دوربین مدار بسته حرفه ای خانگی خرید اینترنتی انواع دوربین مدار بسته!

باشند ، dvr های موجود در بازار در دو دسته کلی نیز تقسیم بندی می شوند. این دوربین ها در واقع دوربین های آنالوگی هستند که پرت خروجی شبکه نیز در آنها تعبیه شده است. کیفیت آنها آنالوگ است و امکان استفاده از آنها بصورت دوربین آنالوگ و یا دوربین تحت شبکه وجود دارد. نخستین سیستم مداربسته در سال 1942 میلادی توسط شرکت زیمنس آلمان به منظور arya-cctv.ir مشاهده پرتاب موشک های v2 نصب شد. دوربین های کیفیت اچ دی نیز همانگونه که اسم آنها مشخص است کیفیت تصویر برداری بالایی دارند، و به همین دلیل می توان از آنها در مکان های حساس مثل بانک ها، ادارات مهم، مراکز نظامی، فروشگاه های حرفه ای و غیره استفاده نمود. عمران مدرن به دنبال ایجاد فضایی نوین و هوشمند در ارتباطات ساختمانی است.

در گروه دوربین مدار بستهسایت مرجع و فروشگاهی دماتجهیز، اطلاعات و قیمت های انواع دوربین مدار بسته از برندهای معتبر را جهت بررسی و انتخاب مشاهده نمائید. امروزه با ظهور فناوری‌های پیشرفته، از تجهیزات مختلفی برای ارتقاء امنیت محیط کار و زندگی استفاده می‌شود. در حال حاضر استفاده از سیستم‌های نظارت تصویری مانند دوربین مداربسته یکی از ملزومات جوامع انسانی برای پیشگیری از اقدامات مجرمانه و همچنین پیگیری وقایع و رویدادهاست.

دوربین مداربسته رستر بلو RASTER BLUE

دوربین مداربسته فیش آی دوربین های تختی هستند که به سقف متصل می شوند و می توانند تصاویر 180 درجه از محیط برای شما فراهم نمایند. با استفاده از این دوربین تصاویر پاناروما از محیط برای شما فراهم می شود. این دوربین ها در محیط های درونی استفاده و تنها در زیر سقف قابل استفاده هستند. تنها حالتی که شما می توانید یک دوربین مداربسته چشم ماهی را در فضای بیرونی استفاده نمایید این است که این دوربین را در زیر سقف بالکن نصب نمایید.

باید بر اساس مکان و کاربری، نوع مناسبی از دوربین مداربسته را انتخاب و خریداری کرد. این نوع از دوربین ها به خاطر ثابت بودن فاصله کانونی، و پشتیبانی کم از ثبت تصاویر در شب، هزینه بالایی ندارند و مناسب مناطق مسکونی و کسب و کار های کوچک هستند. دوربین مکعبی رایج ترین انواع دوربین ها برای سیستم های بی سیم هستند. دوربین های کیوب برای شرایط و موقعیت های خاص استفاده می شود و از انواع آن می توان به دوربین مداربسته IP ویووتک اشاره کرد. اولین و قدیمی‌ترین نسل سیستم های مداربسته، دوربین های مداربسته آنالوگ است.

دوربین دام 2 مگاپیکسل هایک ویژن مدل DS-2CE56D0T-VFIR3F

نصب دوربین مداربسته در منزل برای مدت‌زمان استفاده طولانی سودمند است. آنها نه تنها امنیت، بلکه شواهد کافی را در صورت وقوع اتفاقات ناگوار ارائه می‌کنند. دوربین مداربسته تحت شبکه یا دوربین مداربسته IP، انتخاب مناسبی برای صاحبان مشاغلی است که اغلب از مکان ضبط دور هستند و در حال حرکت هستند. با این حال، این نوع دوربین مدار بسته خروجی ضعیف و کیفیت سنتی را نمایش می‌دهد. اما اگر به دنبال یک دوربین مداربسته خوب هستید که کار خود را به‌درستی انجام دهد، این نوع دوربین توانایی بیشتری دارد. با سلام در رابطه با دوربین های مداربسته بی سیم به صورت عمومی محدودیت های زیادی وجود دارد.

پکیج دوربین داهوا Dahua مدل FULLB2A21

بازتاب از خورشید یا سایر چراغ ها می تواند باعث شعله ور شدن لنز شود که منجر به ایجاد دایره یا نقطه در فیلم امنیتی شما می شود. نور پس زمینه را می توان با هر نور روشن مانند خورشید، چراغ امنیتی یا چراغ خیابان ایجاد کرد. والتر بروش اولین دوربین را در سال 1942 در جریان جنگ جهانی دوم در آلمان اختراع کرد. به عنوان مثال کمک به ردیابی افراد گم شده، نظارت بر کارگرانی که در شرایط خطرناک کار می کنند. امروزه نه فقط این دوربین های نظارتی در محیط های مسقف استفاده می شوند بلکه در فضاهای باز مانند پارکینگ ها، کوچه ها و خیابان ها حتی در فضاهای وسیع تر مانند اتوبان و بزرگراه ها نیز برای کنترل ترافیک و تردد روزمره وسایل نقلیه استفاده می شوند.

  • آچاره این امکان را به شما می‌دهد تا هر خدمتی که مورد نیازتان است، از طریق وبسایت و اپلیکیشن به سهولت و در هر ساعتی از شبانه روز درخواست کنید.
  • این نوع دوربین مدار بسته برای استفاده در یک محیط داخلی مناسب میباشد.
  • با شواهد اضافی به دست آمده از دوربین مدار بسته ، کمک به زمان مکان ، مکان و از همه مهمتر مظنون ، می توان جرایم را آسانتر حل و پیگیری کرد.
  • برای مثال ثبت تصاویر دوربین مداربسته آنالوگ با دستگاه DVR امکان پذیر است.