صفحه اصلی فروشگاه آنلاین دریچه های تنظیم هوا و تهویه

یکی از انواع دریچه ها که از جنس چوب است و استفاده از آن در مکان های مختلف امکان پذیر است. این نوع دریچه تهویه از قدیمی ترین نوع دریچه ها بوده که در گذشته برای کبله های چوبی در مناطق جنگلی یا باقت قدیمی روستا ها استفاده میشد . از انواع دیگر دریچه هوا می توان به انواع مشبک اشاره نمود که برای وسایلی که جریان هوای رفت و برگشت دارند کاربرد دارد.

صداگير کانالی گرد

البته لازم به ذکر است که گونه ای از دریچه هوا ی اسلوت ، دریچه هوا ی اسلوت قوسدار میباشد که امکان تعبیه ی دمپر در این مدل وجود ندارد . از این دریچه هوا هم در سیستم رفت و هم در سیستم برگشت هوا استفاده می شود . این کالا همانطور که از نامش پیداست، امکان جهت دهی باد را به چپ و راست و بالا و پایین را برای ما فراهم می کند. در کارخانه تهران دما دریچه هوا قابل تنظیم در متریال های چوبی، آلومینیومی و آهنی تولید و عرضه می گردد. در این صفحه از وبسایت این مجموعه تمامی تصاویر و مدل های تولیدی درح شده است‌. مشتریان و متقاضیان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر و خرید دریچه هوا قابل تنظیم با کارشناسان فروش تهران دما تماس بگیرند.

  • در این دریچه هوا جنس پره های عمودی و افقی دریچه هوا، از ورق آلومینیوم است.
  • با بكارگیری انواع حسگرها در داخل و خارج ساختمان و با بكارگیری یك سیستم واحد میتوان بصورت لحظه ای ، کنترل تمامی شرایط اسایشی و امنیتی را در اختیار داست و از انها در جهت رسیدن به شرایط ایده ال استفاده کرد.
  • و با توجه به سفارش مشتری متغیر خواهد بود البته ابعاد استاندارد آن در بازار موجود است و می توانید به راحتی از مبان آنها با توجه به نیاز خود خریداری انجام دهید.
  • جهت افزایش زیبایی و تثبیت رنگ آن از رنگ کوره‌ای الکترواستاتیک استفاده شده و محدودیتی جهت نصب دمپر هوا یا ساخت مدل‌های متنوع دریچه‌های گرد نخواهد داشت.
  • برای نصب دریچه فلزی هوا , تهویه آسیا و یا هر نوع دریچه دیگری باید از افراد با تجربه و کار کرده کمک بگیرید.
دریچه های تایلی نیز برای نصب بر روی سقف کاذب بکار می رود که دارای انواع یک دو سه و چهار طرفه می باشد. اگر هواکش یا هر سیستم هوارسان دیگری نیاز به دریچه هوا در سقف داشته باشد می توان از دریچه هوا در سقف استفاده کرد که در رنگ ها و کل های مختلفی تولید می شود. هواکش ها ابزاری برای تهویه هوا هستند که موجب ورود هوای تازه به داخل ساختمان می شوند و هوای درون ساختمان را نیز به خارج هدایت می کنند. زمانی که در مورد سیستم های هوارسانی و یا هواساز ها صحبت به میان می آید حتما با یکی از قطعات مهم آنها یعنی دریچه هوا نیز آشنا خواهید شد.

صفحه اصلی فروشگاه آنلاین دریچه های تنظیم هوا و تهویه

همچنین این نوع دریچه‌ های تهویه خطی به نوع دمپردار و بدون دمپر در بازار عرضه می‌ شوند و پره‌ های آن بصورت 15 و 30 درجه قابلیت طراحی دارند. قیمت دریچه‌های هوای رفت یا برگشت و دریچه‌های بازدید با توجه به جنس و مدل آن متفاوت است. قیمت‌ها معمولا براساس مقدار مساحت سطح مقطع دریچه (هر اینچ مربع از مساحت) تعیین می‌گردد.

هوای ورودی و خروجی از سیستم تهویه توسط دریچه در امتداد طول محیط باشد. جهت مشاوره، اطلاع از قیمت دریچه خورشیدی و خرید دریچه خورشیدی با ما تماس بگیرید. دریچه‌ گردبا پوشش رنگ کوره‌ای خود نسبت به سایر مدل‌ها دارای مقاومت بیشتر در برابر خوردگی، فرسایش و رطوبت شده است. کاربرد انواع لوله فلکسیبل یا لوله خرطومی فلکسی نگهداری، محافظت در برابر آسیب و عبور دادن انواع کابلهای الکتریکی، جریان هوا، گاز و مایعات می باشد. مدل های مختلف لوله خرطومی فلکسیبل انواع لوله فلکسیبل چیست؟ حال که متوجه شدید لوله فلکسیبل چیست می خواهیم شما را با انواع…

راهنمای خرید دریچه هوا گرد