راه‌اندازی Google Pixel: چگونه رویداد Made by Google را تماشا کنیم و انتظار چه چیزی را داشته باشیم

دستگاه های پیکسل گوگل روی یک میز.

تصویر: گوگل

ZDNET پوشش کامل رویداد را در صورت وقوع خواهد داشت.

انتظار دارید گوگل در این رویداد چه چیزی را اعلام کند؟ نظر بدهید و در زیر به ما اطلاع دهید!


منبع: https://www.zdnet.com/article/google-will-officially-unveil-the-pixel-watch-and-pixel-7-lineup-oct-6-in-brooklyn/#ftag=RSSbaffb68

گوگل همچنین می تواند محصولات و سورپرایزهای بیشتری را برای راه اندازی در این رویداد آماده کند. در گذشته، این شرکت از رویدادهای Made By Google برای عرضه محصولات خانه هوشمند اضافی مانند بلندگوها و نمایشگرهای هوشمند استفاده کرده است.

Pixel 7 و Pixel 7 Pros در کنار یکدیگر قرار گرفته اند.

تصویر: گوگل

گوگل به طور رسمی گوشی های پیکسل 7 و پیکسل 7 پرو را در این رویداد و همچنین اولین ساعت هوشمند ساخته شده توسط گوگل، گوگل پیکسل واچ را معرفی خواهد کرد. این غول فناوری همچنین گفت که در این رویداد موارد اضافه شده به مجموعه خانه های هوشمند Nest را اعلام خواهد کرد.

همچنین: بهترین گوشی پیکسل چیست و مدل های مختلف آن چگونه با هم مقایسه می شوند؟

گوگل آن را حفظ خواهد کرد ساخته شده توسط گوگل رویداد اصلی در روز پنج‌شنبه، 6 اکتبر. در این رویداد، Google آخرین دستگاه‌های Google Pixel خود، از جمله Pixel 7 و Google Pixel Watch را عرضه خواهد کرد. این رویداد به صورت زنده پخش می شود و از تماشای عموم استقبال می شود. اگر تصمیم می‌گیرید که آیا می‌خواهید آهنگ را تنظیم کنید یا نه، در اینجا همه چیزهایی است که باید در مورد رویداد بدانید.

چگونه تماشا کنیم؟

رویداد Made by Google در ساعت 10 صبح به وقت شرقی یا 7 صبح به وقت محلی آغاز می‌شود و پخش مستقیم خواهد شد. در صفحه فرود رویداد در وب سایت Google. رویداد واقعی در بروکلین، نیویورک برگزار خواهد شد، اما حضور حضوری محدود به اعضای مطبوعات است. با این حال، عموم مردم می توانند بدون نیاز به ثبت نام قبلی، پخش زنده رویداد را تماشا کنند.

در صفحه رویداد، می‌توانید رویداد Made by Google را به تقویم خود اضافه کنید تا پخش زنده را در روز راه‌اندازی تماشا کنید. اگر رویداد را از دست دادید، نگران نباشید، گوگل پس از آن رویداد ضبط شده را ارسال می‌کند و ZDNET مطمئن می‌شود که به‌روزرسانی‌های زنده را با آخرین اخبار دریافت می‌کند.

چه انتظاری داشته باشیم؟