خطوط هوایی یونایتد فکر می کند که اگر به جنوب غربی پرواز کنید، احمق هستید


هواپیمای خطوط هوایی یونایتد در آسمان

یونایتد ایرلاینز

خطوط هوایی جنوب غربی. چنین شرکت وحشتناکی

راستش آیا این افراد اصلاً می دانند دارند چه می کنند؟

تمام آن مهمانداران خندان، شکاف شکست را می پوشانند. آیا آنها حتی از آنچه واقعاً در حال وقوع است آگاه هستند؟ مسافران جنوب غربی آنقدر رنج می‌برند که شاید انرژی لازم برای ابراز ناراحتی خود را ندارند.

بیشتر از نظر فنی نادرست است

چی؟ فکر کردی این همه نظر من بود؟ چطور تونستی؟

نه، به نظر می‌رسد اینها احساسات گروه‌های طنز در یونایتد ایرلاینز است.

یا باید آن را به طنز تحقیر آمیز؟

همچنین: بهترین آژانس مسافرتی یک الگوریتم هوش مصنوعی است

من فقط می پرسم زیرا این شرکت هواپیمایی به تازگی یک وب سایت راه اندازی کرده است که یک سرویس جدید را اعلام می کند و نظر یونایتد را نشان می دهد که مشتریان Southwest افراد رقت انگیزی هستند.

سایت نام دارد NotGroupC. و اوه، چه جالب است.

این با داستان پروازی از جنوب غربی شروع می شود که 24 ساعت قبل از پرواز فراموش کرده بود که چک در کند و در گروه مخوف C قرار گرفت – مخصوصاً در حال حاضر وحشتناک است زیرا هواپیماها بسیار پر هستند.

ممکن است مجبور شوید به بدترین صندلی های هواپیما متوسل شوید.

اکنون، در اقدامی سخاوتمندانه متکبرانه، یونایتد به مشتریان جنوب غربی پیشنهاد داده است که به آنها «تماس دادگاه سی» می‌گویند تا عذاب بالقوه‌شان را یادآوری کند.

حالا چرا یونایتد بخواهد این کار را انجام دهد، به غیر از امید خوشحال کننده به مکیدن کمی اطلاعات مشتری؟ اوه، زیرا ادعا می کند که “شرکت هواپیمایی است که به شما امکان می دهد صندلی خود را از قبل انتخاب کنید.”

“چه جیپ خوبی!” من شما را مشتاق می شنوم یونایتد راه درازی را طی کرده تا تبدیل به ایرلاینی شود که همه از آن متنفر بودند، زیرا فشارهای زیادی را وارد کرده بود. خشن کردن مسافران که دوست نداشتند از روی صندلی‌هایشان ضربه بخورند.”

همچنین: چگونه هنگام مسافرت خانه خود را ایمن نگه دارید

اما در این مورد، یونایتد حرکت خود را به مقاصدی دور می برد. این وب‌سایت به مشتریان جنوب غربی یادآوری می‌کند که یونایتد «هیچ هزینه‌ای برای تغییر ندارد. و صندلی‌های صاف را ندارد. و… هر کسی را در فرودگاه می‌پذیرد؟»

زیرا وقتی از سانفرانسیسکو به لس‌آنجلس پرواز می‌کنم، واقعاً به یک صندلی دراز کشیده و یک سالن فرودگاه نیاز دارم.

لطفاً اگر بیش از حد تحمل می کنم، من را اصلاح کنید، اما هرگز بدم نمی آمد که 24 ساعت قبل از پرواز چک کنم. بلکه انتظار را بیشتر می کند.

با این حال، واضح است که یونایتد معتقد است این تحمیل شنیع است، شبیه به لایه برداری زیر بغل شما.

آیا مسافر تجاری معمولی شما با این همه سرگرم می شود؟ کسی هست؟ شاید. این روزها خیلی ها تحت تأثیر ظلم آشکار قرار گرفته اند.

می‌دانی، نوعی ظلم و ستم که باعث می‌شود شما با «اقتصاد پایه» پرواز کنید و به شما – نگاه کنید – هیچ انتخابی برای صندلی نمی‌دهد. مگر اینکه شما بیشتر بپردازید، یعنی. خدایا این کاری نیست که یونایتد انجام می دهد؟ چرا، این است. و در ارائه اقتصاد پایه خود بسیار شدیدتر از مثلاً دلتا یا آمریکایی است. چطور اتفاق افتاد؟

با این حال، اینجا (تنها) بخشی است که واقعاً مرا سرگرم می کند. را Points Guy Musses که این کمپین در سه بازار – دنور، هیوستون و شیکاگو اجرا می شود.

در هر یک از فرودگاه های شهرهایی که یونایتد و جنوب غربی با هم رقابت می کنند، یونایتد سهم بیشتری از ترافیک را دارد.

پس چرا یونایتد بخواهد راه جنوب غربی را پرت کند — به خصوص در مورد چیزی بسیار پیش پا افتاده و مشکوک؟

هنگامی که شما رهبر بازار هستید، به کسانی که پایین تر از خود هستند اهمیت نمی دهید. اینطور نیست که اپل این روزها تبلیغات زیادی برای تمسخر مایکروسافت انجام می دهد، اینطور نیست؟

با این حال، اینجا یک رهبر بازار است که یک بازیکن کوچکتر را مسخره می کند. چه چیزی ممکن است باعث آن شده باشد؟

این نمی تواند ترس باشد، می تواند؟


منبع: https://www.zdnet.com/article/united-airlines-thinks-youre-a-fool-if-you-fly-southwest/#ftag=RSSbaffb68