دوربین مدار بسته خرید و قیمت دوربین مداربسته CCTV

کسب‌وکارهایی مانند بانک‌ها و کازینوها باید دوربین‌های HD را انتخاب کنند تا اطمینان حاصل شود که بازدیدکنندگان از محل خود با وضوح کامل عکس گرفته می‌شوند. فیلم ضبط شده قادر خواهد بود در صورت ارتکاب جرم هویت غیرقابل انکاری را ارائه دهد. همانطور که از نام آن پیداست، این دوربین ها برای عملکرد بهینه در شرایط سیاه و سفید طراحی شده اند.

دوربین مداربسته بولت دید در شب

با توضیحاتی که دادیم، متوجه شدید که هر کدام از انواع دوربین مداربسته آنالوگ، تحت شبکه یا به عنوان مثال نوع دوربین مداربسته دید در شب برای اهداف و مکان های خاصی (منازل یا ادارات و در فضای باز یا بسته) به کار می روند. هر دوربین مداربسته مجموعا دارای یک سری ویژگی ها یا شرایط کار است که معمولا در بخش مشخصات یا کاتالوگ دستگاه به آن اشاره می شود که دمای مناسب برای بهترین عملکرد دوربین نیز در آن ذکر شده است. دمای مناسب برای عملکرد صحیح در انواع دوربین های مداربسته تحت شبکه با یکدیگر متفاوت است. برخی از دوربین های مداربسته می توانند در رنج های دمایی 55+-10- نیز عملکرد خوبی داشته باشند. برخی حتی می توانند در سرمای سخت و رنج دمایی منفی 30 یا منفی 40 درجه نیز بدون اختلال کار کنند. در حقیقت، برخی از دوربین ها و سیستم های امنیتی می توانند در دماهای بسیار بالاتر و یا بسیار پایین تر از درجه حرارت اعلام شده نیز عملکرد خوبی داشته باشند.

این نوع دوربین بیشتر برای امنیت و نظارت در محیط داخلی و فضای باز مورد استفاده قرار می‌گیرد. شکل دوربین باعث می‌شود افراد نتوانند به راحتی تشخیص دهند که دوربین از کدام سمت تصویر برداری می‌کند. این دوربین مدار بسته با قابلیت بزرگنمایی و کوچک نمایی بدون arya-cctv.ir از بین بردن تمرکز به شما امکان می‌دهند فاصله کانونی و زاویه را تنظیم کرده و بزرگنمایی را کم یا زیاد کنید. مرکز پخش تکنوسان، با آرزوی ایجاد شفافیت در بازار IT ایران و از بین بردن هزینه های اضافی خرید، فروشگاه اینترنتی تکنوسان را راه اندازی نمود.

فول پک دوربین مدار بسته FULL HD دید در شب با نصب

دوربین های مداربسته ضد نور ICR برای جبران تاریکی، کمبود نور و یا مهار نور بیش از حد خورشید یا مادون قرمز دوربین مداربسته مجهز به فناوری ICR می شود. می توان گفت که ICR که یک فیلتر است که نور دوربین را متعادل و یا تک رنگی کرده و تصاویری واضح و شفاف ارائه می دهد. همچنین در هنگام ضبط تصویر در روز که نور خورشید می تابد و نور طبیعی مادون قرمز وجود دارد برای جلوگیری از خرابی تصاویر ضبط شده توسط دوربین های مداربسته ویژگی ICR به دوربین اضافه می شود.

محصولات ویژه

یکی از موارد قانونی این است که کارفرما باید به شیوه ای عمل کند که اعتماد و اطمینان متقابل بین کارمند و کارفرما حفظ شود. شرط قانونی بعدی این است که کارفرما نمی تواند اطلاعات خصوصی کارمندان را از طریق دوربین مداربسته مورد بازرسی قرار دهد. در تمام مکان های مجاز که دوربین مدار بسته در آن نصب می شود، بنابر قانون باید نصب و راه اندازی برچسب یا تابلو، برای همه افراد اطلاع رسانی صورت گیرد. در شکل زیر نمونه ای از تابلوی اعلام نظارت توسط دوربین مداربسته را می بینید.

در واقع دوربین های امنیتی قادر به نظارت بر مناطقی هستند که به راحتی قابل دسترسی نیستند و از این رو استفاده از این نوع دوربین ها می تواند کمک بسیار بزرگی را در حفظ امنیت افراد جامعه نماید. سنسورها که در داخل دوربین های مداربسته قرار دارند تصاویر را ضبط می کنند و سپس روی یک مانیتور آن را نمایش می دهند. وضوح تصویر یک دوربین را می توان با استفاده از نمودار وضوح اندازه گیری کرد و سپس به صورت گرافیکی چاپ و مورد ارزیابی قرار داد. این دوربین ها تصاویر را تجزیه وتحلیل کرده و یا بوسیله حسگر فوتوالکتریکی مشخص می کند که باید از نور مادون قرمز استفاده یا آن را حذف کند. سیستم های مداربسته مبتنی بر IP به گونه ای طراحی شده اند که از طریق یک آدرس دسترسی تصاویر ضبط شده از طریق شبکه به کامپیوتر یا دستگاههای دیگر منتقل شده و قابل پخش می شود.

  • نوع طراحی این دوربین ها باعث شده است که برای نصب در محیط های مسقف مناسب باشند.
  • بنابراین حتی زمانی که از راه دور کنترل نمی شود، دوربین می تواند منطقه بسیار بزرگ تری را پوشش دهد و همان کار چندین دوربین ثابت را انجام دهد.
  • اگر یک نگهبان دارید که فید ویدیوی زنده را در سایت نظارت می کند، انتخاب ایده آلی است.
  • مهمترین ویژگی این دوربین ها قابلیت جابجایی لنز می باشد و همین موضوع کاربری آنها را افزایش داده است.
  • همان‌طور که می‌دانید در تمامی کشورهای جهان برای کنترل ترافیک از دوربین مداربسته استفاده می‌کنند.