فیلم آموزش مرور تصاویر ضبط شده دوربین مدار بسته دوربین مداربسته ، سیستمهای حفاظتی امنیتی ، الکامپ

با فرض این که این دوربین برای شرایط شما مناسب است، آن را خریداری کرده و برای نصب آن اقدام کنید. نتایج خوبی که یک فرد، خواه مالک یک منزل مسکونی ساده باشد خواه صاحب طلافروشی یا کارخانه ها و ساختمان های تجاری گران قیمت، از نصب دوربین می گیرد، دهان به دهان بین مردم می چرخد. پایتخت فناوری نیز بعد از بررسی شرایط و نیازها و تقاضای جامعه، دوره های آنلاین برگزار می کند.

آمار سایت

که در این مقاله به آن پرداخته شده است، اقدام به خرید دوربین مداربسته نمایید. دوربین مدار بسته AHD با وسیله آداپتور به نزدیک‌ترین پریز یا انشعاب برق متصل شود. با ارائه نظرات خود در مورد مقالات تخصصی دوربین های مدار بسته با ما صحبت نمائید در فرصت های آتی پیشنهادات شما ارزیابی شده و حدالمکان مقالات درخواستی در سایت آریا گستر الکترونیک نوشته و ثبت خواهد شد . استفاده از این لنز ها باعث افزایش هزینه خرید دوربین مدار بسته خواهد شد . مکانهای بزرگ از قبل کارخانجات و مکان های حساس که نیاز به نظارت دقیق تری دارند نیاز به سیستم حفاظت تصویری دستگاه NVR به همراه دوربین های شبکه یا IP ، هارد دستگاه NVR ، سوکت شبکه ، کابل هشت رشته شبکه انتقال تصویر و آداپتور دارند .

باید توجه داشته باشید که انجام هر یک از این مراحل مستلزم رعایت استانداردهای خاص خواهد بود. دوربین‌های مداربسته بر اساس شرایط انواع مختلفی دارند که هم از نظر ظاهری و هم از نظر تکنولوژی با همدیگر متفاوت هستند. این دوربین‌ها هرکدام در محیط مخصوص خود و باتوجه‌به کاربردی که خواهند داشت مورداستفاده قرار می‌گیرند. پس باید با انواع دوربین‌های مداربسته آشنا شوید تا بتوانید نسبت به مکان بهترین انتخاب ممکن را داشته باشید. ما در این بخش به چند نوع از این دوربین‌ها و کارایی آنها اشاره خواهیم کرد. ما در زمینه نصب و فروش دوربین مداربسته، دزدگیر اماکن، سانترال و شبکه فعالیت می کنیم.

اگر همچنان مشکلاتی وجود دارد و دوربین را روی نیمکت آزمایش کردید. هنگام نصب هر کابل اترنت مراقب باشید که کابل به شدت خم یا کشیده نشود – این عمل می تواند کابل را بشکند و باعث عدم اتصال و یا قطع اتصال شود. © تمامی حقوق برای آموزشگاه فنی و حرفه ای دارالفنون محفوظ می باشد.

و همچنین برای ذخیره تصاویر باید یک ضبط کننده و هارد دیسک نیز فراهم نمود که این موارد محدودیت هایی برای افراد ایجاد می کند. برای اجرا و نصب این دوربین‌های مداربسته، به دوربین‌های تحت شبکه یا همان آی پی، NVR و همچنین سوئیچ شبکه نیاز است. در این شیوه دوربین‌ها تصاویر دریافتی را با کمک کابل‌های Cat۶، Cat۵e، Cat۵ و غیره به سوئیچ شبکه و دستگاه NVR منتقل می‌کنند. پس شما بعد از شرکت در این دوره آموزشی می‌توانید بلافاصله از طریق تعمیرات انواع دوربین‌ها شروع به کسب درآمد کنید. این دوربین ها در نقطه ای مشخص قرار گرفته .و یک زاویه دید ثابت در اختیار کاربر قرار می دهد. دوربین های مداربسته ثابت برای نظارت هر روزه بر روی یک مکان ثابت مناسب هستند .

دومین مرحله نصب، انتخاب ابزار ها و قطعات مناسب

راز موفقیت شما انتخاب درست برای شروع یادگیری دوره نصب دوربین های مداربسته و انتقال تصویر، نترس بودن برای شروع کار و انجام اولین پروژه است. به ما اطمینان کنید و با کمترین هزینه ممکن، بهترین آموزش را با طعمی دلنشینن تجربه کنید. کافی است تا چند نصب ابتدایی را انجام دهید تا بقول معروف دست شما در این مقوله نیز راه بیافتد. بله برای گذراندن دوربین IP حتما باید دوره نصب دوربین مداربسته آنالوگ را بگذرانید.

درآمد حاصل از نصب دوربین بر اساس هزینه های ذکر شده در بالا برای موارد ذکر شده می باشد که می تواند کاملا متغیر باشد. اما در هر صورت می توان کل هزینه را از این طریق با در نظر گرفتن استان ها و شهرهای مختلف تخمین زد. DVR مخفف Digital Video Recorder و NVR مخفف Network Video Recorder است.

این نوع سنسورها دارای مصرف برق کمی بوده و می توانند رقیب جدی برای CCD و CMOS باشند و با پایین آمدن قیمت و اقبال عمومی جای خود را در بازار مصرف باز خواهند کرد. دوربین مداربسته سال هاست که به عنوان یک ابزار کارامد نقش مهمی در تامین امنیت… یکی از بهترین مزیت‌های این نوع دوربین‌ها، ضبط تصاویر با زمان‌بندی خاص است. علاوه بر فعال بودن تشخیص حرکت می‌توان ضبط زمان‌بندی شده را هم فعال نمود تا در زمان‌های خاص مورد نظر، تصاویر را ذخیره نمود و آن را در آرشیو ویدیویی خود ذخیره نمایید. این ویژگی می‌تواند در ساعت‌های خاص که بیرون از خانه هستید امنیت بیشتری در خانه برقرار نماید. نرم‌افزار Briton VMS یکی از پرکاربرد ترین نرم افزارهای برایتون است که می توانید بر روی سیستم عامل ویندوز خود استفاده کنید.

  • تا جایی که می‌توانید کابل را از موتورهای برق، ژنراتورها، بخاری‌های القایی، تجهیزات اشعه ایکس و فرکانس رادیویی، مایکروویو یا منابع راداری دور کنید.
  • هرگز کابل را در فاصله 180 سانتی متری تابلو برق یا جعبه فیوز قرار ندهید.
  • هنگامی که سیگنالی به رایانه ارسال می‌شود، هدف دقیق دوربین تنظیم می‌شود.
طبق راهنمای جامع نصب دوربین مدار بسته ، نباید دوربین در معرض نور مستقیم خورشید حتی در برهه‌ای از روز نیز قرار گیرد. عکس این موضوع هم مهم است و نباید دوربین در مکان‌هایی با سطح نور کم نصب شود. اولین اریا سی سی تی وی و بزرگ ترین عاملی که شما باید اطمینان حاصل کنید منبع تغذیه مناسب و مداوم در محلی که برای نصب دوربین انتخاب است. این کار برای اطمینان از عدم اختلال در روند ضبط دوربین مدار بسته ضروری است.