دوره آموزش نصب دوربین مداربسته؛ 100%عملی با مدرک بین المللی | arya-cctv

این تجهیزات شامل، دوربین ها، کابل ها و دستگاه های dvr هستند. یکی دیگر از مولفه های یک دوره مناسب آموزش این مرحله از نصب به صورت دقیق و با مثال های عملی است. چرا که اگر محل دوربین به صورت دقیق و مناسب انتخاب نشود حتی بهترین ابزارها هم کارایی نخواهند داشت. همچنین در محل قرارگیری دوربین نباید نور خورشید و گیاهان مانع از انتقال درست تصویر شوند. با وجود فراگیر بودن استفاده از دوربین مداربسته در جهان، در ایران هنوز این مسئله به حداکثر پتانسیل خود نرسیده است.

  • علاوه بر این نوع اشتغال، کارآموزان به طور مستقل نیز می توانند در پلتفرم ایزی تعمیر ثبت نام نموده و کار نصب و تعمیرات را انجام دهند.
  • برای این کار آموزشگاه های مختلفی وجود دارند که به آموزش به افراد علاقمند در این زمینه می پردازند.
  • برکسی پوشیده نیست که یکی از مهمترین اهداف نصب سیستم های امنیتی و دوربین مداربسته جلوکیری از ارتکاب جرم و سرقت است.
  • در زمینه اشتغال به کار و راه اندازی کسب کار هنر جویان را حمایت میکند.
  • این دوربین ها به دلیل نوع موتور به کار رفته در ساختار خود گرانتر می باشند و برای کاربری هایی مناسب است که می خواهند نقاط مختلف را بررسی کنند و یا سوژه مورد نظر را تعقیب نمایند.
  • از دیگر نکات نصب دوربین مداربسته توجه به محل قرارگیری دستگاه ضبط است که باید از نظر امنیت، دما و راحت بودن کابل کشی در آن محیط (از دوربین ها به دستگاه ضبط) مورد بررسی قرار گیرد.

مهم ترین نکته در انتخاب دوربین مناسب، رزولوشن و وضوح تصویر دوربین است. همیشه بالا ترین وضوح تصویر بهترین انتخاب نیست بلکه باید با توجه به طول و عرض محلی که نیاز به دوربین مدار بسته دارد، رزولوشن دوربین را انتخاب کنید. محل قرار گیری دوربین باید به گونه ای باشد که در صورت نیاز، چهره افراد به خوبی توسط دوربین پوشش داده شود. هر چقدر رزولوشن دوربین بیشتر باشد، هزینه آن هم بالا تر خواهد بود. دوربین مداربسته انواع مختلفی دارد و هرکدام با تکنولوژی خاصی طراحی و تولید گردیده اند و در موارد خاصی کاربرد دارند.

آموزش مرحله ای نصب دوربین مداربسته IP

البته علت قیمت بالای این دوربین ها این موضوع است که این دوربین ها توانایی پردازش و ذخیره ی تصاویر را در خود دوربین دارند. اغلب دوربین ها در فضای داخلی و برخی دیگر در فضای بیرون نصب می شوند. از این رو باید کاملا با شرایط آب و هوایی و میزان رطوبت محل نصب هماهنگ باشند. در Data Sheet دوربین ها گستره دمایی مورد نیاز دوربین برای عملکرد مطلوب قابل مشاهده است.

مشاوره رایگان جهت خرید و نصب دوربین مداربسته

در این مقاله قصد داریم آموزش نصب دوربین مدار بسته تحت شبکه IP را در اختیار شما قرار بدهیم. پس تا انتهای مقاله آموزش نصب دوربین مدار بسته تحت شبکه یا همان دوربین های مداربسته ip با ما همراه باشید. در دوره آموزش نصب دوربین مداربسته پیرامون انتخاب پکیج های دوربین مداربسته متناسب با نیاز ها و شرایط صحبت خواهد شد. به طور کلی می توان دوربین های مداربسته و تجهیزات و وسایل مرتبط با آن را به صورت جداگانه تهیه نمود. اما معمولا این دوربین ها و تجهیزات متناسب با آن ها به صورت پکیج در بازار موجود است که استفاده از آن ها، به صرفه تر خواهد بود.

بهترین برندهای دوربین مدار بسته

از این رو مدت زمانی که دوربین می تواند تصاویر را ذخیره کند به عوامل مختلفی همچون؛ میزان حافظه هارد یا رم، تعداد دوربین، کیفیت تصاویر، استفاده از قابلیت تشخیص حرکت و … است. جهت محاسبه دقیق مدت زمان ظرفیت ضبط و ذخیره دوربین می توانید نرم افزار محاسبه مدت زمان ضبط تصاویر با دوربین را دانلود کنید. مجله خبری دوربین مداربسته آریا این مساله به خصوص در لوازم الکترونیکی مثل گوشی موبایل، لپ تاپ، دوربین مداربسته و .. از این رو شرکت های خوش نام و مطرح دوربین مداربسته توجه بیشتری بر روی کیفیت ساخت، طول عمر محصول، تکنولوژی آن دارند. عموما بهترین برندهای موجود دوربین مداربسته در ایران از نظر قیمت به سه دسته تقسم می شوند.

http://66toolkit.ir