود. امروزه با گسترش تکنولوژی دسترسی به خدمات بسیار ساده تر از گذشته است. به راحتی طی جستجو در اینترنت می توانیم با نیروهای نصاب دوربین مداربسته در تهران آشنا شویم.

اصول اولیه نصب دوربین مدار بسته

چون کافه آموزشگاه دارای پروانه تاسیس از سازمان آموزش فنی حرفه ای کشور میباشد و جزء بهترین آموزشگاه های مجله خبری دوربین مداربسته آریامیباشد. سیستم های مداربسته علاوه بر کابل کشی برای ارسال اطلاعات و تصاویر نیاز به کابل کشی برای انتقال برق نیز دارند. تجهیزات مداربسته با توجه به وجود نوسانات برق نیاز به آداپتور و منابع تغذیه استاندارد دارند. آداپتور و منبع تغذیه نقش مهمی در حفاظت از تجهیزات در برابر نوسانات برق دارند.

اجرای سیم کشی دوربین مداربسته

این دسته معمولا برای محیط هایی استفاده می‌شود که قرار است فاصله طولانی تحت پوشش باشد که به شکل استوانه‌‌ ای و مخروطی است. عموما از این نوع دوربین‌ها بیشتر در محیط هایی استفاده می‌شود که امنیت خیلی ضروری و مهم است، مثل بانک ها و مراکز مهم دولتی. مثلا دوربین تحت شبکه گنبدی که پوشش ویدیویی ۳۶۰ درجه ای را از یک دوربین با یک آدرس IP اختصاصی ارائه می دهد. پایه و اساس دوره های کافه آموزشگاه کاملا عملی میباشد و هنرجویان گرامی توسط اساتید خبره و باتجربه در بازارکار مربوطه آموزش می بینند.

دراین روش سیم کشی, منبع تغذیه و ضبط کننده در یک محل قرار می گیرد. سیم های برق و تصویری دیوار را به اتاق زیر شیروانی می رسانند تا محل مورد نظر دوربین قرار بگیرد و از یک سوراخ کوچکی در پشت دیوار نصب شود. در نظر داشته باشید که دوره آموزش دوربین مدار بسته یک دوره کوتاه مدت است و فرد با انواع سخت‌افزار، نرم‌افزار، نصب، نگهداری و بهره‌برداری دوربین مدار بسته را آموزش ببینند. برای سیم کشی دوربین های مداربسته تحت شبکه نیاز است بعد از اتصال دوربین به محل مورد نظر خود ، با استفاده از داکت و کابل شبکه سیم کشی را انجام دهید. سیم کشی باید به گونه ای انجام شود که ابتدا های کابل های شبکه متصل شده به دوربین ها ، همگی به سوئیچر شبکه متصل شوند و سپس یک کابل شبکه از سوئیچر شبکه به NVR متصل شود.

http://66toolkit.ir