دوربین مدار بسته بهترین قیمت ها و برندها دماتجهیز

چنین شرایطی را در مناطقی که دارای نور طبیعی زیادی هستند مانند دفاتر و فروشگاه هایی با پنجره های بزرگ بسیار شاهد هستیم. در تصویر زیر به خوبی می توانید تفاوت کیفیت تصویر دوربین های آنالوگ معمولی با دوربین های آنالوگ HD را تشخیص دهید.. از این رو استفاده از نویز گیر و کابل هایی با کیفیت بالا می تواند در جلوگیری از این اتفاق نقش بسزایی داشته باشد. این دوربین ها هنگام فرستادن تصاویر و صدا فرکانس خود را به فرکانس امواج آنالوگ محیط تبدیل می کنند. این امر باعث افزایش نویز و کاهش کیفیت و از همه بدتر قابل دسترس بودن برای هر گیرنده ای در منطقه می شود.

ناگفته نماند که شکل ظاهری دوربین‌های مداربسته نیز از اهمیت بالایی برخوردار هستند، زیرا اگر می‌خواهید برای یک محیط باز دوربین مداربسته تهیه کنید، باید آن دوربین از استانداردهای ضد گرد و غبار و بارندگی برخوردار باشد. معمولاً برای افزایش حفاظت امنیتی در محیط‌های مختلف از دوربین مداربسته استفاده می‌شود. می‌توانید برای هر مکانی همچون خانه مسکونی، و یا محل کسب و کار خود به خرید آن اقدام کنید.

دوربین مدار بسته مکعبی یا Cube

یکی از انواع دوربین مداربسته بر اساس فرم و شکل ظاهری، دوربین دام است. کلمه دام به معنای گنبد است و علت نامگذاری این دوربین نیز برگرفته از شکل بدنه دایره ای یا گنبدی آن است. دوربین مداربسته دام بسیار پرکاربرد است و چه در فضاهای داخلی و چه فضاهای خارجی مورد استفاده قرار می گیرد. به خاطر همین ویژگی ها دوربین های آنالوگ دارای طرفداران زیادی است و از محبوبیت بالایی برخوردار است .

این دوربین که کاربرد امنیتی دارد دارای چراغ های رنگی به خصوص رنگ قرمز و سفید است. این چراغ های LED نشان می دهد که دوربین در حال ضبط تصاویر است و دستگاه کار می کند. این سری از دوربین های مداربسته در مکان هایی نصب می شوند که مانعی برای ضبط arya-cctv.ir تصویر موجود است. برای مکان های پر دود و مه آلود دوربین های مداربسته حرراتی را نصب می کنند. نوعی از دوربین مداربسته است که قابلیت چرخش 270 تا 360 درجه ی افقی (بسته به نوع دوربین)، 90 درجه عمودی و زوم (بسته به قدرت زوم دوربین) را دارد.

قرار دهید و آن را به آیفون یا مانیتور تصویری خود متصل کنید، با فشردن یک کلید بر روی مانیتور خود، می توانید تصاویر دوربین را بر روی صفحه نمایش مشاهده کنید. در نظر بگیرید که شما فقط می توانید تصاویر را مشاهده کنید و برای ضبط آن به دستگاه DVR یا NVR نیاز دارید، مدل های استثنا در این مورد 1910 تابا و K77-UA کالیوز می باشد. امروزه با پیشرفت تکنولوژی و اهمیت استفاده از دوربین های مداربسته و همچنین تنوعی که در انواع آنها بوجود آمده باعث شده که از این وسیله برای کنترل و نظارت امنیتی مکان های درونی و بیرونی استفاده شود. لازم به ذکر است که در هنگام خرید دوربین مداربسته علاوه بر آگاهی از دوربین ها به نصب سیستم آن نیز توجه می شود. در داخل یک سیستم دوربین مداربسته، دوربین ها تصاویر اشیا و افراد را ضبط کرده و به مانیتور انتقال می دهتد.

برآورد هزینه برای بررسی قیمت دوربین مدار بسته

عملکرد این لنزها اینگونه است که یک موتور برای زوم و یک موتور برای فوکوس تصویر دارد. شما می توانید از طریق دستگاه ضبط کننده اقدام به زوم تصویر نموده و همچنین فوکوس تصویر را از طریق دستگاه کنترل کنید.شایان ذکر است که در اکثر دوربین های مداربسته ی موتورایزد عملیات فوکوس تصویر به صورت اتوماتیک انجام میشود. این مدل از دوربین مداربسته، شباهت بسیار زیادی به دوربین مداربسته دام داشته و می تواند حرکات چرخشی و زوم را انجام دهد. با استفاده از این ویژگی میتوانید بصورت زمانبندی شده از بخش های مختلف یک محوطه تصویربرداری کنید.

  • مشکل دیگه ی دوربین های مداربسته بی سیم برد پایین ارسال اطلاعات این دوربین ها در مقایسه با دوربین های سیمی است که می توانند مسافت بسیار زیادی را با استفاده از کابل های شبکه پوشش دهند.
  • برای بررسی مشخصات فنی و دسترسی به لیست انواع دوربین های مداربسته تولید شده توسط برندها و مارک های مختلف به بخش دوربین مداربسته فروشگاه اینترنتی پاساک مراجعه فرمائید.
  • یک WDR بالا مانند 120DB، دوربین مدار بسته را قادر می‌سازد عکس‌هایی با تناسب سطح روشنایی بهتری بگیرد.
  • عمل تقویت سیگنال نیز توسط دستگاه مرکزی انجام می گیرد و این دستگاه ها برای تقویت سیگنال به برق شهر نیاز دارند.
  • به عنوان مثال‌، یک موزه می‌تواند دوربین را طوری تنظیم کند که هنگام تشخیص حرکت‌، در یک نقطه ورود یا خروج خاص قرار گیرد.

بنابراین برای انتخاب مناسب یک دوربین برای کاربردی خاص، باید از انواع دوربین مداربسته آگاهی کامل داشته باشید. در این مطلب، ما انواع دوربین مدار بسته را معرفی کرده و ویژگی‌های خاص و منحصر به فردی که دلیل تفاوت این دوربین‌ها هستند را بیان می‌کنیم. پس از خواندن این مقاله می توانید به راحتی دوربین مورد نظر خود را بخرید و سپس براینصب دوربین مدار بستهاقدام کنید.

علاوه بر این‌، تنظیم کمتر برای نگهداری دوربین مورد نیاز است‌، و فیلم از طریق اینترنت برای دسترسی راحت منتقل می‌شود. دوربین‌های مدار بسته C-Mount گزینه ایده آل برای کسانی است که ممکن است مایل به انطباق با میدان دید باشند. آنها به لنزهای قابل جدا شدن مجهز هستند که می‌توانند برای کنترل فواصل مختلف‌، در اطراف چرخانده شوند. دوربین‌های C-Mount معمولاً حجیم هستند‌، بنابراین مانند دوربین‌های گلوله ای به عنوان یک بازدارنده قابل مشاهده در فعالیت‌های جنایی عمل می‌کنند. دوربین‌های مداربسته گلوله ای از یک طراحی نمادین بسیار قابل مشاهده است. شکل آن‌ها استوانه ای است و توانایی مشاهده مسافت‌های طولانی را دارند.