دوربین مداربسته قیمت ویژه انواع دوربین مداربسته هایک ویژن

میزان نوری که یک چیپ CCD می‌تواند دریافت کند بسیار محدود است بنابراین نور ورودوی به چیپ CCD باید به وسیله محدود کننده‌ها به مقداری خیلی کمتر از مقدار واقعی خود تقلیل یابد. مجموعه دماتجهيز سفارشات خرید شما را مستقیماً به سراسر کشور ارسال می‌نماید. لنزها معمولا در سایزهای 4.3، 6، 8، 12 و 16 میلیمتری هستند و دارای قدرت زوم متفاوتی می باشند. می‌تواند نصب را بسیار ساده کند، که به نوبه خود می‌تواند هزینه را کاهش دهد. می‌تواند 100 مگابیت بر ثانیه را پشتیبانی کند یا ممکن است دارای پورت اترنت گیگابیت باشد. کلیه حقوق مادی و معنوی برای این سایت محفوظ می باشد و هرگونه کپی برداری مورد پیگیرد قرار خواهد گرفت.

  • بر این اساس، قابلیت مشاهده و نظارت بر تصاویر در جهات مختلف امکان پذیر می گردد.
  • این دوربین ها قابلیت تنظیم هم دارند، که بر اساس زمانی که به آن می‌دهید شروع به فیلمبرداری در آن زمان مشخص می‌کنند.
  • با توجه به ضد آب بودن بدنه IP66 بودن این دوربین ها معمولا در آب هوای بیرونی سازگاری بیشتری دارند.

در این دوربین ها بدون اینکه نیاز باشد مجددا کابل کشی انجام شود سیستم آنالوگ روی سیستم HD منتقل می شود. کابل کشی در این سیستم منحصر به فرد که در دوربین های داهوا وجود دارد با استفاده از کابل کواکسیال انجام می شود. سیستم دوربین مدار بسته HDCVI رقیبی جدی برای دوربین های AHD و HDTVI توربو اچ دی هایک ویژن است. پس اگر به دنبال دوربینی با کیفیت از یک برند خاص هستید می توانید به سراغ دوربین های HDCVI داهوا بروید.

واردکننده مستقیم دوربین و دزدگیر و درب اتوماتیک و پخش عمده دوربین اچ دی به همکار با قیمت ارزان و با کیفیت

سبد کالای کامل ، کیفیت مناسب تصویر دوربین مدار بسته و همچنین قابل اطمینان و ثبات دوربین داهوا باعث شد تا این شرکت خیلی زود در بازار بین الملل رشد کرده و به رکوردهای فروش خوبی در سطح منطقه و جهانی دست یابد. خوانایی پلاک یکی از ویژگی های تقریبا هر کس از دوربین های امنیتی انتظار دارد و در پارکینگ و نقاط ورودی که خواندن پلاک ماشین اهمیت دارد قرار میدند. اگر شما قصد خرید دوربین مداربسته دارید و نمی خواهید زیاد هزینه کنید بهترین انتخاب و به صرفه ترین حالت به پیشنهاد کارشناسان دیاکالا خرید دوربین های مداربسته HDcvi یا HDtvi است. وقتی سیستم های امنیتی چیزی را می ‌بیند، یک ضبط کننده تصاویر می‌ گوید شما می ‌توانید به عقب برگردید و بعدا آن را مشاهده کنید.

اجزای سیستم دوربین امنیتی و فرآیند کار دوربین های نظارتی

در این مناطق امکان کابل کشی برای اتصال دوربین‌ها به مرکز کنترل و سیستم ضبط و پردازش تصاویر وجود ندارد. از اینرو، تجهیزات شبکه کابلی برای این سیستم‌ها قابل استفاده نیستند. بنابراین، در این سیستم‌ها از تجهیزات شبکه بیسیم و تجهیزات ماهواره‌ای از قبیل رادیو آنتن وایرلس برای ارتباطات داده‌ای و انتقال تصاویر دوربین‌ها استفاده می‌شود. انواع دوربین مدار بسته خارجی اوتدور برای محیط‌های بیرونی و فضای باز. دوربین مینیاتوری و دوربین مداربسته سوزنی از انواع دوربین کوچک قابل استفاده برای دستگاه ATM (دوربین عابر بانک / دوربین خودپرداز) می‌باشند. دوربین های مینیاتوری به صورت دوربین مخفی کوچک در دستگاه خودپرداز نصب شده و به کامپیوتر عابر بانک یا یک دستگاه ضبط جداگانه متصل می‌شوند.

دوربین های مداربسته مخفی برای کاربردهای شخصی با منع قانونی مواجه می‌باشند. استفاده از دوربین مداربسته بسیار کوچک ریز برای مقاصد دوربین جاسوسی و یا افشاء اثرار شخصی و عمومی از مجازاتهای قانونی شدیدی برخوردار می‌باشند. برخی از انواع دوربین مداربسته از نوع دوربین مخفی با نام های دوربین خودکاری و دوربین قوطی کبریتی از انواع غیر مجاز دوربین های مداربسته می‌باشند و به همراه داشتن آنها و استفاده از آنها حتی برای مقاصد غیر خلاف نیز غیر مجاز می‌باشند. دوربین مداربسته بیسیم یکی از انواع دوربین‌ های مداربسته است که جهت سهولت نصب و جلوگیری از کابل کشی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

این نوع دوربین مداربسته بیشترین استفاده در نظارت و امنیتهای فضاهای بسته را دارد. روند دیگر، معرفی ابزارهای پیشرفته تری مانند دوربین مداربسته حرارتی است. دوربین های حرارتی با تشخیص انرژی مادون قرمز یا گرما و تبدیل آن به تصویر بصری کار می کنند.آن‌ها به کسب‌وکارها اجازه می‌دهند تا در مورد امنیت خود فعال‌تر باشند، زیرا تهدیدات arya-cctv.ir یا حوادث نزدیک را به سرعت تشخیص می‌دهند. با دوربین های حرارتی ادغام شده در یک اکوسیستم نظارتی، می توانید از کسب و کار خود در برابر آسیب های ناشی از خرابی ماشین یا سایر حوادث محافظت کنید. Video Content Analytics و یا به اختصار VCA به معنی تجزیه و تحلیل کامپیوتری تصاویر ویدئویی در زمان واقعی، در دوربین های مدار بسته است.

برد اصلی دوربین نظارتی که به آن برد PCB دوربین نظارتی نیز می گویند